website statistics
Jump to content

Zima i proleće 2023. godine


Майкл
 Share

Recommended Posts

Sto se Pariza tice, rekao bih da imamo dvije dobre muske posade, K2 i K4. Mislim da u K1 1000 nemamo neke velike sanse. Ne znam ni koga planiraju.

Sto se djevojaka tice, bice vrlo tesko izboriti kvotu. K2 je skoro van konkurencije. U K1 takodje tesko da mozemo nesto da uradimo. Milica je sprinterka, Bedec maratonka. Dostanic zaostaje sve vise, Relic takodje. 

Cetverac ni govora...

O ovoj Arsic u kanuu nemam ni komentar...

Uz malo srece, 6 kvota, tj dvije posade.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Майкл said:

Иначе, не знам какав је ваш утисак, али су сајт и праћење резулатата по мом мишљењу испод било каквог стандарда за такмичење овог формата.

Dosta je slabasno mada mislim da je u poredjenju sa Bakuom i Minskom makar livescore korektan.

Link to comment
Share on other sites

Kako lose izgledaju timski sportovi...

Ne samo rezultatski vec igrom, stavom...

Vaterpolisti nikad gori. Slab sastav, sukobi... Po prvi put od 1996 igramo kvalifikacije, to sve govori. Sukobi Jelenica sa svima... Trener katastrofa. 

Mislim da cemo do kvote doci ali kroz iglene usi.

Odbojkasi kao sa Marsa pali. Gdje je nestao onaj tim koji je makar bio konkurentan? Propusticemo i ove OI, to je vec tradicija. Sve se nadam da nam ovo nije A tim, a onda skapiram da ipak jeste.

Odbojkasice uzas za sada. Gvideti nista ne moze da uklopi. Uz Maju, Tijanu ce biti bolje, ali ipak, vidi se limit. 

Rukomet van price, U21 fudbalski tim se nije ni plasirao na EP...

Sve u svemu, od Tokija kao da je sve nizbrdo krenulo.

Link to comment
Share on other sites

Шта очекивати када се лични успеси играча по страним клубовима славе више од репрезентативних. Изумире менталитет потребан за репрезенативни спорт.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Майкл said:

Преживесмо ЦГ и обезбедили квалификације за ОИ (претпостављам да не грешим јер је Француска у ПФ?)

Ako ne budu mijenjali pravila, tako je.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ChandlerMne said:

Ako ne budu mijenjali pravila, tako je.

Свакако мислим да упркос свим проблемима можемо добити и Немачку за пето, да будемо сигурни.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...