website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, nenad said:

Kakve su nam šanse za stoni tenis, ne danas nego preko renkinga? Ništa nisam razumeo tamo na stranici šta su ljudi pisali :d Nije mi jasno kako je Karakašević naš najbolji rangirani, on je očito užasan. Kontao sam da bi Feher pa i Erdelji trebalo biti bolje rangirani.

Ne,Karaksevic je imao nekoliko solidnih rezultata na svetskim kupovima i kad pogledas njegove rezultate u proteklih godinu dana bice ti jasno zasto je i dalje najbolji :). A ove dve retko kad udju u glavni na nekom turniru. Samo Karakasevic ima,i to ne bas veliku. Videcemo uskoro.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

Ne,Karaksevic je imao nekoliko solidnih rezultata na svetskim kupovima i kad pogledas njegove rezultate u proteklih godinu dana bice ti jasno zasto je i dalje najbolji :). A ove dve retko kad udju u glavni na nekom turniru. Samo Karakasevic ima,i to ne bas veliku. Videcemo uskoro.

 

Kad nam je Karakešević i dalje najbolji sve mi je jasno. Gde su šta rade Slobodan Grujić i Ilie Lupulesku, daj i njih da aktiviramo :)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

FRIS:clap::champion: Nadam se da ce i Nemes uspeti:fingers: Ali i dalje mi je krivo sto Efendiev ne ucestvuje, mozda je povredjen:mumble:

Karakasevic je u ocajnoj formi, meni bi bilo draze da neka od devojaka uspe nesto ovde da uradi, tesko ali uz malo srece:fingers:

Ja mislim da se on vise nece ni takmiciti za nas. :d

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Nemam,ali savez njega nikad ne spominje kad su takmicenja.

Ne znam zasto, on je po meni bolji takmicar od nemanje pavlovica ili ko vec bude ucestvovao ovde a i lepo je videti da imamo bar jednog rvaca u slobodnom stilu, mozda je skupa bila karta do Zrenjanina:lol: 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam zasto, on je po meni bolji takmicar od nemanje pavlovica ili ko vec bude ucestvovao ovde a i lepo je videti da imamo bar jednog rvaca u slobodnom stilu, mozda je skupa bila karta do Zrenjanina:lol: 

Drugi turnir je za 7 dana,a treci za 14. Ako sad nije ucestvovao,kontam da nece ni na ostalim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...