website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, ChandlerMne said:

To znači da je Anđela dobra višebojka? Nisam ih pratio još od kvalifkacija za Rio.

nasi se fokusiraju sad mnogo na viseboj bas zbog kvalifikacija za OI

 

https://www.youtube.com/user/andjelasvetlana/videos ovo je njen kanal na youtube-u

 

a ovo je nastup Vefica na EP 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Kakva je situacija za Koreju? Koliko ćemo imati takmičara?

za sad imamo troje u alpskom i Rastica u skijaskom trcanju.......i Strahinja Stanisic ima sanse....verovatno imamo i neku basic kvotu za zensko trcanje........ali iskreno i nebitno je koliko takmicara imamo :d

 

nadam se da ce Nevena ostvariti neki lep plasman...ostali nek daju sve od sebe

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

za sad imamo troje u alpskom i Rastica u skijaskom trcanju.......i Strahinja Stanisic ima sanse....verovatno imamo i neku basic kvotu za zensko trcanje........ali iskreno i nebitno je koliko takmicara imamo :d

 

nadam se da ce Nevena ostvariti neki lep plasman...ostali nek daju sve od sebe

Dosta lošije nego prije. Šta je sa bobom?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ChandlerMne said:

:yes

Posle Jelače i njene karijere na sve moramo biti pripremljeni. Tačno je i za kvantitet, što se medalja tiče ne treba ići dalje od Ivane. Svi ostali su daleko od medalje.

Ne pratim gimnastiku specijalno ali po dosadašnjim pravilima na OI se teško išlo. Znam da je Vefić talenat ali mora da bude dobar višebojac a ne znam koliko može.

Za streljaštvo su bitne i kvote ali dobro, ako ćemo osvojiti koju medalju ne bih se ljutio.

Nisam siguran koliko je Karadžić dobar izbor.

Dani je sve objasnila, kval za gimnastiku su lake i Petar i Andjela ako budu zdravi sigurno uzimaju kvotu!! Ne znam za ritmicku gimnastiku, to bas ne pratim, znam da je ona devojka bila prosle god blizu kvote!!

Za streljastvo je meni bitnija medalja nego br. takmicara, sta nam je znacilo prosle godine 9 sportista i 18 disciplina kada niko sem mozda Bobane nije bio blizu medalje!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...