website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam sta da kazem, dobro je sto cemo imati najverovatnije pomoc Micica i Milutinova ali ovo je haoticno, sem Teodosica i Milosavljevica niko nije ni igrao, od ovih niko ni ne zasluzuje da bude u reprezentaciji

 

Na Milutinova ne racunaj nema sanse Blat da ga pusti nije hteo ni u prvom mecu protiv Izraela jbg zeli da njegov sin ide na SP :d

 

Ali ovo me podseca na poslednje godine sa Dudom na klupi gubili od trecerazrenih timova i na kraju ostali bez OI. E sad moze isto da nam se desi

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dareza said:

 

Mi mozemo na SP i ako izgubimo do Izraela. Dovoljno je da samo Gruzija dobije Estoniju i onda bi se napravio krug od tri tima i mi bi imali najvecu kos razliku haha. Pa ne, nas tim je imao mnogo vise srece nego pameti:facepalm:

Ne znam ali ako izgube i kuci protiv Izraela nemaju sta da traze na SP, ova igra je na nivou amaterizma a Djordjevic ce i dalje biti selektor

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Ovo se zna odavno,ovo je "Krik" prvi otkrio ali postavio sam prvo sto mi je izaslo na Google, da mu nije bilo zemunskog klana mahao bi on zastavicom na vucicevom mitingu za sendvic;)

 

Ma znam da je imao veze s ZK, ali način na koji je pisan tekst i neki detalji su me podsetili na takve stvari :d Problem je što je 'opozicionarima' zasmetao tek kad su pali s vlasti, on je sve vreme bio tu i radio te stvari, ali nikom nije prstom mrdnuo, dok nije odskočio do mesta ministra...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam ali ako izgube i kuci protiv Izraela nemaju sta da traze na SP, ova igra je na nivou amaterizma a Djordjevic ce i dalje biti selektor

 

Pa kad radi ono što žele uticajni menadžeri, pogledaj tim, dovoljno je samo videti da je Tepić igrao :d 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dareza said:

Prvo za mene je skandalozno to sto ce Djordjevic ostati selekor posle ovog poraza. On se totalno pogubio vise ne zna sta radi. Izgubio je dobijen mec svojim odlukama i uvodjenjem Tepica i Raduljice koji kao sa marsa da su pali.

 

Stvarno skandalozno da selektor koji je reprezentaciju doveo do drugog mesta na svetu, OI i Ep ne dobije otkaz posle poraza u utakmici u kojoj nema na raspolaganju desetak igrača.

 

Ovo jeste težak poraz i ide na dušu svih uključujući i selektora ali kada će u Srbiji prestati da se vređa i nipodaštava sve posle jednog poraza, taj dan verovatno nećemo dočekati, treba da nas je sramota kolektivno ko naciju. 

 

Idemo na SP čak i ako izgubimo od Izraela manje od 22 razlike a Gruzija dobije kući Estoniju. Onda kada na SP budemo imali punu ekipu možemo pričati o Đorđeviću i načinu na koji vodi tim. Do tada je pomalo bezveze.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, nenad said:

 

Stvarno skandalozno da selektor koji je reprezentaciju doveo do drugog mesta na svetu, OI i Ep ne dobije otkaz posle poraza u utakmici u kojoj nema na raspolaganju desetak igrača.

 

Ovo jeste težak poraz i ide na dušu svih uključujući i selektora ali kada će u Srbiji prestati da se vređa i nipodaštava sve posle jednog poraza, taj dan verovatno nećemo dočekati, treba da nas je sramota kolektivno ko naciju. 

 

Idemo na SP čak i ako izgubimo od Izraela manje od 22 razlike a Gruzija dobije kući Estoniju. Onda kada na SP budemo imali punu ekipu možemo pričati o Đorđeviću i načinu na koji vodi tim. Do tada je pomalo bezveze.

 

Ja Đorđevića gotivim i drag mi je, ali on sam sebe diskredituje. Poceo je da me nervira svojim izjavama u ovim kvalifikacijama, bas bzv.

 

Da, lako je voditi tim kad su tu najbolji igraci, vodi ga kad imas i slabiji roster. 

 

Pa nije on izgubio samo juce koliko tj znam. Sramota je da zemlja kosarke sebi dozvoljava ovo. Cim smo se mi bacili na kalkulacije znaci da smo dotakli dno, PONOVO. 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Cak i da se desi najgora opcija,da zavrsimo na 4om mjestu,velike su sanse da nas pozovu na SP. Ta sansa postoji za 2 ekipe iz Evrope. Slovenci vrlo realno i mi,ako nam sada ne uspije. Ali,ovo sto momci pokazuju,zaista ne valja. Jeste da puno igraca nedostaje ali svejedno,gubiti od Estonije 2 puta, zaista blam. 

