website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Spisak rukometaša za baražni dvomeč s Mađarskom:

 

Na spisku su:

Golmani: Darko Arsić, Dragan Marjanac, Tibor Ivanišević.

Krila: Nemanja Ilić, Filip Marjanović, Darko Đukić, Strahinja Stanković.

Bekovi: Žarko Šešum, Momir Rnić, Ilija Abutović, Petar Nenadić, Nemanja Mladenović, Luka Mitrović, Nemanja Zelenović, Miloš Orbović, Ivan Stanković.

Pivoti: Mijajlo Marsenić, Bojan Beljanski, Zoran Nikolić

 

Drugim rečima, ugasili smo... :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Майкл said:

 

Ona je uvek bila medju talentovanijim igračicama, samo joj je nedostatak fizičke spreme bio problem.

Sanja se potpuno vratila. Vidim Terzic je koristi na poziciji primaca. Bice tesko izabrati. Brizitka mislim da nema sanse za OI.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Sanja se potpuno vratila. Vidim Terzic je koristi na poziciji primaca. Bice tesko izabrati. Brizitka mislim da nema sanse za OI.

 

Nisam gledao meč, ali ne bih Veličanstvenom bio u koži... :lol: Imaćemo strašan tim kako god da okrenemo. Mislim da je vreme da se Brižitka povuče, nije to više za nju.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Майкл said:

 

Nisam gledao meč, ali ne bih Veličanstvenom bio u koži... :lol: Imaćemo strašan tim kako god da okrenemo. Mislim da je vreme da se Brižitka povuče, nije to više za nju.

Bolje sto nisi samo bi se iznervirao. Zoki poludeo :lol: Kao da je zvanican neki mec. Sad mi je drago sto Tajland nije na OI. Jedina ekipa pored Kine sa kojom ne znamo da igramo. Ali dosta dobra partija ovog tima, bez velikih zvezda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Bolje sto nisi samo bi se iznervirao. Zoki poludeo :lol: Kao da je zvanican neki mec. Sad mi je drago sto Tajland nije na OI. Jedina ekipa pored Kine sa kojom ne znamo da igramo. Ali dosta dobra partija ovog tima, bez velikih zvezda.

Ubijaju u odbrani

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Майкл said:

 

Ja sam zadovoljan, nisu razočarale, ako ništa drugo. :d Ja mislim da su u "ALI MI VAS PREKLINJEMO DA IGRATE" fazi. :rofl: 

Da se razumemo, ne kritikujem igracice, za njih sve pohvale:yes Ali Djuric ako zeli nesto da promeni a ne samo da nastavi ono sto je i Boskovic do sada radio, treba da pozove one najvaznije igracice;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...