website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Milica Nikolic bronza!! Ja mislim da cemo imati 3 kvote sigurno, Milica, jedna -90 i Culum mislim da ima dobre sanse!! Za ostale cemo videti, Buncic mora da ima neku borbu za medalju kao i Rogic, a tu su i Anja i Dosen!!

 

Kraljica bronzanih medalja :d 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Майкл said:

 

Kraljica bronzanih medalja :d 

Gledao sam jedino PF i iskreno dobila je sido zadnji ne znam za sta!! Ne znam samo da li je bila na podijumu za vreme kosovske himne:mumble:

Sledece godine mozda Anja i ostali krenu sa seniorskim turnirima!!

Link to comment
Share on other sites

On 07/11/2018 at 18:49, DaniSRB said:

12 ukupno, 6 kajakasa i 6 kajakasica

 

kanuista ne znam da li 2 ili 3 

To nije lose jer znam da je bila prica da je max 2+2. Ne mozemo svakako imati max u kajaku ali izmedju 8 i 10 mozemo. Mada je i to pitanje. Raduje me prica za 4ce jer od njih sve krece. Ako naprave dobre posade medalja nije nemoguca. Moja zelja samo ostaje da ne guraju nekoga u vise od 1 posade ako nema realne sanse da se napravi solidan rezultat. I ako pravilima nije navedeno da mora. 

A za kanu je svakako samo Nikolina. A bice joj bas tesko da se plasira. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Gledao sam jedino PF i iskreno dobila je sido zadnji ne znam za sta!! Ne znam samo da li je bila na podijumu za vreme kosovske himne:mumble:

Sledece godine mozda Anja i ostali krenu sa seniorskim turnirima!!

Ona bas osvaja ili 3 ili 5 mjesta. :d

Ona je skoro 100% sigurna. Neko u 91 takodje. A za Culuma ne znam bas. Nije se proslavio na U23.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ChandlerMne said:

To nije lose jer znam da je bila prica da je max 2+2. Ne mozemo svakako imati max u kajaku ali izmedju 8 i 10 mozemo. Mada je i to pitanje. Raduje me prica za 4ce jer od njih sve krece. Ako naprave dobre posade medalja nije nemoguca. Moja zelja samo ostaje da ne guraju nekoga u vise od 1 posade ako nema realne sanse da se napravi solidan rezultat. I ako pravilima nije navedeno da mora. 

A za kanu je svakako samo Nikolina. A bice joj bas tesko da se plasira. 

ja se za zenski tim ne brinem da cemo izvuci 7

muski tim je misterija.......3 mora biti, a ostalo cemo videti

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

Marija.....ups 5+1

To je realno. :d

E sad,ako je sistem kvalifikacija isti kao prije onda bi trebali da isforsiramo SP. Tamo bi i neko B finale donosilo kvotu,zar ne? 

A momci su bas problem. Osim Zorica i Tomicevica ne vidim ko bi jos 100% mogao do kvote na prvom takmicenju. Dragosavljevic je najblizi,a ostali...

Mozda da se Grujic i Novakovic gurnu u 4ac.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

To je realno. :d

E sad,ako je sistem kvalifikacija isti kao prije onda bi trebali da isforsiramo SP. Tamo bi i neko B finale donosilo kvotu,zar ne? 

A momci su bas problem. Osim Zorica i Tomicevica ne vidim ko bi jos 100% mogao do kvote na prvom takmicenju. Dragosavljevic je najblizi,a ostali...

Mozda da se Grujic i Novakovic gurnu u 4ac.

pa jeste isti, samo ne mozes u 4 discipline max da se kvalifikujes vec u 3 u kajaku pa da kombinujes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...