website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Petar1973 said:

Bome, slabo nam ide u zadnje vrijeme. Nema odavno novih kvota.

Tot nije imala bas neke sanse za kvotu je trebala imati vrijeme daleko ispod njenih rezultata do sada tako da je ovo sve očekivano i oke, to što smo mi svi malo previše optimistični to je druga priča :)

Link to comment
Share on other sites

a što je u plivanju Lane Pavalić opet nema, zar je opet poverđena, uopće nema prijave olim Zabok
Čudno je da nema nastupa Licijane Lukšić iz 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Duki1994 said:

Tot nije imala bas neke sanse za kvotu je trebala imati vrijeme daleko ispod njenih rezultata do sada tako da je ovo sve očekivano i oke, to što smo mi svi malo previše optimistični to je druga priča :)

Slažem se, već poslije SP je bilo jasno da su joj šanse male, jer Europljanke nisu uzele puno kvota na SP. 
sto se toče razočaranja zasad to je samo streljastvo. Sve ostalo nekako očekivano. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Duki1994 said:

Tot nije imala bas neke sanse za kvotu je trebala imati vrijeme daleko ispod njenih rezultata do sada tako da je ovo sve očekivano i oke, to što smo mi svi malo previše optimistični to je druga priča :)

Prošle olimpijske igre bila je i Tot i jedan hrvač, a po rankingu je bilo realno nadati se kvoti i od hrvača i od Tot, a bome i od streljača. Navijači su tu da su optimisti. Doduše danas je u sportskim novostima Tot sama izjavila da je ona jedan od favorita za prva dva mjesta. Tako da optimizam nije bio bez pokrića. Činjenica je da od Benovićeve kvote, mislim, nemamo novu, a šansi je sve manje.

Ne kritiziram nego mi je žao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prso1000 said:

Etlinger, Huklek i Smetko su još u igri za repesaz, ali zavisti će od polufinala. 
po kategoriji se dijele 3 kvote. 
trebat će im još najmanje 3 pobjede.

kamenjasevic je out, posto je Srbin izgubio u 1/4 finalu. 

Etlinger i Smetko u repesazu, ali mislim da oni nemaju šanse. 
 

Huklek je bio blizu u 1/4 finalu, poraz 2-3, ali ništa od toga. 

Link to comment
Share on other sites

Streljaštvo je razočaranje možda jer nemamo kvote osim giovannija, ali sad je teže dobiti kvotu nego na prošlim olimpijskima manje je natjecatelja (sad 29, prosle olimpijske 46, da ih je sad toliko i Gorsa i Miran bi bili sigurni)   i kvalifikacije su puno teže, a i Gorsa i Miran su imali velikih pehova, ali uvijek su tu ili u finalu ili blizu finala tako da ja još uvijek vjerujem u kvotu , mora im se posložiti barem jednom od njih dvoje

Link to comment
Share on other sites

Trenutno smo na 29 sportaša bez ekipnih sportova, u Tokiju smo imali 47 bez vaterpola. U Riu 48. 
 

Naravno kriteriji su sve zahtjevniji, sve manje kvota. 

 

ali sumnjam da ćemo do 47 kvota bez ekipnih. Evo gdje još imamo realne šanse. 
 

Atletika 3-5

Boks 1 

BMX 1 

Judo 2-4 

Veslanje 2 

Streljastvo 0-2 

Plivanje 1 ženska kvota 

Stolni tenis 1 

Tenis maksimalno 5 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Puljiz peta na GS u Kazahstanu. bila je blizu bronce. 
 

poredak za Pariz prije SP: 

 

14. Iraoui MAR 3164

15. Ndiaye SUI 2689

      Kocher SUI 2664

16. Jung KOR 2533

17. Puljiz CRO 2490

——————————

18. Mammadaliyeva AZE 2446

19. Delgado USA 2421 

20. Kaleta POL 2364 

      Jang KOR 2130

 

odluka pada na SP, a tu će ždrijeb mnogo toga odlučiti. Na SP se dijele veliki bodovi. Npr Zlato 2000 bodova, 7 mjesto 520, 1/8 finala 320, jedna pobjeda 200. 
 

Puljiz nije u najboljoj situaciji. Npr ako sve udju recimo u 1/8 finala, Puljiz dobiva samo 60 novih bodova. 
ndiaye 200, Kocher čak 310, AZE 208, Delgado 200, Kaleta 200, Jung 160. 
 

Topolovec izgubila u 1/8 finala. 
 

 

 

 

 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...