website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Elzan je bas spustio vreme na 3000m verujem da ce i na 1500 popraviti PB pa mozda dobije neku pozivnicu ako bude bio blizu norme heheh!!! A sta je sa onom Tamarom i Katarinom sto su osvojile medalje takodje na Eyof-u, nisam video da su se negde takmicile posle toga:mumble:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Bedjik i Vasic su pobedili na izbornoj :bounce: Nema rezultata,samo sam video intervju,bilo je neko okupljanje olimpijaca i Vasic je rekao da su juce potvrdili da su najbolji dvojac u drzavi.

:clap:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

http://bss.rs/jovana-crnogorac-2-u-izmiru/ :clap::thumbup: Jovana je sve bliza Riu:)

Super za Bedjika i Vasica a koliko camaca cemo imati na kvalif.? Ja verujem da mozemo bar jos jedan camac da kval:fingers:

nadam se da ce sutra objaviti listu da vidimo koliko je blizu

 

a za veslanje nema jos rezultata :(

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DaniSRB said:

nadam se da ce sutra objaviti listu da vidimo koliko je blizu

 

a za veslanje nema jos rezultata :(

Ja se nadam da su negde oko 18. pezicije:fingers: 

Ne znam zasto nista ne stavljaju na sajtu saveza, znam da sam negde procitao da cemo imati oko 6-7 camaca za kval. a oni racunaju da ce 1-2 izboriti vizu, samo ne razumem zasto nisu slali ovoliko camaca na SP nego sada jure kada je svuda ostalo 1-2 mesta:wacko:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja se nadam da su negde oko 18. pezicije:fingers: 

Ne znam zasto nista ne stavljaju na sajtu saveza, znam da sam negde procitao da cemo imati oko 6-7 camaca za kval. a oni racunaju da ce 1-2 izboriti vizu, samo ne razumem zasto nisu slali ovoliko camaca na SP nego sada jure kada je svuda ostalo 1-2 mesta:wacko:

mozda im je lucern jeftiniji od francuske :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...