website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

32 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da mogu da odrze i odbojku zensku i kosarku posto imamo dosta talenata, po meni trebaju da vrate musku odbojku sto mislim da Grbic moze i da ulazu u atletiku i plivanje i zadrze ove mlade talente sto imamo i normalno da poprave stanje u veslanju:d Za fudbal i rukomet ne moraju da se trude, tu ni Bog ne pomaze:lol:

Dobro je sto ce u Tokiu sigurno biti karate jer mislim da i tu imamo dosta talenata a bilo bi lepo gledati i basket 3x3:yes

Slažem se u svemu.

A dobro je što ćemo i da imamo bazu u ženskom kanuu. Kad već izbacuju muške posade.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

nema sanse da toliko dobiju

 

ima previse borilackih, a Japanci su ludi za bejzbolom

Znaci jos nije odluceno:p Sportova u kojima mozemo do medalje nikada dosta:d 

Ja se nadam da ce prihvatiti Karate i surfovanje koje mislim da moze biti zanimljivije za gledanje od jedrenja:d

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hhaha ja trenutno ne znam koga bih izbacio iz streljackog tima:lol: Jasna ne zasluzuje da se nadje u timu, neka juri istoriju u Tokiu jer i sama treba da uvidi da je najslabija karika u timu;) Ja mislim da nikada jaci tim nismo imali:bowdown:

 

Svejedno, ona je donela tu kvotu Srbiji i zaslužila je da je pošaljemo u Rio. Teška odluka, svakako.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Svejedno, ona je donela tu kvotu Srbiji i zaslužila je da je pošaljemo u Rio. Teška odluka, svakako.

Ne mozes da gledas tako, da je nije ona uzela uspela bi zorana u bakuu na E OI;) Jasna je u ocajnoj formi, po meni ona ili Grgic:fingers:

Link to comment
Share on other sites

trebali su uvek da salju one koji su osvojili kvotu.....ali za London su imali kriterijum da idu oni sa najboljom formom i Jasna je dobila sansu............sad ne bi trebalo da odstupe od tog kriterijuma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...