website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

10 медаља првог дана Балканског атлетског првенства у Краљеву.

 

4 злата:

Страхиња Јованчевић 7,89м

Адриана Вилагош 60,62м (лоши услови после невремена, Ценгко је рецимо бацала 55,47м, а Вученовић 56,15м)

Ивана Илић 11:48с

Штафета 4х100, али реално било је три земље учеснице и још је Грчка дисквалификована :lol:

 

3 сребра:

Бошко Кијановић 45:50с (ЛР) 

Лазар Анић 7,78м

Асмир Колашинац 20,07м (легенда, стварно, са колико духа се човек и даље такмичи)

 

3 бронзе:

Никола Костић 50:21с 

Милана Тирнанић 11:53с

Славко Стевић 2,18м

 

Александрија Митровић скочила 13,43м (ЛР и ЕЛ У20). Највеће разочарење Боберић са 12,17м.

 

Надам се да Милица може до норме сутра. :torch:

Mozda je i Slavko malo podbacio ali je vjerovatno podloga bila natopljena. 

Aleksandrija je postigla sjajan rezultat. Obzirom na godine, za ocekivati je da postigne progresiju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

Контић и Мартиновић на крају 6. у финалу (у оба финала су били бољи него у квалфикацијама). Рекао бих да су могли бити и 5. пошто су оставили бољи утисак од Британаца, но добро.

Ispratio sam rezultate, nazalost ne i snimak ali vjerujem da je tvoj utisak na mjestu.

Svakako je ovo nerealno dobar rezultat, racunajuci nase mjesto u ovom sportu. 

Malo mi je zao sto necemo imati nikoga u Parizu, ima tu potencijala, gledao sam takmicenja na drzavnom nivou, nije to tako lose, cak naprotiv.

Sad je pitanje sta ce dalje biti sa ovim miksom. Vrlo je tesko ocekivati da mogu ostati toliko dugo zajedno, 5 godina je ozbiljan period, pogotovo za Jelenu. Ali za ovo do sada, naklon do poda.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Майкл said:

10 медаља првог дана Балканског атлетског првенства у Краљеву.

 

4 злата:

Страхиња Јованчевић 7,89м

Адриана Вилагош 60,62м (лоши услови после невремена, Ценгко је рецимо бацала 55,47м, а Вученовић 56,15м)

Ивана Илић 11:48с

Штафета 4х100, али реално било је три земље учеснице и још је Грчка дисквалификована :lol:

 

3 сребра:

Бошко Кијановић 45:50с (ЛР) 

Лазар Анић 7,78м

Асмир Колашинац 20,07м (легенда, стварно, са колико духа се човек и даље такмичи)

 

3 бронзе:

Никола Костић 50:21с 

Милана Тирнанић 11:53с

Славко Стевић 2,18м

 

Александрија Митровић скочила 13,43м (ЛР и ЕЛ У20). Највеће разочарење Боберић са 12,17м.

 

Надам се да Милица може до норме сутра. :torch:

Stevic je bio blizu da preskoci 2.25, videcemo sta moze na drzavnom! Bosko je odlican ne znam kakve su mu sanse da se nadje na SP

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao mnogo vaterpolo od OI, znao sam da smo loši, ali baš ovoliko.... Bukvalno nismo mučenim Japancima šutnuli na gol prva 4 minuta.. Oni su promašili peterac, fizički su slabi pa teško mogu da iznude isključenje na pozicionaranje na centru i igraju neki presing gde golman isplivava pa smo tako 2 gola dali.. 

Link to comment
Share on other sites

Vaterpolisti jedva... Japanci fizicki padaju u zavrsnici, mislim da je to presudilo. 

Nas tim je tehnicki daaaaaleko slabiji nego nekada, bice prakticno nemoguce protiv Italije izbjeci ubjedljiv poraz. O Spancima i da ne pricam. Mislim da su i Grci dosta bolji, Crna Gora vjerovatno za nijansu bolja.

Uros Stevanovic i Jelenic su glavni krivci, igraci naprosto ne mogu bolje od ovoga.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ucestvuje ali mislim da Anja nije u nekoj formi a cudi me da nema Nine

Toga sam se i plasio. U poslednje vrijeme mislim da nije postizala neke rezultate. :(

Ima li Urosa? Mislim da si ga ti spominjao ne tako davno.

Nadam se da ce stafeta uspjeti da se plasira.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...