website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Kajakasi i nisu bas u nekoj formi. Jeste da ima finala, ali nekako su dosta teski. Ali ajde prve trke za njih plus su napeti zbog izbornog takmicenja koji su imali u nekim disciplinama. Videcemo ih u Beogradu za 7 dana.

 

Posebne cestitke Biljani i Mariji koje su usle u finale na k2 500

Link to comment
Share on other sites

I meni se čini da kajkaaši tek kreću, nije ovo baš onako kako smo navikli, mada se svakako čuvaju za Beograd.

Očekivao sam više od muškog četverca.

Dvije bitne pobjede košarkašica. Ne izgleda loše računajući da nema Pejdž i Dabović.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChandlerMne said:

I meni se čini da kajkaaši tek kreću, nije ovo baš onako kako smo navikli, mada se svakako čuvaju za Beograd.

Očekivao sam više od muškog četverca.

Dvije bitne pobjede košarkašica. Ne izgleda loše računajući da nema Pejdž i Dabović.

 

Novakovic ce morati u k4 sad, nema mu druge. Ili to ili nista.

I bez Ana Dabovic koja jos ne trenira sa ekipom. A ni Sonja nije igrala protiv Letonije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Novakovic ce morati u k4 sad, nema mu druge. Ili to ili nista.

I bez Ana Dabovic koja jos ne trenira sa ekipom. A ni Sonja nije igrala protiv Letonije.

Jel se zna ko ce biti u zenskom k2, mislim da Milica i Nikolina za koju god nece imati sanse pored Marije i Biljane!! 

Mozda Karadzic i ne bude na kraju los, nekako deluje da je bolja atmosfera medju kosarkasicama od kada je Milica otisla!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Jel se zna ko ce biti u zenskom k2, mislim da Milica i Nikolina za koju god nece imati sanse pored Marije i Biljane!! 

Mozda Karadzic i ne bude na kraju los, nekako deluje da je bolja atmosfera medju kosarkasicama od kada je Milica otisla!!

Marina je rekla da im je svasta rekla na poluvremenu utakmice za bronzu :D.......sistem je postavila i dostojanstveno se povukla

 

videcemo sad na EP.......Slovenke rasturaju za sad u pripremnim utakmicama

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dareza said:

 

Novakovic ce morati u k4 sad, nema mu druge. Ili to ili nista.

I bez Ana Dabovic koja jos ne trenira sa ekipom. A ni Sonja nije igrala protiv Letonije.

Slažem se. Nije mu neki izbor. Šta misliš kako bi mogao da nam izgleda tim za Tokio?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

Marina je rekla da im je svasta rekla na poluvremenu utakmice za bronzu :D.......sistem je postavila i dostojanstveno se povukla

 

videcemo sad na EP.......Slovenke rasturaju za sad u pripremnim utakmicama

Meni pripremne utakmice nikada i nisu merodavne, tako da ce se na EP tek videti sta mozemo, imamo dobre kosarkasice jos da vidimo da li imamo i selektora:d

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

Marina je rekla da im je svasta rekla na poluvremenu utakmice za bronzu :D.......sistem je postavila i dostojanstveno se povukla

 

videcemo sad na EP.......Slovenke rasturaju za sad u pripremnim utakmicama

Od kada su one dobre u košarci?:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...