website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Judo Klub "Crvena Zvezda" na svom YouTube kanalu izbacuje snimke svih meceva sa EP i pored takmicara iz tkz drzave Kosovo stoji KOS:lol: Ironija je da nasi takmicari ne smeju da se takmice sa njima a jedan nas klub moze da dozvoli sebi da napise tako nesto!!:d Zanima me samo sto ce biti sa karate EP:wacko:

вероватно ништа док народ сам не крене да интервенише

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

вероватно ништа док народ сам не крене да интервенише

Znali su sta moze da se desi ako organizuju EP, bolje da su odustali nego sto ce na kraju najverovatnije popiti neku kaznu ili suspenziju!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Znali su sta moze da se desi ako organizuju EP, bolje da su odustali nego sto ce na kraju najverovatnije popiti neku kaznu ili suspenziju!!!

очигледно да нису, невероватно какве дебиле све ми имамо :lol:

 

ја сам мислила да су поставили неку клаузулу кад су се пријављивали за домаћинство, кад они ништа, стварно невероватно

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DaniSRB said:

очигледно да нису, невероватно какве дебиле све ми имамо :lol:

 

ја сам мислила да су поставили неку клаузулу кад су се пријављивали за домаћинство, кад они ништа, стварно невероватно

Mozda je i zato u Novom Sadu:d Ovekuju da nece niko da reaguje na kosovsku zastavu!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mozda je i zato u Novom Sadu:d Ovekuju da nece niko da reaguje na kosovsku zastavu!!:lol:

pa bolje da su stavili ona negde u Vrsac

 

SRS i dalje prezivljava zahvaljujuci Novom Sadu i okolini :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Judo Klub "Crvena Zvezda" na svom YouTube kanalu izbacuje snimke svih meceva sa EP i pored takmicara iz tkz drzave Kosovo stoji KOS:lol: Ironija je da nasi takmicari ne smeju da se takmice sa njima a jedan nas klub moze da dozvoli sebi da napise tako nesto!!:d Zanima me samo sto ce biti sa karate EP:wacko:

 

Pa neće da popiju kaznu :p Logično.

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu,dobro prvenstvo. Majdov i Milica standardno dobri,Kukolj podbacio. Ostalo 3 u skladu sa ocekivanjima. Mislim da u savezu idu na 2-3 kvote. Tj,Majdov,Nikolic kao skoro sigurni a za tu 3 ce biti problema. Steta sto nemamo kandidata u tezim kategorijama za zene. Vidjecemo kad kvalifikacije krenu al mislim da je to to.

Link to comment
Share on other sites

Od ponedeljka pocinje EP u rvanju. Cudan tim. Imamo 2 u slobodnom stilu. Nadam se da cemo konacno imati bolje nastupe u FS.

Sto se GR tice,nema Frisa i Stefaneka. Glavni aduti po meni su svakako Nemes,Dobrev i Kadzaja. Svi ostali su daleko od sansi. Eventualno Maksimovic moze da iznenadi. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ChandlerMne said:

Od ponedeljka pocinje EP u rvanju. Cudan tim. Imamo 2 u slobodnom stilu. Nadam se da cemo konacno imati bolje nastupe u FS.

Sto se GR tice,nema Frisa i Stefaneka. Glavni aduti po meni su svakako Nemes,Dobrev i Kadzaja. Svi ostali su daleko od sansi. Eventualno Maksimovic moze da iznenadi. 

Tim je dobar podmladjen a Maksimovic ima iste sanse kao i Dobrev i Kadzaja!!:d

Konacno je i Efendiev tu, videcemo da li on moze nesto u FS!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...