website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, nenad said:

Nema poziva dodatnih za SP, ima poziva dodatnih za OI kvalifikacione turnire. Na SP treba da budemo među 2 najbolje evropske reprezentacije da bi otišli direktno na OI

 

Voleo bih da možeš da vidiš šta pišeš i da razmisliš malo koliko za tako nešto ima osnova. Dotakli smo dno? Kako smo brate dotakli dno? Razumeo bih da se nismo kvalifikovali, ali kvalifikovaćemo se što pišem ovde cele kvalifikacije i to je bukvalno jedino bitno. Ako ti misliš da je lako sa "najboljima" osvojiti drugo mesto na svetu, drugo mesto na OI što je u suštini kao prvo mesto jer ostatak sveta ne može u istu rečenicu sa Amerikancima, onda ok. Ali eto ja mislim da to i nije tako lako baš uraditi, biti ispred Španaca, Francuza, Australije kao jedna zemlja od 5,6 miliona stanovnika. Ne verujem da iko može biti srećan što smo izgubili od Estonije ali treba stati malo sa hiperbolisanjem i sačuvati to za leto. 

Vidis,to nisam znao. Hvala ti. 

Onda...da se nadamo da cemo Izrael dobiti ili makar podnosljivo izgubiti 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nenad said:

Nema poziva dodatnih za SP, ima poziva dodatnih za OI kvalifikacione turnire. Na SP treba da budemo među 2 najbolje evropske reprezentacije da bi otišli direktno na OI

 

Voleo bih da možeš da vidiš šta pišeš i da razmisliš malo koliko za tako nešto ima osnova. Dotakli smo dno? Kako smo brate dotakli dno? Razumeo bih da se nismo kvalifikovali, ali kvalifikovaćemo se što pišem ovde cele kvalifikacije i to je bukvalno jedino bitno. Ako ti misliš da je lako sa "najboljima" osvojiti drugo mesto na svetu, drugo mesto na OI što je u suštini kao prvo mesto jer ostatak sveta ne može u istu rečenicu sa Amerikancima, onda ok. Ali eto ja mislim da to i nije tako lako baš uraditi, biti ispred Španaca, Francuza, Australije kao jedna zemlja od 5,6 miliona stanovnika. Ne verujem da iko može biti srećan što smo izgubili od Estonije ali treba stati malo sa hiperbolisanjem i sačuvati to za leto. 

 

Tacno se vidi da si grobar haha. Ti bi opravdao Djordjevica i da ne odemo na SP :d Ne slazemo se i kraj, nema potreba da pisemo vise na ovu temu zato sto mi misljenje neces promeniti. Samo se vrtimo i krug.

 

I da ja bih najvise na svetu voleo da mi opet osvojimo veliku medalju, ali sam sada pesimistican. Da, znam da ce na SP biti sigurno 10ak novih igraca ali ne znam, nekako odnos prema NT je uzasan.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Майкл said:

 

Bukvalno :rofl: Ako bismo uporedili tu odluku sa politikom (što radimo ovde, jelte), to je kao kad je Vučić stavio Vulina na mesto ministra vojnog :d

Ili Babic direktor Koridora ili Gasic direktor BIA ili Stefanovic ministar policije, ima dosta poredjenja:lol:

Inace dolazi pojacanje Lucic I Milutinov, Micic je izgleda povredjen!!!

Na EP je ipak i Luka Trgovcevic, sto znaci 10 atleticara, Zukovic nije ipak ostao pri onome da samo oni koji potvrde normu mogu na EP, nadam se da cemo uskoro i saznati kada krecu rang liste za atletiku, norme za plivanje startuju od aprila!!

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dareza said:

 

Tacno se vidi da si grobar haha. Ti bi opravdao Djordjevica i da ne odemo na SP :d Ne slazemo se i kraj, nema potreba da pisemo vise na ovu temu zato sto mi misljenje neces promeniti. Samo se vrtimo i krug.

 

I da ja bih najvise na svetu voleo da mi opet osvojimo veliku medalju, ali sam sada pesimistican. Da, znam da ce na SP biti sigurno 10ak novih igraca ali ne znam, nekako odnos prema NT je uzasan.

 

Ništa onda, čitamo se na SP, ko i u odbojci :)

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Na prvom kupu je bas tesko osvojiti kvotu, Sebic i Pletikosic nisu bili losi danas ali bas ne ocekujem da ce neko uzeti kvotu

U pravu si. Kladio bih se da necemo osvojiti kvotu ni na sledecem kupu. Mozda tek tamo u aprilu ili maju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...