website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska)


Rafoo
 Share

Recommended Posts

99% igramo protiv Grka u pf,i mislim da je to kraj za nas

Kakva glupost na kraju nas kostala protiv NZ jer mislim da bi u kontra pf Slovenija pobijedila Grčku i u finalu opet sa Slovenijom imali šanse,ovako su mi nade na minimumu

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rafoo said:

99% igramo protiv Grka u pf,i mislim da je to kraj za nas

Kakva glupost na kraju nas kostala protiv NZ jer mislim da bi u kontra pf Slovenija pobijedila Grčku i u finalu opet sa Slovenijom imali šanse,ovako su mi nade na minimumu

Iskreno mislim da je čak bolje igrat s Grčkom u polufinalu nego u finalu, ali naravno pod uvjetom da Slovenija nije prva u našoj grupi, pa da u finalu idemo na slovence. Ako bi drugi par bili NZL i DOM onda su nam šanse velike. Slažem se da bi problem bio da Slovenija dobije 29+ razlike i ona bude prva, pa da na njih opet idemo u eventualnom finalu, ali na onoj drugoj utakmici je na poluvremenu +7 za Sloveniju šta znači da je Slovenija trenutno out. Iskreno nakon ove dvije utakmice nisam optimist ne zbog igre naših već zbog suđenja. Najviše me ubola u oko situacija na 86:86 45 sekundi prije kraja kad su suci gledali čiji je aut i dosudili NZL, iako je očito bilo da je naša. Tu situaciju su zumirali ono do milijuntog piksela, a prije toga kad je bila potencijalna namjerna na Zupcu, gledali su situaciju iz zadnjeg reda tribina.... i protiv slovenaca je bilo loše suđenje. Nemamo dobar status i zato mislim da će nas protiv grka suci uništit i to me više brine nego naša igra. 

Ja stvarno vjerujem u košarkaše!!!!

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Grčka mora izgubit 20 razlike da ne budu prvi, jako teško.

Dominikansku treba ozbiljno shvatit i onda se potuć s Grcima u finalu, a tko zna možda uz malo sreće opet dođe i Slovenija.

Edited by Super Mario
Link to comment
Share on other sites

Nije uopce bitna utaknica protiv N.Zelanda vjerojatno su igrali mamurni, i Brazil je danas izgubio od Kameruna i izbacio Crnu Goru zbog toga, tako da totalno nebitno bitno je sad dobiti Dominikansu republiku sa što manje stresa i u finalu biti spremni

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2024 at 4:46 PM, prso1000 said:

U Tokiju smo imali 60 sportaša, a Parizu 73. Porast je prije svega zbog rukometaša. Ako pogledamo samo pojedinačne sportove pali smo sa 47 na 46 kvota. 
 

Novi sport:

BMX freestyle +1 

 

Veći broj kvota nego 2020: 

Atletika +2 

Veslanje +2 

Jedrenje +2 

Stolni tenis +1 

Plivanje +1 

 

Bez promjena: 

Gimnastika 

Judo 

 

Manji broj kvota nego 2020: 

Tenis -2 

Boks -1 

Kanu/Kajak -1 

Streljastvo -1 

Taekwondo -1 

 

 

Sportovi bez kvote u 2024: 

Hrvanje -2

Bickilizam -1 

Karate -1 

 

kad se uzme u obzir da je broj dostupnih kvota opet smanjen i norme pojačane, rekao bi ispalo je ok. 
 

 

 

Cekamo košarkaše. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Vidim da si komentirao na Judo forumu vezano za Puljiz. Misliš da ima šanse?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
8 minutes ago, Petar1973 said:

Vidim da si komentirao na Judo forumu vezano za Puljiz. Misliš da ima šanse?

Pa ako stvarno netko vrati jednu od ovih pozivnica (neovisno o spolu) ili kontinentalnu žensku kvotu iz Oceanije ona bi bila prva u redu. 
odustajanje Rusa nažalost neće joj pomoći. 
 

netko je napisao da je 14 pozivnica a ima ih 15. E sad nisam nigdje našao potvrdu toga. Vidjet ćemo. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, prso1000 said:

Pa ako stvarno netko vrati jednu od ovih pozivnica (neovisno o spolu) ili kontinentalnu žensku kvotu iz Oceanije ona bi bila prva u redu. 
odustajanje Rusa nažalost neće joj pomoći. 
 

netko je napisao da je 14 pozivnica a ima ih 15. E sad nisam nigdje našao potvrdu toga. Vidjet ćemo. 

Danas je u sportskim novostima izišao članak o broju hrvatskih sportaša na OI. Naveli su da se očekuje da se još nekoliko naših plasira kada se maknu sve neprihvaćene kvote i svi sportaši koji iz nekog razloga neće nastupiti. Nisu naveli sportove, ali ovako na prvu meni padaju na pamet plivanje, atletika, streličarstvo, streljaštvo, skokovi u vodu, moderni petoboj, judo, hrvanje, boks......sportovi u kojima naši nisu previše ispod crte.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Petar1973 said:

Danas je u sportskim novostima izišao članak o broju hrvatskih sportaša na OI. Naveli su da se očekuje da se još nekoliko naših plasira kada se maknu sve neprihvaćene kvote i svi sportaši koji iz nekog razloga neće nastupiti. Nisu naveli sportove, ali ovako na prvu meni padaju na pamet plivanje, atletika, streličarstvo, streljaštvo, skokovi u vodu, moderni petoboj, judo, hrvanje, boks......sportovi u kojima naši nisu previše ispod crte.

Mozda plivanje i judo. Atletika sigurno ne, predaleko su naši od crte. 
Streličarstvo nemam pojma kako ide realokacija ako je bude. 
Streljastvo sumnjam. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...