Jokic vjerovatno nece igrati na oba takmicenja, SP i OI ako ga izborimo vec samo na jednom. To je trend koji je pokupio od NBA. Bira kad ce da igra. Iako sam se nadao da smo sa njim dobili dugorocno resenje,sada mi je jasno da ce EP skroz izbjegavati a da ce SP i OI igrati kako mu dune. Volio bih da grijesim al me puno podsjeca na Stojakovica. 

Sa njim koji je nestalan,Bjelicom koji igra toplo hladno a i nije bas premlad,Teodosicem koji nije igrao od decembra veliko je pitanje sta ce biti na SP.  Za OI nam je (valjda) potrebno 1/4 finale. Da se uzdamo da cemo igrati u najjacem sastavu pa to ne bi bio problem. Ovako...bez Jokica sanse su manje.

Mada i sastav nije opravdanje. EP smo skoro osvojili bez najboljih. Sta se to desava sa timom...

U svakom slucaju,slazem se da Djordjevica ne treba dirati. Ipak je uradio nesto sto smo cekali od 1996 a to je za postovanje.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ChandlerMne said:

Cak i da se desi najgora opcija,da zavrsimo na 4om mjestu,velike su sanse da nas pozovu na SP. Ta sansa postoji za 2 ekipe iz Evrope. Slovenci vrlo realno i mi,ako nam sada ne uspije. Ali,ovo sto momci pokazuju,zaista ne valja. Jeste da puno igraca nedostaje ali svejedno,gubiti od Estonije 2 puta, zaista blam. 

Jokic vjerovatno nece igrati na oba takmicenja, SP i OI ako ga izborimo vec samo na jednom. To je trend koji je pokupio od NBA. Bira kad ce da igra. Iako sam se nadao da smo sa njim dobili dugorocno resenje,sada mi je jasno da ce EP skroz izbjegavati a da ce SP i OI igrati kako mu dune. Volio bih da grijesim al me puno podsjeca na Stojakovica. 

Sa njim koji je nestalan,Bjelicom koji igra toplo hladno a i nije bas premlad,Teodosicem koji nije igrao od decembra veliko je pitanje sta ce biti na SP.  Za OI nam je (valjda) potrebno 1/4 finale. Da se uzdamo da cemo igrati u najjacem sastavu pa to ne bi bio problem. Ovako...bez Jokica sanse su manje.

Mada i sastav nije opravdanje. EP smo skoro osvojili bez najboljih. Sta se to desava sa timom...

U svakom slucaju,slazem se da Djordjevica ne treba dirati. Ipak je uradio nesto sto smo cekali od 1996 a to je za postovanje.

Nema poziva dodatnih za SP, ima poziva dodatnih za OI kvalifikacione turnire. Na SP treba da budemo među 2 najbolje evropske reprezentacije da bi otišli direktno na OI

9 hours ago, dareza said:

 

Ja Đorđevića gotivim i drag mi je, ali on sam sebe diskredituje. Poceo je da me nervira svojim izjavama u ovim kvalifikacijama, bas bzv.

 

Da, lako je voditi tim kad su tu najbolji igraci, vodi ga kad imas i slabiji roster. 

 

Pa nije on izgubio samo juce koliko tj znam. Sramota je da zemlja kosarke sebi dozvoljava ovo. Cim smo se mi bacili na kalkulacije znaci da smo dotakli dno, PONOVO. 

 

Voleo bih da možeš da vidiš šta pišeš i da razmisliš malo koliko za tako nešto ima osnova. Dotakli smo dno? Kako smo brate dotakli dno? Razumeo bih da se nismo kvalifikovali, ali kvalifikovaćemo se što pišem ovde cele kvalifikacije i to je bukvalno jedino bitno. Ako ti misliš da je lako sa "najboljima" osvojiti drugo mesto na svetu, drugo mesto na OI što je u suštini kao prvo mesto jer ostatak sveta ne može u istu rečenicu sa Amerikancima, onda ok. Ali eto ja mislim da to i nije tako lako baš uraditi, biti ispred Španaca, Francuza, Australije kao jedna zemlja od 5,6 miliona stanovnika. Ne verujem da iko može biti srećan što smo izgubili od Estonije ali treba stati malo sa hiperbolisanjem i sačuvati to za leto. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...