website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ipak nije snaga u pitanju. " Međutim, na 200 metara pred cilj napravili su tehnički grešku. Udarili su u talas koji ih je izbacio iz staze, a na žalost nije bilo vremena za ispravku jer je bio sam finiš trke. Prava šteta. Do tada su imali apsolutnu kontrolu nad situacijom i bili na dobrom putu ka najsjajnijem odličju. "

Link to comment
Share on other sites

Kukolj je od pocetka godine ucestvovao na 5 takmicenja i imao sledece rezultate:  Srebro na GP na Kubi,srebro na GS u Azerbejdzanu, 5.mesto na EP, 5. mesto na GS u Parizu i poraz u 3.kolu u Nemackoj zbog povrede. Zaista impresivan start godine za njega. Sada neka se baci na trening, pa sta bude.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dareza said:

Kukolj je od pocetka godine ucestvovao na 5 takmicenja i imao sledece rezultate:  Srebro na GP na Kubi,srebro na GS u Azerbejdzanu, 5.mesto na EP, 5. mesto na GS u Parizu i poraz u 3.kolu u Nemackoj zbog povrede. Zaista impresivan start godine za njega. Sada neka se baci na trening, pa sta bude.

Steta samo sto cemo imati samo njega, mislim da i Ciganovic nema vise sanse za kont. kvotu ali u sustini bolje jedan kvalitetan takmicar nego da imamo vise njih koji ce ispasti u 1. kolu!!!:yes

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Steta samo sto cemo imati samo njega, mislim da i Ciganovic nema vise sanse za kont. kvotu ali u sustini bolje jedan kvalitetan takmicar nego da imamo vise njih koji ce ispasti u 1. kolu!!!:yes

Jos uvek nije sve to odluceno. Verovatno 1,ali da sacekamo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Jel imamo mi neke sanse za triatlon i odbojku na pesku? 

http://www.sportskisavezbeograda.org.rs/vest.php?&IDV=14315&akcija=&prikaz1=2016&prikaz2=5&sec=2 Ognjen je vezao dva dobra nastupa, mada ne znam koji je na OI listi:)

Mislim da sam gledao pre neki dan i bio je tek 202

 

I stvarno su govnari ovi iz Fine što se tiče Vjačanjina. Nadam se da će ipak dobiti tu dozvolu do Rija. Jel ima štafeta kakve šanse bez njega?

A za Dušicu verujem da će prihvatiti i B standard (ili kako se već sada zove, ako dože do njega)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...