website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

43 minutes ago, dareza said:

Nakon sto je izasla startna listi za kvalifikacije, ja vise ne mislim da je Bedec favorit za kvotu. Austrija i Nemacka su favoriti. A vidim da iz sveza nista nisu prepustili slucaju tako da ce verovatno ako Bedec ostane bez kvote, Milica ili Dalma veslati k1. Samo se nadam da ce biti k4 na oi. I mislim da sudbina muskog cetverca zavisi od nastupa na sk u Duizburgu. Eventualan plasman u top 5 bi ih priblizio OI.

Da li postoji šansa da imamo manje od 10 takmičara?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Nazalost nista od Vuka. Dakle imacemo 3 ili 4 plivaca sve zavisi od Lendjera. Arkadi nece dobiti dozvolu,to je gotovo sigurno. a B norme nema teorije da prihvate.

 

Nadam se da ih neće prihvatiti. Ne znam šta se desilo sa Vukom. Pre godinu dana je delovalo da je pitanje vremena njegova norma na 1500.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikolaB said:

Ne mogu da verujem da je Lajović nedelju dana pred RG odabrao da igra na čelindžeru u Italiji

pa tu moze da sakupi vise poena nego na nekom turniru gde bi ispao u prvom kolu :)

Link to comment
Share on other sites

I da se potroši dovoljno igrajući sa slabijm protivnicima pa da ispadne na startu Rolan Garosa. Konstantno igra na tim nebitnim turnirima gde stagnira, čak ni tamo ne može da slavi. I sve sam manje ubeđen da će da se nađe na spisku učesnika za Rio. I gotovo sigurno će u singlu igrati samo Viktor, Novak, Jelena i Ana. Sa Viktorom nikad ne znaš na čemu si, a ove dve će da ispadnu u prvomkolu tu dileme nema

 

A Brejdijeva gazi li gazi Krunićku u prvom kolu kvalifikacija :wall:

Edited by NikolaB
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikolaB said:

I da se potroši dovoljno igrajući sa slabijm protivnicima pa da ispadne na startu Rolan Garosa. Konstantno igra na tim nebitnim turnirima gde stagnira, čak ni tamo ne može da slavi. I sve sam manje ubeđen da će da se nađe na spisku učesnika za Rio. I gotovo sigurno će u singlu igrati samo Viktor, Novak, Jelena i Ana. Sa Viktorom nikad ne znaš na čemu si, a ove dve će da ispadnu u prvomkolu tu dileme nema

 

A Brejdijeva gazi li gazi Krunićku u prvom kolu kvalifikacija :wall:

Njemu je trenutno bitan svaki bod posto je na granici i dobro je sto igra ovaj turnir!!;) On ne moze dalje od drugog eventualno treceg kola na RG kako god okrenes:)

Aleksandra svakako ne moze na OI u singlu ja se nadam da ce uspeti sa Anom a jos bolje sa Jelenom da napravi dubl:fingers:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NikolaB said:

I da se potroši dovoljno igrajući sa slabijm protivnicima pa da ispadne na startu Rolan Garosa. Konstantno igra na tim nebitnim turnirima gde stagnira, čak ni tamo ne može da slavi. I sve sam manje ubeđen da će da se nađe na spisku učesnika za Rio. I gotovo sigurno će u singlu igrati samo Viktor, Novak, Jelena i Ana. Sa Viktorom nikad ne znaš na čemu si, a ove dve će da ispadnu u prvomkolu tu dileme nema

 

A Brejdijeva gazi li gazi Krunićku u prvom kolu kvalifikacija :wall:

Pa Krunicka nema vise sansi za sinlg. Ona je to odavno izgubila. Nju niko ni ne racuna za sinl,samo za dubl :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...