website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

i zenski vaterpolo se mnogo popravio u odnosu na pre 3-4 god. Juniorska reprezentacija pre nekoliko dana izgubila og Grcke samo 9:8, sto je priznaces odlicno.

 

nadam se da su to devojke koje ce igrati sledece godine ep do 17 godina kod nas

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dareza said:

i zenski vaterpolo se mnogo popravio u odnosu na pre 3-4 god. Juniorska reprezentacija pre nekoliko dana izgubila og Grcke samo 9:8, sto je priznaces odlicno.


Svakako da jeste! :bounce: Drago mi je da je većina čelnika naših saveza uvidela da se ne živi od stare (jugoslovenske) slave, već da se mora graditi sistem po uzoru na taj kako bi se nastavio kontinuitet uspeha. A sve to ne bi bilo moguće da se konačno nismo rešili većine kretena iz MSO i OKS.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, nenad said:

to za vuka i borisa nema nikakve logike, rekli su da neće prihvatati te norme, pa valjda bi pre borisa pozvali barnu ili lenđera

Barna je imao gore vreme od Borisa pre isteka roka, on trenutno ima bolje vreme jer je na EP za juniore isplivao bolji rezultata a ja mislim da je OKS resio da prihvati samo B norme od takmicara koji nisu bili na OI:)

Link to comment
Share on other sites

Ivana Maksimović nosi zastavu na otvaranju Igara. Vjerovatno i najbolje rješenje, pošto vaterpolisti igraju odmah ujutru, Španovićeva se takmiči u drugoj sedmici, kao i Milica.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dejo said:

Ivana Maksimović nosi zastavu na otvaranju Igara. Vjerovatno i najbolje rješenje, pošto vaterpolisti igraju odmah ujutru, Španovićeva se takmiči u drugoj sedmici, kao i Milica.. 

a Ivana i Andrea izlaze prve od 9 ujutru :raspberry:

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

prva disciplina na OI u kojoj se dele medalje je uvek vazdusna puska 10m za zene koja pocinje odma ujutru posle ceremonije otvaranja :d

 

Ma znam za to, nego ne razumem što baš ona. Ok, ima medalju sa OI alii mislim da ima boljih kandidata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...