website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne samo ozbiljnu vec uopste nismo imali pobjedu od juna 2018.

Francuzi,Danci,Svedjani,Poljaci,Hrvati,Spanci,Island...da ne nabrajam su spejssatl za nas dugo. Ali nas ce uskoro da dobijaju Moldavci,Bugari,Engleska.

Ovo je bukvalno nova era nase blamaze. Da ispadnemo od Ceha ili Rumuna i da shvatim al nas BELGIJA i SVAJCARSKA dobijaju!!! Ako iko od ovih igraca igra van Srbije ozbiljno da se razmotri psihijatrijsko vjestacenje vlasnika klubova.

 

Svetsko sledece je poslednje veliko takmicenje na kojem cemo igrati. U to sam ubedjen..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne samo ozbiljnu vec uopste nismo imali pobjedu od juna 2018.

Francuzi,Danci,Svedjani,Poljaci,Hrvati,Spanci,Island...da ne nabrajam su spejssatl za nas dugo. Ali nas ce uskoro da dobijaju Moldavci,Bugari,Engleska.

Ovo je bukvalno nova era nase blamaze. Da ispadnemo od Ceha ili Rumuna i da shvatim al nas BELGIJA i SVAJCARSKA dobijaju!!! Ako iko od ovih igraca igra van Srbije ozbiljno da se razmotri psihijatrijsko vjestacenje vlasnika klubova.

meni nije jasno kako mi jos uvek imamo toliko igraca u inostranstvu :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Svetsko sledece je poslednje veliko takmicenje na kojem cemo igrati. U to sam ubedjen..

Slazem se. Nema sanse da se u narednih par godina kvalifikujemo. Pa nas su i drzali veterani. Kako koji odlazi mi smo sve gori. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...