website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Izgleda da se takmice ko ce imati gori sistem kval

Pomislio sam na to. Bas los sistem, ko ne ostvari ovdje dobre rezultate (kao mi), ostaju mu mrvice. Mislim da je i u tekvondou to ogranicenje. 

Nikako da zaboravim momente kada smo imali cetverac, cak i laki cetverac, a sada nemamo kvalitet ni za dvojac...

Bas ce biti zanimljivo sta ce odluciti, da li da oba camca sjutra forsiraju ili da ostave prostor za dvojac sledece godine. Mislim da ce ipak ici na jednu kvotu sjutra (blizi Pimenov).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Pomislio sam na to. Bas los sistem, ko ne ostvari ovdje dobre rezultate (kao mi), ostaju mu mrvice. Mislim da je i u tekvondou to ogranicenje. 

Nikako da zaboravim momente kada smo imali cetverac, cak i laki cetverac, a sada nemamo kvalitet ni za dvojac...

Bas ce biti zanimljivo sta ce odluciti, da li da oba camca sjutra forsiraju ili da ostave prostor za dvojac sledece godine. Mislim da ce ipak ici na jednu kvotu sjutra (blizi Pimenov).

To je novo pravilo? Kako onda ide, koliko moze camaca da se posalje u kont kval? 

Prosle OI smo imali kvalifikovan dvojac a na kont smo poslali 2 camca?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

To je novo pravilo? Kako onda ide, koliko moze camaca da se posalje u kont kval? 

Prosle OI smo imali kvalifikovan dvojac a na kont smo poslali 2 camca?

Mislim da jeste. Vidim i da se na engleskoj temi govorilo o nacijama koje nemaju prava na dodatne posade (Rumuni, Holandjani i sl). Baci pogled.

Mene zbunjuje drugo. Ovdje pise da se taj limit odnosi na kontinentalne kvalifikacije, a one postoje u par disciplina (laki dvojac, skifovi), u ostalim postoji samo finalna regata. :mumble:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Mislim da jeste. Vidim i da se na engleskoj temi govorilo o nacijama koje nemaju prava na dodatne posade (Rumuni, Holandjani i sl). Baci pogled.

Mene zbunjuje drugo. Ovdje pise da se taj limit odnosi na kontinentalne kvalifikacije, a one postoje u par disciplina (laki dvojac, skifovi), u ostalim postoji samo finalna regata. :mumble:

Ma to bi bilo glupo pravilo iskreno, mozda se odnosi na kont da bi se kval sto vise drzava 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Mozda se pripremaju za SP, nekako mi je mali razmak izmecu EP i SP

Шта знам, кадети су у 2 месеца имали ЕП, ЕЈОФ, СП, па су неки на сва 3 били у топ 5. Мада су Борис и Александра прескочили ЕЈОФ. 

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mene zbunjuje drugo. Ovdje pise da se taj limit odnosi na kontinentalne kvalifikacije, a one postoje u par disciplina (laki dvojac, skifovi), u ostalim postoji samo finalna regata. :mumble:

Прелистао сам правила, пдф 10 страна (!), као да су се трудили да што више закомпликују. Ако ја добро разумем, не можемо да пошаљемо лаки дубл на европске квалификације у случају да имамо два квалификована скифа. Ако се скифови и не квалификују, тамо ће имати другу шансу, па трећу на завршној. Док за завршну регату нисам видео таква ограничења, стоји само да не можемо да пошаљемо чамац у дисциплини у којој већ имамо квалификован чамац (логично). Мислим да ће двојац моћи да иде завршну регату без обзира на број квалификованих чамаца.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...