website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Jooj kako glup poraz devojaka u stonom tenisu :facepalm: Borile bi se sa Italijom za prvu diviziju.... Ali Andrea je bas napredovala ove godine, imala je dosta pobeda na svetskom turu i sada je sve meceve mislim dobila i ja iskreno samo nju vidim na OI, muskarci nema teorije da osvoje kvotu.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dareza said:

Jooj kako glup poraz devojaka u stonom tenisu :facepalm: Borile bi se sa Italijom za prvu diviziju.... Ali Andrea je bas napredovala ove godine, imala je dosta pobeda na svetskom turu i sada je sve meceve mislim dobila i ja iskreno samo nju vidim na OI, muskarci nema teorije da osvoje kvotu.

Ma uzas su muskarci. Tu talenata bas nema. A djevojke su bile ok do danas. Mislim da imaju sanse,makar jedna od njih.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Najveci uspjeh naseg FS rvanja. Bice tesko sa Gruzijcem ali mislim da nije bez sansi

 

Decko je izuzetno talentovan, on je 2014 osvojio bronzu na juniorskom svetskom takmicio se za USA naravno :d A i mlad je, ima tu mnogo prostora za napredak. Problem je sada sto izgleda ima bolove u kolenu, ali izdrzace on to

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dareza said:

 

Decko je izuzetno talentovan, on je 2014 osvojio bronzu na juniorskom svetskom takmicio se za USA naravno :d A i mlad je, ima tu mnogo prostora za napredak. Problem je sada sto izgleda ima bolove u kolenu, ali izdrzace on to

 

USA ima vrlo dobru školu FS rvanja i vrlo je popularno :d

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, dareza said:

 

Decko je izuzetno talentovan, on je 2014 osvojio bronzu na juniorskom svetskom takmicio se za USA naravno :d A i mlad je, ima tu mnogo prostora za napredak. Problem je sada sto izgleda ima bolove u kolenu, ali izdrzace on to

Svaka cast i tebi i Dani sto ste ga screenovali. :) Amerikanci su super jaki u FS,tamo je mogao da udje u tim,makar u uzu konkurenciju. Ovo je bio rizik al se ipak isplatio. Nisam zagovornik davanja pasosa tek tako ali on je nas covjek i zasluzuje mjesto. Ako kojim slucajem uzme medalju tek onda cemo da dobijemo krila u FS. 

Inace,tek sada vidimo sta dobar skolovani freestyler umije. Sve ovo do sada je sprdnja bilo.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChandlerMne said:

Svaka cast i tebi i Dani sto ste ga screenovali. :) Amerikanci su super jaki u FS,tamo je mogao da udje u tim,makar u uzu konkurenciju. Ovo je bio rizik al se ipak isplatio. Nisam zagovornik davanja pasosa tek tako ali on je nas covjek i zasluzuje mjesto. Ako kojim slucajem uzme medalju tek onda cemo da dobijemo krila u FS. 

Inace,tek sada vidimo sta dobar skolovani freestyler umije. Sve ovo do sada je sprdnja bilo.

u tim SAD je jako tesko uci, ovako je daleko lakse da se boris za OI, a na SP mozes bez problema da ucestvujes :d

eh samo da nase trazimo po svetu koliko bi ih imali

 

jedna devojcica iz SAD-a je osvojila sad zlato na SP i Olimpijskim kvalifikacijama u tekvondu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

u tim SAD je jako tesko uci, ovako je daleko lakse da se boris za OI, a na SP mozes bez problema da ucestvujes :d

eh samo da nase trazimo po svetu koliko bi ih imali

 

jedna devojcica iz SAD-a je osvojila sad zlato na SP i Olimpijskim kvalifikacijama u tekvondu

Svakako da je tesko uci u olimpijski tim. Mada sam i tu gledao svakoga,nisu uvijek najbolji tu. Poenta je da budes najbolji kad treba a to su trials. Oni daju sansu i onim iz sjenke. Kod nas je FS svakako na nuli,nemamo nista,ovo je cist akt patriotizma.

Da,u svim sportovima po neko. Kriva je bila i SFRJ i SRJ i sada Srbija. Pustiti talente...samo da su za Janic svojevremeno imali vise takta.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...