website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Golijani je izjavio da bi licemerno bilo da glasa protiv Kosava poste je vec slao neki tim na turnir gde je bila reprez Kosova, da li je svestan sta je izjavio:lol: Taj glas nam svakako nista ne znaci, odavno je vec odluceno da ce Kosovo biti svuda ali ovakva izjava i postupak je sraman ma koliko dobrih stvari da je ucinio za nasu odbojku, nadam se da ce Vanja da ga nasledi:fingers: 

Majdov izgleda pokusava da se prebaci u kateg do 90kg posto vidim da je drugi put za redom na nekom turniru prijavljen za tu kateg, Kukolj, Majdov i Gerasimenko u istoj kateg.:facepalm:

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2016 at 21:58, Jesse_Pinkman) said:

Golijani je izjavio da bi licemerno bilo da glasa protiv Kosava poste je vec slao neki tim na turnir gde je bila reprez Kosova, da li je svestan sta je izjavio:lol: Taj glas nam svakako nista ne znaci, odavno je vec odluceno da ce Kosovo biti svuda ali ovakva izjava i postupak je sraman ma koliko dobrih stvari da je ucinio za nasu odbojku, nadam se da ce Vanja da ga nasledi:fingers: 

Majdov izgleda pokusava da se prebaci u kateg do 90kg posto vidim da je drugi put za redom na nekom turniru prijavljen za tu kateg, Kukolj, Majdov i Gerasimenko u istoj kateg.:facepalm:

 

 

Najgora stvar od svega je što je on tvrdio da on kao predsednik Saveza ima diskreciono pravo da sam donese odluku, kao da zastupa sebe, a ne Odbojkaški savez svoje zemlje! :wacko: 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Майкл said:

 

Najgora stvar od svega je što je on tvrdio da on kao predsednik Saveza ima diskreciono pravo da sam donese odluku, kao da zastupa sebe, a ne Odbojkaški savez svoje zemlje! :wacko: 

Ne zna kako da se izvuce posto je uzeo pare pa ae mlati nesto mozda ti i poveruju:lol: Blic je spomenuo da bi mozda Djilas mogao da nasledi Divca, po meni bi to bilo najbolje kao i Boricic:fingers:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne zna kako da se izvuce posto je uzeo pare pa ae mlati nesto mozda ti i poveruju:lol: Blic je spomenuo da bi mozda Djilas mogao da nasledi Divca, po meni bi to bilo najbolje kao i Boricic:fingers:

 

Njegovi stavovi bi imali smisla ukoliko sport ne bi bio politizovan, štaviše složio bih se sa njegovim argumentima koje je isprva naveo. Međutim, sport je odavno postao područje političkog ringa, tako smo i mi, kao neki faktor u svetu odbojke dužni da branimo sopstvene političke interese kroz dati sport. 

 

Mislim da bi ipak, iako bi bio nevažan, naš glas imao neku težinu. Barem malu i delovalo bi lepše - jer smo tobož dali sve od sebe. Ovo je delimična kapitulacija i prećutni prihvat njihovog ulaska u FIVB.

Link to comment
Share on other sites

http://www.zurnal.rs/miks/borilacki-sportovi/40896/srbiji-sedam-evropskih-titula-u-kik-boksu :bowdown::bowdown::bowdown:

Kako vidim i kik boks ce postati uskoro OI sport, ako bi to uradili mislim da bi trebali boks da izbace jer bi po meni to bilo previse, to bi bilo dobro za nas jer za razliku od boksa ovde smo uvek imali kvalitetne borce!!!

Nina Stojanovic je osvojila turnir u Kini, kada sam zadnji put gledao bila je 300 i neka, nekako mi se cini da se brzo probila medju 150 najboljih:yes

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, dareza said:

Majdov se vise nece vracati u 81. Iskreno se nadam da ce Kukolj otici u -100. Ne bi valjalo opet isto da se desi kao sada sa njim i Gerasimenkom.

Plašim se da Kukolj ipak teže može u -100 kg nego u -91kg. Ali se slažem, ne smije da se desi 2016. Plus Milica srebro. :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dareza said:

Majdov se vise nece vracati u 81. Iskreno se nadam da ce Kukolj otici u -100. Ne bi valjalo opet isto da se desi kao sada sa njim i Gerasimenkom.

Meni se ovo bas ne svidja, mislim da se Kukolj nece prebaciti a i sto bi kad mu dobro ide, tako da Majdov moze da zaboravi na Tokio ako ovako ostane!!!:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...