website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Mislim da za streljastvo vec mozemo da kazemo da ce Zorana zameniti Jasnu jer je Pletikosic danas zablistao a Grgica i Sebica ne verujem da ce da menjaju..:d 

Judo takodje sve je izvesnije da cemo imati samo Kukolja, ja sam mislio da je Ciganovic siguran za kont ali..:d

Da li se jos neko nada da cemo imati jos jednog rvaca ili sam to samo ja previse optimistican??:lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da za streljastvo vec mozemo da kazemo da ce Zorana zameniti Jasnu jer je Pletikosic danas zablistao a Grgica i Sebica ne verujem da ce da menjaju..:d 

Judo takodje sve je izvesnije da cemo imati samo Kukolja, ja sam mislio da je Ciganovic siguran za kont ali..:d

Da li se jos neko nada da cemo imati jos jednog rvaca ili sam to samo ja previse optimistican??:lol:

Mislim da oni vise nikog nece ni slati :d

Link to comment
Share on other sites

Ma za rvanje nam je i ovo puna kapa. Realno. Što se streljaštva tiče meni je strepnja i dalje veća od nade, mislim da će progurati Jasnu zbog tog njenog broja olimpijskih igara ispred nekog ko bude najlošiji od svih ostalih. Za džudo mislim da su dve kvote i dalje najrealnije.

 

Da smo u svim sportovima prošli kao u rvanju gde bi nam kraj bio.

 

Dakle, bez obzira na suspenziju i dalje očekujem plus 12 u košarci. Zatim 2 u džudou, tenis Novak, Jelena, Ana, Viktor, Nenad i Dušan, to je 6. Veslanje se nadam da će neko uspeti da dođe do 2 kvote ili dubl skul ili ženski dvojac, za četverac se ne nadam mada mi je i ovo tanka nada, znači plus 1. Kajak bi bilo mnogo da očekujem još nešto, tu ću da stavim 0. Jovana u mtb plus 1. Stoni tenis stavljam 0. Atletika Dudaš i Bekrić i Ristić, Jelača/Mirković znači 4. Optimistično. Plivanje Lenđer plus 1, kontam da će ga povesti i sa OST. Ako sam dobro izračunao to je 26. Znači ukupno oko 93, 94.

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nenad said:

Ma za rvanje nam je i ovo puna kapa. Realno. Što se streljaštva tiče meni je strepnja i dalje veća od nade, mislim da će progurati Jasnu zbog tog njenog broja olimpijskih igara ispred nekog ko bude najlošiji od svih ostalih. Za džudo mislim da su dve kvote i dalje najrealnije.

Mislim da su mogli Nemanju Pavlovica da posalju, mada mozda ga cuvaju za zadnji kval. turnir:mumble:Koje dve za Judo, ne znam sta je danas uradio Ciganovic ali izgubio je kont kvotu:dunno: Ne verujem da ce Jasnu da ostave, trenutno su njeni rezultati na nivou amaterizma:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...