website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

pa nije bas da su bili u losoj formi. Svi su bili na istom nivou u klubovima kao i sada. Mozda cak i bolji :) Ja sam to uredno pratio sve :d Kao i za kosarku sto sam sada :d

u reprezentaciji jesu......nisu mogli servis da prime....seti se utakmice sa Nemcica...samo asovi padali :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

u reprezentaciji jesu......nisu mogli servis da prime....seti se utakmice sa Nemcica...samo asovi padali :d

oni su tada direktno iz klubova dosli na turnir. Secam se da je neko od njih rekao da nisu uopste imali vremena za pripreme. Sada su vec imali ozbiljne pripreme :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

oni su tada direktno iz klubova dosli na turnir. Secam se da je neko od njih rekao da nisu uopste imali vremena za pripreme. Sada su vec imali ozbiljne pripreme :d

onda nismo mislili na vreme

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Sad treba da ih skuplja svakog slobodnog trenutka. Pa makar i 2 dana trenirali :d

mene samo brine hoce li se oni odrzati 4 godine

 

koja nasa reprezentacija je uspevala da odrzi visok nivo toliko

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

oni su tada direktno iz klubova dosli na turnir. Secam se da je neko od njih rekao da nisu uopste imali vremena za pripreme. Sada su vec imali ozbiljne pripreme :d

 

Mislim da je jednostavno bio takav period nakon SL prošle godine. Dešava se... :dunno: 

Link to comment
Share on other sites

Ali, moramo to gledati sa vedrije strane, Španci i Holanđani posle svojih zlatnih generacija nikada nisu uspeli da dođu ni blizu svojih starih uspeha, dok mi jesmo i treba da budemo ponosni jer se izgradio sistem klubova, ima tu još prostora, ali odbojka kao sport ima najveću perspektivu u Srbiji, uz košarku.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Майкл said:

Ali, moramo to gledati sa vedrije strane, Španci i Holanđani posle svojih zlatnih generacija nikada nisu uspeli da dođu ni blizu svojih starih uspeha, dok mi jesmo i treba da budemo ponosni jer se izgradio sistem klubova, ima tu još prostora, ali odbojka kao sport ima najveću perspektivu u Srbiji, uz košarku.

i zenski vaterpolo se mnogo popravio u odnosu na pre 3-4 god. Juniorska reprezentacija pre nekoliko dana izgubila og Grcke samo 9:8, sto je priznaces odlicno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...