website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, dareza said:

 

Ne bih rekao da je slabo. Bojana na 1000 nikako ne stavljati da vesla sa seniorma, ali nikako. Na 500 moze vec sad na SP, ali na 1000 ne. Jer moze mnogo negativno da utice na njega kad vidi da je mnogo iza.

Ne mislim sada nego za koju god!!  Gori od Pajica za k1 1000 ne moze da bude:p

Kada je SP, bas me zanima kakve ce posade biti?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne mislim sada nego za koju god!!  Gori od Pajica za k1 1000 ne moze da bude:p

Kada je SP, bas me zanima kakve ce posade biti?

 

Sp je za manje od mesec dana. Pa posade ce biti iste za SP za OI dicipline kao na EP, uz verovatno izmenu za muski k4. To je gotovo sigurno. Samo je pitanje ko ce biti u k1 500, k2 200 za obe posto nisu OI. Ako uospte i posalju nekoga.

 

Mariju i Biljanu mogu jedino tu u k2 200. Ja sam mislio da ce sad biti odlicne i da ih mozda uguraju i u k2 500. Ali sada vrlo tesko.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

Sp je za manje od mesec dana. Pa posade ce biti iste kao za SP za OI dicipline kao na OI, uz verovatno izmenu za muski k4. To je gotovo sigurno. Samo je pitanje ko ce biti u k1 500, k2 200 za obe posto nisu OI. Ako uospte i posalju nekoga.

Nisam video da imaju neku pripremu, jel si siguran da ce Milica i Nikolina biti u k2, ni jednom nisu veslale zajedno posle OI

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Майкл said:

Ne znam da li ste primetili, ali, Anja bi sa najboljim vremenom ove sezone bila 11. na SP :yes 

 

Da :d A bila i bolja da je tempirala formu samo za ovo SP, da je propustila juniorsko EP i da se ne sprema za SP.

Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2017 at 00:04, Майкл said:

Rukometašice U18 pukle od Španije 16 razlike :sick: 

 

Zorana po starom... Izgleda nikada neće razbiti granicu između šampionke i osvajačice SK. Tužno, imala je potencijal da bude jedna od najboljih svih vremena.

I sad je Spanija izgubila od Francuske 12 razlike, a mi cak vodili protiv Francuske i drzale se bar 50 minuta

Link to comment
Share on other sites

Kolaric/Klasnic su opasno napredovali. U Turskoj na turniru su dobili dva para koja su visoko rangirana i jos dve pobede pored toga imaju. Jedan par je iz Francuske i igraju za reperezentaciju. Bronzu su osvojili na kraju, a inace nisu imali poena ni za kvalifikacije, ali su dobili poziv zato sto je neki tim otkazao ucesce. Pa su lagano prosli kvale, a ostalo je istorija :) http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1022&mID=2108&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod= 

 

Ako nastave da rade, mislim da kvota za Tokijo nece biti daleko

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DaniSRB said:

to @NikolaB nek ti objasni, ja se ne razumem

Сара је Шестрем јер шведско sj се изговара као ш. Кејти је по англофоном изговору свакако Ледеки иако јој је деда из Пољске (Ледецки). Генерално наши коментатори имају очајне изговоре страних имена која везе с мозгом немају. Б92 је ту заиста изузетак, једна од ретких тв станица где воде рачуна о правопису

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

 

Da :d A bila i bolja da je tempirala formu samo za ovo SP, da je propustila juniorsko EP i da se ne sprema za SP.

Za Anju je bitno da uzme sada medalju na SP a sto se seniorskog SP tice najbitnije je da bude spremna za 2 godine i udje u finale a u finalu je sve moguce!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Kolaric/Klasnic su opasno napredovali. U Turskoj na turniru su dobili dva para koja su visoko rangirana i jos dve pobede pored toga imaju. Jedan par je iz Francuske i igraju za reperezentaciju. Bronzu su osvojili na kraju, a inace nisu imali poena ni za kvalifikacije, ali su dobili poziv zato sto je neki tim otkazao ucesce. Pa su lagano prosli kvale, a ostalo je istorija :) http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1022&mID=2108&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod= 

 

Ako nastave da rade, mislim da kvota za Tokijo nece biti daleko

Imaju odlicne rezultate ove sezone, koliko se secam od prosle godine zajedno nastupaju..

Kakve su one juniorke sto su bile 2. ili 3. na rang listi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...