website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Tim je dobar podmladjen a Maksimovic ima iste sanse kao i Dobrev i Kadzaja!!:d

Konacno je i Efendiev tu, videcemo da li on moze nesto u FS!!

Maksimovic je i u najboljim danima bio nepredvidiv. Dobije favorita,izgubi kao favorit. Ima 31 godinu,dosta je zamoren. Takmicio se u neolimpijskoj kategoriji. Sve to ide protiv njega. Mada uvijek se srcano borio,mora da se prizna.

Ova dvojica su mladji,agresivniji. Vidjecemo uostalom brzo. Njima dajem malu prednost ali vrlo dobro znam sta moze Maksa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ovo je odlican rezultat:yes Kakve su njegove sanse za OI?

Kao po obicaju slabe do nikakve. Ako nisu mijenjali sistem kvalifikacija,u triatlonu je sve u rankingu. Moras da budes konstantan da bi imao sansu. A on nastupi na 1 takmicenju pa onda propusti 5. Moras da budes na nivou top 30 konstantno a on to realno ne moze. Najblizi je bio 2012 a cak ni tad se nije plasirao. Sve u svemu,sanse su mu oko 5%.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChandlerMne said:

Maksimovic je i u najboljim danima bio nepredvidiv. Dobije favorita,izgubi kao favorit. Ima 31 godinu,dosta je zamoren. Takmicio se u neolimpijskoj kategoriji. Sve to ide protiv njega. Mada uvijek se srcano borio,mora da se prizna.

Ova dvojica su mladji,agresivniji. Vidjecemo uostalom brzo. Njima dajem malu prednost ali vrlo dobro znam sta moze Maksa.

Maksimovic ima 30 god a Davor je u 31. osvojio zlato na OI!!:d To sto se takmici u neolimpijskoj kateg isto nema nikakve veze tako da i dalje smatrav da Aleksandar ima iste sanse kao i Dobrev i Kadzaja, tj. kao sto rece Dani sve zavisi od zreba;)

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Maksimovic ima 30 god a Davor je u 31. osvojio zlato na OI!!:d To sto se takmici u neolimpijskoj kateg isto nema nikakve veze tako da i dalje smatrav da Aleksandar ima iste sanse kao i Dobrev i Kadzaja, tj. kao sto rece Dani sve zavisi od zreba;)

Davor je kategorija za sebe. On je sa 19 osvojio prve seniorske medalje.

Poredio sam Maksu sa ovom dvojicom. Ako si pratio turnir u Bugarskoj znas da je Kadzaja osvojio srebro a Dobrev bronzu. A to je jedan od jacih turnira. Bas na tome temeljim pretpostavke. Mada,rvanje je sport u kome se rijetko moze sa 100% sigurnosti prognozirati bilo sta. Cak ni Nemes nije siguran za medalju a kamoli drugi. Sve zavisi od zrijeba. Bio bih srecan da sva 3 osvoje medalje ali realnost cemo da vidimo.

Na EP se ionako uvijek probijaju i rvaci iz sjenke.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Davor je kategorija za sebe. On je sa 19 osvojio prve seniorske medalje.

Poredio sam Maksu sa ovom dvojicom. Ako si pratio turnir u Bugarskoj znas da je Kadzaja osvojio srebro a Dobrev bronzu. A to je jedan od jacih turnira. Bas na tome temeljim pretpostavke. Mada,rvanje je sport u kome se rijetko moze sa 100% sigurnosti prognozirati bilo sta. Cak ni Nemes nije siguran za medalju a kamoli drugi. Sve zavisi od zrijeba. Bio bih srecan da sva 3 osvoje medalje ali realnost cemo da vidimo.

Na EP se ionako uvijek probijaju i rvaci iz sjenke.

Ja bih iskreno vise voleo da Maksimovic proba u Davorovoj kateg. zato sto mislim da Davor nema neku motivaciju za OI, mozda i gresim videcemo!!

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, ChandlerMne said:

Kao po obicaju slabe do nikakve. Ako nisu mijenjali sistem kvalifikacija,u triatlonu je sve u rankingu. Moras da budes konstantan da bi imao sansu. A on nastupi na 1 takmicenju pa onda propusti 5. Moras da budes na nivou top 30 konstantno a on to realno ne moze. Najblizi je bio 2012 a cak ni tad se nije plasirao. Sve u svemu,sanse su mu oko 5%.

Ognjen je motivisan, vidim da je stavio i sliku OI 2020!! Sto znaci dace sve od sebe pa sta bude!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja bih iskreno vise voleo da Maksimovic proba u Davorovoj kateg. zato sto mislim da Davor nema neku motivaciju za OI, mozda i gresim videcemo!!

 

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja bih iskreno vise voleo da Maksimovic proba u Davorovoj kateg. zato sto mislim da Davor nema neku motivaciju za OI, mozda i gresim videcemo!!

Sjecam se da je rekao da ide ka Tokiju ali je veliko pitanje koliko realno moze. Tu su i godine a i motivacija. Ako nije 100% spreman da se bori za medalju onda bolje da se ne bruka nego da se nadje mjesto za Maksimovica. Sad je realno pitanje ko su realni kandidati za Tokio. Fris je mislim vec out. Davor ako bude htio do kvote ce lagano. Nemes takodje. Vjerujem da Nikolaj i Mihail isto mogu do norme. Steta bi bilo da Aca ne ode u Tokio al bukvalno ne bi bilo kategorije za njega. Plus Zaur koji je misterija. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...