website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

I meni je sve to što se tiče odbojkašica nekako čudno. Razumem da je sve podređeno OI ali, bez obzira na sastav ekipe, igra je jako loša i konfuzna. Videćemo šta će biti od svega, ali ja baš nešto i nisam optimista što se njih tiče

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ChandlerMne said:

Kapiram da se forma ne treba dizati rano ali odbojkašice koliko znam imaju samo jednu jedinu pobjedu za sada. Valjda će biti bolje nego u Londonu.

Pa ovo je skoro pa B tim. Osim Stevanovic niko nije iz prve postave. Bice bolje nego u Pekingu. Ovaj tim sada koji igra u Brazilu mozes da poredis sa onim iz Londona po jacini, ali nikako se ne mogu porediti timovi iz Londona i onaj koji ce ici u Brazil sa 6 igracica koja su ostale u BG (Ognjenovic, Boskovic, Rasic, Mihajlovic, Veljkovic i Nikolic). Forma se tempira za OI, kao i prosle godine za SK i zato on i igra sa kombinovanim timovima sada, verovatno ce samo poslednji vikend igrati sa punim timom da bi sacuvao mesto u eliti i 2017.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da odbajkasice imaju bolju sansu za medalju i od kosarkasa i od kosarkasica. Bice najbolje kad bude najpotrebnije. Ako mislite da je ovo lose samo da vam kazem da su kosarkasice izgubile -25 od Japana i -30 od Francuske pre nekoliko dana ;)

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ChandlerMne said:

Kapiram da se forma ne treba dizati rano ali odbojkašice koliko znam imaju samo jednu jedinu pobjedu za sada. Valjda će biti bolje nego u Londonu.

Pola ovih igracica nece biti u Riu:yes Zoki radi pravu stvar sa timom, kao sto je radio prosle godine, pravi kombinacije, odmara glavne igracice za ono sto sledi;)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

Ja sam siguran da odbajkasice imaju bolju sansu za medalju i od kosarkasa i od kosarkasica. Bice najbolje kad bude najpotrebnije. Ako mislite da je ovo lose samo da vam kazem da su kosarkasice izgubile -25 od Japana i -30 od Francuske pre nekoliko dana ;)

Napomeni da i one nisu bile u kompletnom sastavu i za njih se ne brinem u Riu:d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Pola ovih igracica nece biti u Riu:yes Zoki radi pravu stvar sa timom, kao sto je radio prosle godine, pravi kombinacije, odmara glavne igracice za ono sto sledi;)

Identicno kao i prosle godine. To se pokazalo kao dobra stvar i ne vidim razlog zasto menjati. On je ostao u Bg da radi sa "prvim timom".  U Brazilu je pomocni trener, koji slobodno cu da kazem nista ne zna o taktici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Identicno kao i prosle godine. To se pokazalo kao dobra stvar i ne vidim razlog zasto menjati. On je ostao u Bg da radi sa "prvim timom".  U Brazilu je pomocni trener, koji slobodno cu da kazem nista ne zna o taktici.

Bas to, zasto menjati nesto sto valja:yes 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Napomeni da i one nisu bile u kompletnom sastavu i za njih se ne brinem u Riu:d

Nisu bile. I pred EP prosle godine nisu izgledale kao da ce uzmu zlato. Pripremene utakmice nikad nisu bile niti ce biti pokazatelj pravog stanja ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...