website statistics
Jump to content

Na olimpijskim szlaku - Paryż 2024 Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Konto aktywuje administrator, kiedy wysyłałeś prośbę? Admin ostatnio rzadko tam zagląda, więc to może dlatego tyle czekasz.

4 hours ago, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

Puściłem posta na forum z oznaczeniem admina, niestety rzadziej się ostatnio pojawia, ale może to jakoś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2023 at 7:07 AM, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

Hello,

 

I am not sure I understand what you mean here. Which "request" are you talking about here?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sindo said:

Hello,

 

I am not sure I understand what you mean here. Which "request" are you talking about here?

Oh, It's not about You at all. We were talking about an admin of Polish forum tylko-igrzyska.pl

 

 

I can't get access to this forum although i asked for it few times, I got no response

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 11/18/2023 at 7:07 AM, rafalgorka said:

Czy ktoś z Was jest aktywny na tylko igrzyska ? Kilka razy wysyłałem prośbę o przyjęcie do forum ale bez odpowiedzi … nie wiem o co chodzi … może coś robię nie tak? Jak ta procedura wygląda, ktoś coś???

Admin odpisał, że juz powinieneś mieć aktywne konto. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2023 at 6:31 PM, Kacper said:

Po sportowo skończonym roku mamy na razie 85 osób w kadrze na Paryż. Jakie są wasze przewidywania co do ilości osób w polskiej kadrze na igrzyska w Paryżu?

+/- 200 osób, jak to bywało w ostatnich poprzednich edycjach.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Posted (edited)

Hej, post przygotowany po ang, ale mam nadzieję, że będzie ok:)

 

Any predictions for the final number of qualified athletes? As of today (30.05.2024) I stay optimistic and bet 207 with the remaining entries would be like:

 

Archery:                                remains null

Athletics                               +25 (as per WA ranking - I think the number is more or less correct, maybe could go slightly up):

Badminton:                           remains null

Basketball 5x5:                    remains null

Beach Volleyball:                  +2

Boxing:                                  +2 (being positive;) EDIT: 05.06. => 2 quotas confirmed

Breaking:                              remains null

Golf:                                      +1

Judo:                                    +3 EDIT: 05.06. => 3 quotas nearly confirmed from the ranking

Modern Pentathlon:            +2

Shooting:                             +1

Skateboarding:                    remains null

Sport Climbing:                   +1

Swimming:                           remains as it is now

Tennis:                                 +4

Weightlifting                        +1 EDIT: 05.06. => reallocation confirmed

Any challenging comments are very welcome:)


Expected qualifiers:

 

Athletics:

100m W - Stefanowicz & Tsimanouska

200m W - Tsimanouska & Kotwiła

800m W - Sarna & Wielgosz

1500m W - Płocińska

3000m W - Konieczek sisters & Królik

LJ W - Horowska
SP W - Kardasz

DT W - Zabawska

HT W - Kopron

JT W - Andrejczyk

 

100m M - Wdowik

200m M - Komański & Żok

1500m M - Wyderka

110m M - Szymański & Kiljan

PV M - Sobera

SP M - Bukowiecki & Haratyk

JT M - Mrzygłód & Krukowski

Beach Volleyball:

 

M: Bryl/Łosiak (FIVB ranking)

 

Boxing:

 

M: Durkacz, Bereznicki

Golf:

 

M: Adrian Meronk from the ranking

 

Judo:

 

M: Kuczera

W: Szymańska, Bacut-Kłoczko

 

Modern Pentathlon:

 

W: Maliszewska

M: Kasperczak

Shooting:

 

W: Stankiewicz through ranking

 

Sport Climbing:

 

W: N. Kałucka

 

Tennis:

 

W: Swiatek, Frech, Linette

M: Hurkacz

Possible positive surprises:

 

Archery: +1 (someone in the final tournament)

Athletics: +4 (Witek in JT W, Wojciechowski in PV M, some runners - Rak, Kopec?)

Beach Volleyball: +2 (Gruszczyńska/Ola in the CEV European Continental Cup)

Sport Climbing +1 (Dzienski?)

Swimming +1 (someone?)

Tennis +1 (Zielinski?)

Edited by stratocumulus
Link to comment
Share on other sites

@stratocumulus Zapomniałeś o kobiecej drużynie w rugby, aczkolwiek patrząc na wyniki z ostatnich dni oraz ostatnie mecze z Chinkami, ich szanse na awans wydają się zerowe.

 

W koszykówce, biorąc pod uwagę że Finlandia zagra w kwalifikacjach bez swojego najlepszego gracza, to nasze szanse lekko wzrosły, ale wciąż będzie mega ciężko o awans, przez obecność Bahamów i oczywiście Hiszpanii u siebie.

 

Marcin Dzieński stracił swoją jedyną szansę podczas kwalifikacji europejskich, nad czym bardzo ubolewam, na równi z brakiem kwalifikacji drużyny sprinterów w kolarstwie torowym oraz Lilianny Lewińskiej, chociaż tutaj wiemy co poszło nie tak....

 

W podnoszeniu ciężarów na szczęście mamy tą realokację, byłby to wstyd gdyby nikt nie pojechał.

 

W męskim biegu na 1500m oprócz Wyderki dałbym Filipa Raka a na 100m Dominika Kopcia.

 

W pływaniu być moze wpadnie dodatkowa kwalifikacja w męskiej sztafecie 4x100 dowolnym.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rybak said:

@stratocumulus Zapomniałeś o kobiecej drużynie w rugby, aczkolwiek patrząc na wyniki z ostatnich dni oraz ostatnie mecze z Chinkami, ich szanse na awans wydają się zerowe.

Wyliczenie "optymistyczne" faktycznie pomija te szanse, w które kompletnie nie wierzę (np. drużynę rugby kobiet czy halowej koszykówki)

 

9 hours ago, rybak said:

Marcin Dzieński stracił swoją jedyną szansę podczas kwalifikacji europejskich, nad czym bardzo ubolewam, na równi z brakiem kwalifikacji drużyny sprinterów w kolarstwie torowym oraz Lilianny Lewińskiej, chociaż tutaj wiemy co poszło nie tak....

Ale p. Dzieński startuje przecież w Olympic Qualifying Series, więc szanse zachowuje. Tyle tylko, że w Szanghaju wypadł tak słabo, że teraz już chyba tylko zwycięstwo w drugich zawodach z serii może uratować kwalifikację.... por. np. https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Olympic_Qualifier_Series

 

9 hours ago, rybak said:

 

W podnoszeniu ciężarów na szczęście mamy tą realokację, byłby to wstyd gdyby nikt nie pojechał.

Amen

 

9 hours ago, rybak said:

 

W męskim biegu na 1500m oprócz Wyderki dałbym Filipa Raka a na 100m Dominika Kopcia.

Trzymam kciuki, dodam do wersji optymistycznej :)

 

9 hours ago, rybak said:

 

W pływaniu być moze wpadnie dodatkowa kwalifikacja w męskiej sztafecie 4x100 dowolnym.

Ta kwalifikacja jest już bodaj uwzględniona:
https://totallympics.com/qualification-tracker/paris-2024/qualification-by-sport/swimming/mens-4-x-100m-freestyle-relay-r1480/

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...