website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, nenad said:

Ne sviđa mi se atmosfera oko reprezentacije ove godine. Otkazi, povrede, pritisak oko turnira u Bg, nekako se očekuje da ćemo lagano da prođemo. Sada neki problem i sa Nedovićem.

 

Sreća pa smo dobili ovu grupu. Video sam sastav Portorika, dolazi Barea i Arojo ali ostatak je tanak, Barea izlazi iz povrede, Arojo je bojim se napisati ali bivši igrač skoro. Nema onih najavljenih mlađih iz NBA. Česi su prilično loše odigrali pripreme za sada, imaju još tekmu sa Meksikom, danas su se dosta dugo mučili sa Tunisom, Hrvati ih prilično lako dobili. I njihova dva najbolja igrača su imali duge sezone. Ostaju još Letonci, njih se i dalje najviše plašim ali moralo bi baš da im se poklopi dosta stvari.

После меча Ђорђевић је кратко одговорио на питање о изостављању Недовића:

 Зна он и знамо сви ми зашто није играо.

 

:dunno:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, DaniSRB said:

После меча Ђорђевић је кратко одговорио на питање о изостављању Недовића:

 Зна он и знамо сви ми зашто није играо.

 

:dunno:

Ispade Zoki najbolji trener od svih (Savica ne racunam on je van konkurencije). Cuti, ne daje svakakve izjave, a rezultati odlicni.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Ispade Zoki najbolji trener od svih (Savica ne racunam on je van konkurencije). Cuti, ne daje svakakve izjave, a rezultati odlicni.

on ne daje ni kad nisu odlicne, bas ga briga :d

Link to comment
Share on other sites

Ovo što sam vidio od košarkaša u ove tri utakmice, je sasvim dovoljno da bez problema obezbjedimo vizu. To šta se dešava van terena, nisam toliko pratio zadnjih dana, a ono što je važnije na terenu smo poprilično dobri za ovu fazu. Biće to dobro, a onda u Riju šta bude..

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, nenad said:

Ne sviđa mi se atmosfera oko reprezentacije ove godine. Otkazi, povrede, pritisak oko turnira u Bg, nekako se očekuje da ćemo lagano da prođemo. Sada neki problem i sa Nedovićem.

 

Sreća pa smo dobili ovu grupu. Video sam sastav Portorika, dolazi Barea i Arojo ali ostatak je tanak, Barea izlazi iz povrede, Arojo je bojim se napisati ali bivši igrač skoro. Nema onih najavljenih mlađih iz NBA. Česi su prilično loše odigrali pripreme za sada, imaju još tekmu sa Meksikom, danas su se dosta dugo mučili sa Tunisom, Hrvati ih prilično lako dobili. I njihova dva najbolja igrača su imali duge sezone. Ostaju još Letonci, njih se i dalje najviše plašim ali moralo bi baš da im se poklopi dosta stvari.

Pustite vi pisanje BLICA, oni pokusavaju da naprave losu atmosferu u timu ali im ne uspeva;) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, dareza said:

Ispade Zoki najbolji trener od svih (Savica ne racunam on je van konkurencije). Cuti, ne daje svakakve izjave, a rezultati odlicni.

 

Zoki je retko kad i davao neke izjave. Pobedimo Brazil, a on mrtav ladan - "Pa jeste, konačno je pao i taj Brazil", u fazonu, ma mogli smo mi i bolje. :lol: 

 

7 hours ago, dareza said:

Evo verujte mi ja se ne bih iznervirao sad ni 10% da izgubimo kvotu za Rio. Vise mi to nije to nekako. Sve ide pod nekom tenzijom. Ne znam. Bas sam razocaran.

 

+1 Videlo se da nešto ne štima od prvog sekunda.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Sta da razumem, pa sta su teniseri bolji od ostalih, sta dobijaju ostali sportisti za ucesce na OI!!! 

 

Većina njih imaju klubove kao zaleđinu i stalnu zaradu :d Dok su teniseri isključivo vezani za sponzore i nagradne fondove, kao i atletičari npr.

Link to comment
Share on other sites

Prekosutra saznajemo posade za Rio..

Quote

 

Izborna kontrola za Olimpijske igre u Riju i Evropsko prvenstvo za mlađe seniore u Plovdivu. 
Startne liste i preliminarna satnica

 

 

 

13510764_294695000872901_111371501518346

13501918_294695014206233_779118766897700

Edited by Dejo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...