website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

28 minutes ago, dareza said:

pa povreda verovatno... nema kamere tamo, pa dok ne da izjavu ne moze da se zna

 

Kako nema kamera? :lol: Gledao sam meč i Duci je imao problema (manjih) još u drugom setu sa nogom. E sada, da li je list ili članak, nisam siguran.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Майкл said:

 

Kako nema kamera? :lol: Gledao sam meč i Duci je imao problema (manjih) još u drugom setu sa nogom. E sada, da li je list ili članak, nisam siguran.

ja sam mislio da su ih stavili na neki jfoADPIA teren i da nema kamera tamo :lol:

Link to comment
Share on other sites

On 24.5.2016. at 22:31, Jesse_Pinkman) said:

Bas tako, nadam se da ce neko imati bar malo mozga pa da u Tokiu imamo jos kvalitetnije posade!!

Jel zna neko sta je uradio Milos Raovic, mislim da su on i Tamara trenutno veci kandidati da ostvare normu od Tatjane i Emira? 

Bice mi krivo ako Tanja ne ostvari normu ali najvaznije je da se oporavi i psihicki vrati:yes

Raovic? Aha, sigurno :d 47,28 je trcao. Preslabo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Raovic? Aha, sigurno :d 47,28 je trcao. Preslabo.

Slabo ali ipak je imao povredu, dobra stvar je sto Tamarin brat radi sa njim, ne znam kad je finalni kup srbije, da bar ostvari normu za EP!!! Jel se takmicio mozda Vedran, on je najavio takmicenje u maju ali ne znam kada:d

Link to comment
Share on other sites

Ako Novakovic u Racicama na 200m bude imao malo bolje vreme od Dragosavljevica, onda ce imati izbornu njih dvojica u junu za OI. Ako Novakovicevo vreme bude dosta bolje onda on ide na OI. Dragosavljevic samo pobedom ide u Rio.

 

Pobednik na 1000 izmedju Tomicevica i Pajica ide u Rio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...