website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Одбојкашице без отпора до полуфинала, волео бих да смо имали неки тежи меч. То би могао да буде проблем у завршници такмичења.

Одбојкаши вечерас играју меч који ће нам рећи доста тога у погледу шанси за пласман у четвртфинале. Оно што је могло да се види против Швајцарске не даје много разлога за оптимизам.

Јел се надамо неким квотама на СП у веслању?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, pedja789 said:

Одбојкашице без отпора до полуфинала, волео бих да смо имали неки тежи меч. То би могао да буде проблем у завршници такмичења.

Одбојкаши вечерас играју меч који ће нам рећи доста тога у погледу шанси за пласман у четвртфинале. Оно што је могло да се види против Швајцарске не даје много разлога за оптимизам.

Јел се надамо неким квотама на СП у веслању?

Двојац би требало да буде сигуран за квоту на овом СП, мислим да је за њих све осим А финала неуспех.

 

Скифисти ако не дођу сада до квоте, имаће прилику и преко континенталне регате, мада Јовани бих свакако дао предност.

 

Дубл скул ми не улива поверење да може до квоте у овом циклусу.

 

Link to comment
Share on other sites

Dvojac bi morao da ostvari kvotu, mislim da bi sve drugo bila katastrofa ravna nastupu strijelaca.

Dubl skul je bez ikakve sanse, posada sklepana ad hoc, realno vrijede za Finale C.

Pimenov nije ostavio neki utisak, mislim da je i njemu domet C finale.

Jovana nije losa, mada joj je domet B finale, gdje bi mogla da se domogne kvote.

Realno 2 norme, optimisticno 3.

Link to comment
Share on other sites

Нама су та 2 чамца стандард, не памтим да је било мање или више.

Иначе, данас ће бити тачно 6 година од како је Немања Мајдов освојио Светско првенство. Резултат који сматрам једним од највећих у историји нашег борилачког спорта. Тад је за мало измакло и српско финале...

On 8/29/2023 at 3:12 PM, pedja789 said:

Ивана и Милица скачу у Цириху за викенд.

Сјамен, не знам одакле ми Цирих.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Dok drugi jasu konje i lumpuju po nocnim klubovima...

Sloveniju smo nekada pobjedjivali zatvorenih ociju, sada su za nas brzi voz.

Izgubicemo i protiv DR.

Zasluzeno skroz. 

Pogledaj kako igraju Slovenci a kako mi u napadu. Svemirska razlika. Moderna košarka nasuprot ničemu. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, nenad said:

Pogledaj kako igraju Slovenci a kako mi u napadu. Svemirska razlika. Moderna košarka nasuprot ničemu. 

Da, gledam ih godinama. Bili su jaki i bez Luke, sa njim su kandidati za zlato, bez dileme. Mocni u svakom pogledu.

Takvi su u svim sportovima, timski i individualno. Pogledaj biciklizam, atletiku, odbojku... Radi se o sistemu. Radni, vrijedni, dobri uslovi, dobar skauting... Eto rezultata.

Kod nas skripi svuda, godinama. Sujeta, losa domaca liga, sve slabiji treneri, igraci koji sve vise lice na fudbalere po poimanju reprezentacije. Nedostatak herca prije svega. A i to je samo dio price.

Mi smo se jedva i plasirali na SP. To sto Telegraf i Alo sada prenose info sa SP i hajpuju tim nema nikakve veze ni sa cim. Tim je bio los, jeste los a koliko se u kosarku razumijem takav ce biti i dalje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...