website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Kecmanovic je nocas na turniru u Zuhaiu dobio prvog nosioca Tompsona 6:4 6:2. U drugom kolu igra protiv Junga iz Tajpeha koji ga je ove godine dva puta vec dobijao na americkoj turneji. Mislim da ce biti treca sreca. Siguran sam da ce decko biti top 10 igrac jednom.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, nenad said:

Kecmanovic je nocas na turniru u Zuhaiu dobio prvog nosioca Tompsona 6:4 6:2. U drugom kolu igra protiv Junga iz Tajpeha koji ga je ove godine dva puta vec dobijao na americkoj turneji. Mislim da ce biti treca sreca. Siguran sam da ce decko biti top 10 igrac jednom.

 

Jedna od boljih pobeda, Džered je dobar ove sezone :yes Inače, grad se zove Džuhaj :d

Link to comment
Share on other sites

На питање има ли шанси да се кандидујемо за СП 2022. у дворани директор АСС Слободан Бранковић каже:

– Можда ће деловати нескромно, али дословно нас чланови Консила ИААФ моле да се опет кандидујемо. Неки нам се извињавају што нису гласали за нас. Председник ИААФ, Себастјан Коу, не крије да је као гост Сербиан опена покренуо то питање. Другачија је сада ситуација и ми заиста нисмо могли одмах да им одговоримо да ли ћемо поновити кандидатуру.

 

:lol::facepalm:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

На питање има ли шанси да се кандидујемо за СП 2022. у дворани директор АСС Слободан Бранковић каже:

– Можда ће деловати нескромно, али дословно нас чланови Консила ИААФ моле да се опет кандидујемо. Неки нам се извињавају што нису гласали за нас. Председник ИААФ, Себастјан Коу, не крије да је као гост Сербиан опена покренуо то питање. Другачија је сада ситуација и ми заиста нисмо могли одмах да им одговоримо да ли ћемо поновити кандидатуру.

 

:lol::facepalm:

Povraca mi se.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, DaniSRB said:

На питање има ли шанси да се кандидујемо за СП 2022. у дворани директор АСС Слободан Бранковић каже:

– Можда ће деловати нескромно, али дословно нас чланови Консила ИААФ моле да се опет кандидујемо. Неки нам се извињавају што нису гласали за нас. Председник ИААФ, Себастјан Коу, не крије да је као гост Сербиан опена покренуо то питање. Другачија је сада ситуација и ми заиста нисмо могли одмах да им одговоримо да ли ћемо поновити кандидатуру.

 

:lol::facepalm:

Pa Brankovic gori i od Vucica:lol:

Link to comment
Share on other sites

''WHITEWATER ARENA'' представља отворени спортски терен за трке на брзим водама. То је заправо вештачки брзоток који служи за спуст и слалом кајака, кануа и рафтинг чамаца. Овај јединствени архитектонски ентитет састоји се из неколико функционалних целина које се могу разложити на два водена огледала која се налазе на висинском растојању од 5 метара и елементе који их повезују: 1) самом воденом стазом, 2) пумпама – којима се вода доводи из нижег у више језеро, и 3) ескалатором – којима кајакаши у својим чамцима прелазе исту, поменуту висинску разлику и долазе на место почетка стазе. На поменутој предметној локацији архитектонско – урбанистичким пројектом предвиђамо изградњу отвореног спортског терена за трке кајака, кануа и рафтинг чамаца на вештачки направљеним брзим водама. Повод за настајање овог пројекта јесте, пре свега, постизање низа жељених вредности: проширење спортско рекреативне и туристичке понуде, унапређење запуштеног дела Аде Циганлије, могућност формирања система за пречишћавање Чукаричког рукавца, побољшање услова за рад кајакашких клубова

 

 

 

Recimo da nam je ovo potrebno, ako se stvarno realizuje.

 

@hckosice, what do you think?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DaniSRB said:

 

@hckosice, what do you think?

 

yay, it was about time :d  looks nice and so modern :d not sure if it´s so necessary to build so expensive and super modern venue, when you need just to use a natural track (you have a lot of possibilities for so in Serbia) but ok, it should also be a good idea, as it may be the most modern venue in the whole region and can be a great place also for foreign teams to train there instead to travel and pay much more in Australia or UAE.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, hckosice said:

 

yay, it was about time :d  looks nice and so modern :d not sure if it´s so necessary to build so expensive and super modern venue, when you need just to use a natural track (you have a lot of possibilities for so in Serbia) but ok, it should also be a good idea, as it may be the most modern venue in the whole region and can be a great place also for foreign teams to train there instead to travel and pay much more in Australia or UAE.

 

 

 

 

when it comes to such expensive project i don't trust much our politicians, but as they don't play to use it only for canoeing i give it a chance :d

 

we need to improve slalom definitely :d

Link to comment
Share on other sites

Екстра је ово са овим центром за дивљеводаше. Увек сам маштао да у Србији имамо центар за кајак на дивљим водама, боб стазу и ски скакаоницу 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...