website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, DaniSRB said:

pa nismo mi nikad ni osvojili medalju u fs

 

u SFRJ je za to bila zaduzena Makedonija :d

Znam,mada kao pravni naslednik SFRJ imamo pravo i na te medalje. Makedonci su uvijek bili jaki u FS,Trstena,Seidi,Ibragimov.

Negdje ranije sam rekao,vise volim FS nego GR jer je dinamicniji. Cak mislim da bi bili podjednako uspjesni kao u GR,samo da rezultati krenu. I evo,docekasmo.

Ovo se mora iskoristiti,a RSS zaista dobro radi. Uz jednog do dva trenera iz Rusije mislim da bi lagano imali dobru bazu i u FS. Ne ocekujem sada neki spektakl za Tokio ali ovim ritmom mislim da za 2024 mozemo da baratamo i sa cifrom od 6-10 rvaca. To je u stvari vracanje na period prije 1992. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Znam,mada kao pravni naslednik SFRJ imamo pravo i na te medalje. Makedonci su uvijek bili jaki u FS,Trstena,Seidi,Ibragimov.

Negdje ranije sam rekao,vise volim FS nego GR jer je dinamicniji. Cak mislim da bi bili podjednako uspjesni kao u GR,samo da rezultati krenu. I evo,docekasmo.

Ovo se mora iskoristiti,a RSS zaista dobro radi. Uz jednog do dva trenera iz Rusije mislim da bi lagano imali dobru bazu i u FS. Ne ocekujem sada neki spektakl za Tokio ali ovim ritmom mislim da za 2024 mozemo da baratamo i sa cifrom od 6-10 rvaca. To je u stvari vracanje na period prije 1992. 

ne racunam ja to gde nisu ucestvovali nasi treneri i takmicari :d

 

1992 smo imali jedno 6-7 takmicara :d

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DaniSRB said:

ne racunam ja to gde nisu ucestvovali nasi treneri i takmicari :d

 

1992 smo imali jedno 6-7 takmicara :d

Ljepse je kad su nasi,al medalja je medalja. :)

Da,tad smo imali Kasoma,sadasnji predsjednik Trajkovic...nije bio los tim al zbog svega sto se desavalo ostali smo bez medalje. Mislim da je Kasom bio 4 ili 5.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Ljepse je kad su nasi,al medalja je medalja. :)

Da,tad smo imali Kasoma,sadasnji predsjednik Trajkovic...nije bio los tim al zbog svega sto se desavalo ostali smo bez medalje. Mislim da je Kasom bio 4 ili 5.

Kasum*

 

sad gledamo u buducnost :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Bravo za Stevana, kakav rezultat za rvanje!! Mozda ovo dovede i do razvoja slobodnog stila kod nas:yes

bas sam gledala nesto na sajtu RSS-a i izgleda da mi samo imamo jedan klub za slobodni stil u Beogradu

 

a za GR nema ni u Nisu :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

bas sam gledala nesto na sajtu RSS-a i izgleda da mi samo imamo jedan klub za slobodni stil u Beogradu

 

a za GR nema ni u Nisu :facepalm:

Znam da imamo samo jedan i oni su od prosle godine ja mislim krenuli!! A koji je ono trener bio sa Stevanom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...