website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Bas steta:cry: Kakve su mu sanse na poslednjem kupu? 

Djordjevic je skratio spisak, konacno na spisku nisu Kuzmic i Stimac:yes

SPISAK
plejmejkeri: Miloš Teodosić (CSKA), Stefan Jović (Crvena zvezda), Stefan Marković (Unikaha);
bekovi: Bogdan Bogdanović (Fenerbahče), Nemanja Nedović (Unikaha), Marko Gudurić (Crvena zvezda), Rade Zagorac (Mega Leks);
krila: Nemanja Dangubić (Crvena zvezda), Nikola Kalinić (Fenerbahče), Marko Simonović (Crvena zvezda);
krilni centri: Nemanja Bjelica (Minesota), Milan Mačvan (Milano), Nikola Jokić (Denver);
centri: Boban Marjanović (San Antonio), Nikola Milutinov (Olimpijakos), Miroslav Raduljica (Panatinaikos).
 

Mislim da je za njega gotovo. Ovo je bila sansa koja ce tesko da se ponovi :(:(

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje. Sta mislite ako Viktor odluci da igra dubl i hoce da igra sa Jankom, da li postoji sansa da dobiju od itf poziv. Za Anu i Krunic sada ne treba vise itf. Krunic je skupila fantastican broj poena za 20ak dana i bice 59. ako izgubi u sl. kolu, a mislim da nece. Ona i Mirjana igraju fantasticno.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dareza said:

omg Marko izgleda fanatsticno u k1 1000. Jos mi se cini da uopste nije forsirao preterano. Dalma i Milica nisu u bas nekoj sjajnoj formi.

Ja sam odmah rekao da je Marko bolji od Pajica, samo se nadam da ce Dragosavljevic biti bolji od Novakovica:fingers: Sutra navijam za Dalmu i Milicu, mozda danas nisu delovale dobro ali su daleko bolje od sestara Moldovan:d

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dareza said:

Imam jedno pitanje. Sta mislite ako Viktor odluci da igra dubl i hoce da igra sa Jankom, da li postoji sansa da dobiju od itf poziv. Za Anu i Krunic sada ne treba vise itf. Krunic je skupila fantastican broj poena za 20ak dana i bice 59. ako izgubi u sl. kolu, a mislim da nece. Ona i Mirjana igraju fantasticno.

Ja mislim da je Viktor vec rekao da ce da igra sa Dusanom dubl, ne znam mozda promeni:d A da li Janko moze da dobije pozivnicu za singl???

Takodje lepo mi deluje miks Jelena i Zimonjic:d Hahahah steta sto Aleks ne moze sa Mirjanom na OI, fenomenalno deluju na terenu:bounce:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da je Viktor vec rekao da ce da igra sa Dusanom dubl, ne znam mozda promeni:d A da li Janko moze da dobije pozivnicu za singl???

Takodje lepo mi deluje miks Jelena i Zimonjic:d Hahahah steta sto Aleks ne moze sa Mirjanom na OI, fenomenalno deluju na terenu:bounce:

Jelena i Nenad nisu sigurni za oi. Samo je 16 kvota, a racunaj da jedna ide na domacina i jedna na Africki dubl. Dakle samo 14. A njihov kombinovani renking nije bas dobar. Jelena ce biti 24-26, a Nenad 20-23. I vrlo lako se moze desiti da ostanu bez te kvote.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...