website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, ChandlerMne said:

:yes

Trebalo bi da se i Mladežić uključi u trku za kanu.

Ako ces iskreno njemu treba partner iz inostranstva. Neki Madjar. Jer samo tako moze da napreduje. On je isao tamo sa njihovim takmicarima na kamp i dosta je napredovao,ali mu treba za stalno neko.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Možda se i vrati.

Za 4 godine je napravio tim za respekt i onda bum totalno neocekivano. Ne znam zasto smo se uopste i iznenadili ovim sad. Odmah se na pocetku takmicenja videlo da je samo k2 1000 spreman za velika dela. Ajde bar neko da je uzeo tu dugo ocekivanu medalju. :d

 

Moraju da ga vrate. Sujeta po strani da se ostavi, sad su skontali valjda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Ako ces iskreno njemu treba partner iz inostranstva. Neki Madjar. Jer samo tako moze da napreduje. On je isao tamo sa njihovim takmicarima na kamp i dosta je napredovao,ali mu treba za stalno neko.

Slažem se. Dosta je napredovao od Londona, tada je bio daleko, sada relativno blizu. Treba mu neko ko zna sve finese jer mi nemamo dobre trenere za kanu a za slalom da ne pričam.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, dareza said:

hohohoh vratili smo se :d:cheer:

 

 

Jeeeeeeeee:clap: Kako lose OI kad ste skoro svi rekli da cemo osvojiti 5 medalja, kako ste mislili da smestite sve ove sto su podbacili u 5 medalja:p Jesmo podbacili malo u individualnim pre svega u streljastvu i kajaku ali moja ocekivanja su ostvarena 8 medalja, rekao sam 8+ ali i ovo je super:d Kao sto sam rekao mislim da je Nole poljuljao samopouzdanje kod nasih sportista, zato jedan dobar psiholog za Tokio;) Za Tokio cu odmah reci 10+:cool:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Jeeeeeeeee:clap: Kako lose OI kad ste skoro svi rekli da cemo osvojiti 5 medalja, kako ste mislili da smestite sve ove sto su podbacili u 5 medalja:p Jesmo podbacili malo u individualnim pre svega u streljastvu i kajaku ali moja ocekivanja su ostvarena 8 medalja, rekao sam 8+ ali i ovo je super:d Kao sto sam rekao mislim da je Nole poljuljao samopouzdanje kod nasih sportista, zato jedan dobar psiholog za Tokio;) Za Tokio cu odmah reci 10+:cool:

Vise od jednog psihologa. Ja predlazem da odu na neku planinu i neka grupna terapija jedno dva meseca :d Mislim da bi dalo rezultata. I to da se uradi dva meseca pred OI :d Da se sklone od medija.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dareza said:

Za 4 godine je napravio tim za respekt i onda bum totalno neocekivano. Ne znam zasto smo se uopste i iznenadili ovim sad. Odmah se na pocetku takmicenja videlo da je samo k2 1000 spreman za velika dela. Ajde bar neko da je uzeo tu dugo ocekivanu medalju. :d

 

Moraju da ga vrate. Sujeta po strani da se ostavi, sad su skontali valjda.

Čisto za nauk svima, ako u kvalifikacijama tim bude loš, šansa za medalju je jako mala. Tako da je zaista jedino dvojac bio na nivou. A sad ako Grujić kaže da je ovo što su uradili dobro onda stvarno ne znam šta da kažem. Treniraš 4 godine, budeš u priči za medalje i onda si zadovoljan 8 mjestom...

Moraju. Valjda će Nišović vidjeti koliko je on važan za nas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Vise od jednog psihologa. Ja predlazem da odu na neku planinu i neka grupna terapija jedno dva meseca :d Mislim da bi dalo rezultata. I to da se uradi dva meseca pred OI :d Da se sklone od medija.

Da im Tijana Bogdanovic pozajmi psihologa, devojka me je bas iznenadila koliko je bila skoncentrisana na borbu sa samo 18 god, steta samo sto su joj ukrali zlato ali nema veze u Tokiu ce popraviti to;) Sada se ceka izjava Jasne Sekaric ali mislim da je i ona malo uticala na one rezultate svojom izjavom ipak u streljastvu je potrebna najveca koncentracija:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...