website statistics
Jump to content

Българските спортисти в Париж - очаквания и представяне


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, stefanbg said:

Не мисля, че в България ще пуснат допълнителните канали. За сметка на това, Евроспорт 2 ще е със съдържание специално за Централна и Източна Европа (Румъния, Унгария, Чехия, Словакия и България).

https://www.tenniskafe.com/drugi/lyubopitno/tsvetana-pironkova-shte-bade-sred-komentatorite-na-eurosport-za-olimpijskite-igri/

 

Погледнах програмата за следващите дни. Ще излъчват основно спортове с участието на тези страни плюс много тенис :)

 

Ще има и специално студио всяка сутрин със спортни звезди от региона.

Аз това го видях, но като чета как Discovery + и Max ще процедира в други държави мислех, че и в България може да е нещо подобно 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ros said:

Аз това го видях, но като чета как Discovery + и Max ще процедира в други държави мислех, че и в България може да е нещо подобно 

Ще видим, когато стане 27-ми. Нямам идея от къде ще намерят коментатори за толкова много канали. Дано все пак го предложат като опция. Аз ще гледам основно съдържанието по Max, а за няколко дни и на живо от Париж ;) 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, stefanbg said:

Ще видим, когато стане 27-ми. Нямам идея от къде ще намерят коментатори за толкова много канали. Дано все пак го предложат като опция. Аз ще гледам основно съдържанието по Max, а за няколко дни и на живо от Париж ;) 

Еее, супер. И аз исках да отида, намерих си билети за няколко състезания последните дни, но не успях да разреша проблема с пътя и престоя и се отказах. Ще разказваш и ще пращаш снимки

Link to comment
Share on other sites

Остават по-малко от 7 часа до старта на церемонията по откриването на Олимпийсктите игри в Париж. Да пожелаем на нашите момчета и момичета да са доволни от това, което успеят да покажат и да защитят своите собствени очаквания! Дано това се покрие и с медали или лични постижения!

Да си пожелаем и на нас приятни емоции и забавление през следващите 17 дни и да чуем българския химн поне няколко пъти!

Link to comment
Share on other sites

Успех на българските спортисти. Пожелавам да постигнат минимум лични резултати и надминат собствените си очаквания. Нека България има много герои с които да се гордее след края на Олимпийските игри. :BUL

Link to comment
Share on other sites

Докато лодките придвижват мокрите делегации по Сена към Трокадеро, да пожелаем на българските спортисти да сбъднат мечтите си! FB_IMG_1722019746734.jpg

Link to comment
Share on other sites

Представянето на българските спортисти в Ден 1 на Олимпийските игри наистина беше положително, като ни остава да видим и Кевин Пенев.

 

Сестри Стоеви ме изненадаха много приятно и определено имат реален шанс да прескочат групите. Мачът им беше много драматичен, като БНТ направи груба грешка, че не го излъчиха пряко, аз лично го проследих по Max. Стефани и Габриела са много позитивни и заслужават успехите, които имат. Петя Неделчева определено им влияе в позитивен аспект.

В гребането имаме страхотни двама състезатели, които имат шанс за финал при малко повече късмет, но за медал трудно биха се получили нещата, поради много силната конкуренция.

В спортната стрелба също не лоши резултати, но всички очакваме повече от Антоанета, като олимпийска медалистка. Дано в микса между тях в понеделник и на 25 метра пистолет за Костадинова на 2-ри имат повече шанс.

Радослав Росенов с много хубава победа, но сега следва мач срещу първият поставен, а и с тези аркади ще е много сложно да продължи. Дано не съм прав.

Разочарованието при мен идва от Петър Мицин и факта, че от миналата година той е в застой и резултатите му са меко казано разочароващи. Дано не изпуснат прехода му от младежи към мъже.

 

Стискам палци за успехи и утре.

Link to comment
Share on other sites

Най-драматичният завършек на днешния ден. Валя Георгиева се класира за финала на прескок, след като завърши 9та (при 3 американки преди нея) и така с осми резултат ще продължи напред. Страхотен подарък за нейния 18ти рожден ден 

Link to comment
Share on other sites

Днес събитията се развиха доста неблагоприятно за атлетите ни. Определено имах повече очаквания от Йоана Илиева, които тя за съжаление не успя да оправдае. Вики Томова игра добре, но физически не издържа. Радослав Росенов беше категорично надигран. Марк Христов не ме сюрпризира, там очаквания повече от 1 победа, така или иначе нямах.

 

Кога смятате, ще имаме шанс и бихме могли да спечелим първи медал? Аз лично не виждам това да се случи по-рано от следващата седмица. 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...