website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

Meni ovo deluje kao unapred smišljeni izgovor za neuspeh na OI ili Q-turniru... Farsa, u svakom slučaju.

 

Ne sećam se da je Marina ikada kmečala po pres konferencijama kada Sonja Petrović nije želela da igra. Štaviše, uglavnom je izbegavala da odgovara na pitanja šta misli i tome. Ne verujem šta se događa trenutno.

Bez Marjanovica smo igrali i pre ako ne zeli da igra  za reprezentaciju ne mora, vise prostora za mladje:yes OQT ne bi trebao da bude problem i bez njega, po meni bi veci problem bio odsustvo Bjelice

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bez Marjanovica smo igrali i pre ako ne zeli da igra  za reprezentaciju ne mora, vise prostora za mladje:yes OQT ne bi trebao da bude problem i bez njega, po meni bi veci problem bio odsustvo Bjelice

 

Ali čemu ovolika drama selektora onda? :dunno:  Meni je to najviše zasmetalo. Ali svakako je bolje preći preko ponosa i pozvati Bobija za Rio, ne znam ko je gora opcija - Štimac ili Saletovo mezimče Kuzmić... :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Майкл said:

 

Ali čemu ovolika drama selektora onda? :dunno:  Meni je to najviše zasmetalo. Ali svakako je bolje preći preko ponosa i pozvati Bobija za Rio, ne znam ko je gora opcija - Štimac ili Saletovo mezimče Kuzmić... :rofl: 

Ma Sale drami pri svakoj izjavi, on uvek pravi neke drame pri svakom okupljanju:yes Mozda nije ni razmisljao sta prica, ja cekam prvo izjavu Marjanovica da bih shvatio ovo za ozbiljno!! Najgore je sto sad svi blate Marjanovica a verujem da je ovo Sale izjavio bez razmisljanja kao i uvek:d Kuzmic i Stimac ne bi trebali ni pozivnicu da dobiju za reprezentaciju iskreno, ako nemamo boljeg igraca na toj poziciji ni oni nam ne trebaju, Kuzmic kao da si stavio panj na teren a Stimac opet i skacka nesto ali i babi da das loptu ubosce nesto, bas sam surov haha:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...