website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Tim za svetski kup u veslanju:

 

M2- (Bedjik/Vasic)

M2x (Marjanovic/Sljukic)

M4- (Stojic/Savic/Bogicevic/Lucic)

LM4- (Stanojevic,Josic,Prodanovic,Cvijetic)

W2- (Obradovic/Josic) i (Filipovic/Arsic)

 

I dalje nema Djerica. On je bio bolestan nesto,valjda ce se vratiti za kvalifikacije i to se nadam da ide u singl skul.

Link to comment
Share on other sites

Novinari vise preteruju sa kritikama na Anin racun, ne igra vise za repr. pa sta, igra jos uvek pod zastavom Srbije nije promenila drzavu, meni je i drago jer ce tako neke mladje teniserke kao sto je sada Olga dobiti sansu da igraju protiv nekih jacih teniserki!!;)

Krajinovic je danas izgubio u drugom kolu turnira na kome je bio glavni favorit, juce se mucio protiv 500. igraca, po mojoj proceni trebalo bi da promeni trenera i ceo strucni stab jer ako ovako nastavi ispasce brzo i iz 200 najboljih!!!

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi se ne svidja ovo sto sam video sada kad je Caba plivao. na 25m do kraja je samo stao i dopilivao do kraja,a imao je ritam za trku ispod 1:00. Samo se nadam da nije opasno,ako jeste,ode sve u propast.:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

Odlican rezultat za Anju na 400 slobodno. 4:14.67. Licni rekord za 4s. Juce je oborila licni za sekund na 200 delfin. Plivala SB na 200 mesovito i 400 mesovito.

jel su ovo sve B norme? (osim 400m mesovito)

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

jel su ovo sve B norme? (osim 400m mesovito)

na 200 delfin mislim da jos uvek nije :d ona je rekla da ce 400 mesovito sigurno plivati i da se nada da ce ispuniti jos neku A normu pa bi plivala i to u Riju. Inace,moze sad sve ovo da pliva. Ima i na 800 slobodno A normu,ali kontam da to nece plivati.

Link to comment
Share on other sites

Velja je plivao A normu na 200m i sa ovakvom formom. Ja sam siguran da ce on na OI da ide do 1:44.5/1:45 :) Vidi se da se dosta muci do pliva,da su mu ruke preteske zbog jakih treninga,ali sve ce to doci na svoje. Ovo je njegova disciplina.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...