website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Imaju odlicne rezultate ove sezone, koliko se secam od prosle godine zajedno nastupaju..

Kakve su one juniorke sto su bile 2. ili 3. na rang listi?

 

nemam pojma :d ne nastupaju.

Link to comment
Share on other sites

Možda sada i ubodem :rofl: 

 

Nego, Međedović je izugbio u finalu U14 EP od Danca, koji je prvi nosilac i već je u top 450 juniorskog tura, dakle očekivano. Neočekivano je bilo to što je uzeo samo 3 gema :facepalm: 

 

Danilović je izgubila u PF U18 EP od Kaje Juvan u tri seta :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Gledam Ivanine snimke neke iz Rija, i umirem od smeha sad. Setio sam se Raleta i Kovinjala i one situacije kada je padala kisa pa su dobili onaj najlon ili sta vec :roflmao::rofl: Drzi ga Rale! :lol:

 

" Sada cu uzivo da vam prenosim sta trenutno radim. Sad cu da nas pokrijem najlonom da ne ispadne da smo mi Balkanci zatucani". I dalje se secam od reci do reci sta je pricao Kovinjalo :d

 

Pa pre trke na 200m za Bolta: "Njegov licni je 19 metara i 74 cm" :roflmao: Pa kad je Bolt uzeo zlato u stafeti, Kovinjalo kaze drugo zlato za Bolta. Rale mu kaze ma trece. Ovaj se ucutao i razmislja kako sad trece. I tisina pola minuta i Rale kaze, pa osvojio je i 200 i Kovinjalo pocne da se smeje :lol:

 

------------------------

Oni ce garant sada prenositi cim nisu plivanje :d Ovaj sad za plivanje pojma nije imao. Ja sam gledao ES, i onaj tamo ne zna sta prica, mesa imena, ali dobro svakako je bolji.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dareza said:

Kolaric/Klasnic su opasno napredovali. U Turskoj na turniru su dobili dva para koja su visoko rangirana i jos dve pobede pored toga imaju. Jedan par je iz Francuske i igraju za reperezentaciju. Bronzu su osvojili na kraju, a inace nisu imali poena ni za kvalifikacije, ali su dobili poziv zato sto je neki tim otkazao ucesce. Pa su lagano prosli kvale, a ostalo je istorija :) http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1022&mID=2108&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod= 

 

Ako nastave da rade, mislim da kvota za Tokijo nece biti daleko

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/odbojka/nas-trener-za-cuda-u-poljskoj-srpskom-bic-voleju-mnogo-bi-znacio-povratak-srdana/hglgmvn

Ovo bi bilo dobro!!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dareza said:

Gledam Ivanine snimke neke iz Rija, i umirem od smeha sad. Setio sam se Raleta i Kovinjala i one situacije kada je padala kisa pa su dobili onaj najlon ili sta vec :roflmao::rofl: Drzi ga Rale! :lol:

 

" Sada cu uzivo da vam prenosim sta trenutno radim. Sad cu da nas pokrijem najlonom da ne ispadne da smo mi Balkanci zatucani". I dalje se secam od reci do reci sta je pricao Kovinjalo :d

 

Pa pre trke na 200m za Bolta: "Njegov licni je 19 metara i 74 cm" :roflmao: Pa kad je Bolt uzeo zlato u stafeti, Kovinjalo kaze drugo zlato za Bolta. Rale mu kaze ma trece. Ovaj se ucutao i razmislja kako sad trece. I tisina pola minuta i Rale kaze, pa osvojio je i 200 i Kovinjalo pocne da se smeje :lol:

 

------------------------

Oni ce garant sada prenositi cim nisu plivanje :d Ovaj sad za plivanje pojma nije imao. Ja sam gledao ES, i onaj tamo ne zna sta prica, mesa imena, ali dobro svakako je bolji.

 

Mislim da je Kovinjalo rekao da mu je Rio poslednje veliko atletsko takmičenje pred penziju :mumble: Ali Rale će sigurno.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Майкл said:

 

Mislim da je Kovinjalo rekao da mu je Rio poslednje veliko atletsko takmičenje pred penziju :mumble: Ali Rale će sigurno.

 

Hm, nisam znao to. Vrlo moguce. Onda se nadam da ce Rale sam :d Pa da padne u trans kad Ivana skoci preko 7 :d

Link to comment
Share on other sites

Хиглова данас објавила да јој је дијагностификован улцерални колитис, аутоимуна и неизлечива болест која захвата црева и пробавни систем. Ово ме је баш скењало :(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaB said:

Хиглова данас објавила да јој је дијагностификован улцерални колитис, аутоимуна и неизлечива болест која захвата црева и пробавни систем. Ово ме је баш скењало :(

 

Tužno, zaista :( Nisam mogao da verujem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...