website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

A i ne verujem da ce njihov komitet zbog njega da menja svoja pravila koja postoje godinama. A i ako se vrati on se fokusirao na 400. 200 je plivao tek 1:46.31, sto je za njegove standarde vrlo slabo. 400 je vec plivao 3:44

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Strahinja drugi u svojoj grupi ali dosta sporija grupa je bila od one druge. Kristina tek četvrta, kroz polufinale je morala u finale, tamo je bila druga. Teško će ona do kvote, a za Strahinju smo znali da će biti teško, mada čini se sad da on ima veće šanse.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste videli Jovana Brakocevic je ostala na pripremama. I Sanja je konacno u timu posle duzeg perioda. Ne bi bilo lose da Jovana pokusa nekako da vrati formu. Nece moci Tijana sama da igra. A sto se primaca tice Brankica i Malesevic mislim da imaju mesto u 12. Za to 3 i 4: Nikolic, Molnar, Busa, Malagurski i Djerisilo.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dareza said:

Ne znam da li ste videli Jovana Brakocevic je ostala na pripremama. I Sanja je konacno u timu posle duzeg perioda. Ne bi bilo lose da Jovana pokusa nekako da vrati formu. Nece moci Tijana sama da igra. A sto se primaca tice Brankica i Malesevic mislim da imaju mesto u 12. Za to 3 i 4: Nikolic, Molnar, Busa, Malagurski i Djerisilo.

 

Hm, znači Nikolić i Malagurski ili Buša. :d  

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dareza said:

Ajde da pogadjamo ko nece na oi u streljastvu. Ja kazem Milutin.

 

Ako Jasna ide, onda će da nastrada neko iz puške za muškarce. Ja isto verujem Milutin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...