website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Nije jos odluceno, polovinom 2017 odlucuju da li ce basket 3x3 biti na OI 2020 ne kao novi sport vec kao deo kosarke:p http://www.politika.rs/scc/clanak/363945/Sport/Sportske-price/Cak-63-medalje-osvojilo-66-bolesnih-sportista a evo i lepe liste "cistih" sportista na OI, ja sam za to dozvoliti svima doping pa da vidimo ko ce biti najjaci tada hahah:d

 

Pa već svi koriste nešto :d Ako se iole razumeš u sport znaš da onakve rezultate treningom i ishranom postići ne možeš...

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Майкл said:

 

Pa već svi koriste nešto :d Ako se iole razumeš u sport znaš da onakve rezultate treningom i ishranom postići ne možeš...

Da ali nisi razumeo, svi koriste nesto ali samo pojedinci ispastaju!!! Zasto nisu npr isti kriterijumi za Sarapovu i Serenu, Serena boluje od ne znam cega pa mora da se leci ahahahah da!!! Serena koja moze ladno da se takmici na ATP turnirima prolazi bez posledica!!! Zato kazem ne treba niko da se kazni, neka se javno svi dopinguju pa da vidimo ko sta moze!!!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Da ali nisi razumeo, svi koriste nesto ali samo pojedinci ispastaju!!! Zasto nisu npr isti kriterijumi za Sarapovu i Serenu, Serena boluje od ne znam cega pa mora da se leci ahahahah da!!! Serena koja moze ladno da se takmici na ATP turnirima prolazi bez posledica!!! Zato kazem ne treba niko da se kazni, neka se javno svi dopinguju pa da vidimo ko sta moze!!!

 

Da li je neko terao Mariju da taji da uzima Meld.? Apsolutno ne. Njen sam fan, mislim da ima tu nečega više, da se hajka vodi zbog toga što je ona pre svega 'businesswoman' i verovatno 'teška' nekoliko stotina miliona dolara. Međutim, kada gledam sa sada ona press konferencija, koliko god bila dobronamerna i (možda) pametno osmišljena nije urodila plodom, štaviše pogoršala je stvari... No, dobro. Mi ne možemo znati zbog čega je Serena uzimala lekove, ali je sve urađeno po propisima. To je jedino što je važno i mi povodom toga ne možemo ništa da uradimo. :d To što mi spekulišemo je nevažno, iskreno, Serena bi imala verovatno i gori tretman od Marije jer je Afroamerikanka... U Americi većina jedva dočeka da nešto zgreši da je razapne, ako znaš šta se desilo u IW njoj i Venus onda znaš o čemu pričam.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Майкл said:

 

Da li je neko terao Mariju da taji da uzima Meld.? Apsolutno ne. Njen sam fan, mislim da ima tu nečega više, da se hajka vodi zbog toga što je ona pre svega 'businesswoman' i verovatno 'teška' nekoliko stotina miliona dolara. Međutim, kada gledam sa sada ona press konferencija, koliko god bila dobronamerna i (možda) pametno osmišljena nije urodila plodom, štaviše pogoršala je stvari... No, dobro. Mi ne možemo znati zbog čega je Serena uzimala lekove, ali je sve urađeno po propisima. To je jedino što je važno i mi povodom toga ne možemo ništa da uradimo. :d To što mi spekulišemo je nevažno, iskreno, Serena bi imala verovatno i gori tretman od Marije jer je Afroamerikanka... U Americi većina jedva dočeka da nešto zgreši da je razapne, ako znaš šta se desilo u IW njoj i Venus onda znaš o čemu pričam.

 

Serenu sam uzeo kao primer i to sa razlogom posto po meni nisu isti kriterijumi za nju i Mariju ili npr Troickog, Cilica itd... Felps jos ja mislim nije na spisku hakera ali vec sam jednom rekao prosto da 'cist' sportista po meni ne moze da ispliva 8 fenomenalnih trka a da ne racunam da za skoro svaku mora da pliva kval i polifinala i bas zbog toga mi je drago sto je npr Efimova bila u Riu!!! Prosto mnogo je prof. sportista koji zbog navodne bolesti mogu da uzimaju nedozvoljena sredstva!

 

Link to comment
Share on other sites

Olympic hopes regata u kajaku u Madjarskoj (ovo je kao sp za mladje juniore i kadete). Ucestvuju sve zemlje osim Rusije. Posle prvog dana:

 

Nikolina Mijuskovic zlato na c1 200 (ml.junior)

Nikolina Mijuskovic i Nikolina Milic zlato na c2 200 (ml.jun.)

Bojan Zdelar zlato na k1 200 (kadet)

Marko Damnjanovic srebro na c1 200 :bowdown: (ml.junior)

Marija Dostanic bronza na k1 200. (ml. junior)

 

Takodje ona druga devojka na c1 200 isto Nikolina je zavrsila na 5. mestu. Odlicno. A Zdelar je toliko dominantan u odnosu na konkurenciju :bowdown: On je inace kao kadet ove godine uzeo bronzu na k1 500 na EP za juniore. A o Mijuskovic ne treba trositi reci. 2s ispred drugoplasirane :lol:

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dareza said:

Olympic hopes regata u kajaku u Madjarskoj (ovo je kao sp za mladje juniore i kadete). Ucestvuju sve zemlje osim Rusije. Posle prvog dana

 

Nikolina Mijuskovic zlato na c1 200 (ml.junior)

Bojan Zdelar zlato na k1 200 (kadet)

Marko Damnjanovic srebro na c1 200 :bowdown: (ml.junior)

Marija Dostanic bronza na k1 200. (ml. junior)

 

Takodje ona druga devojka na c1 200 isto Nikolina je zavrsila na 5. mestu. Odlicno. A Zdelar je toliko dominantan u odnosu na konkurenciju :bowdown: On je inace kao kadet ove godine uzeo bronzu na k1 500 na EP za juniore. A o Mijuskovic ne treba trositi reci. 2s ispred drugoplasirane :lol:

Hahaha bas sam krenuo da napisem sve ovo!!!:d Nikolina je izdominirala i ako ovako nastavi ja mislim da nece imati konkurenciju ni kod seniorki!! Jos kad bi uzela zlato i u c2 sa drugom Nikolinom to bi bila totalna dominacija!! Zdelar takodje a lepo je videti da imamo i jos jednog dobrog takmicara za kanu Damnjanovica:bowdown: Bice ovo zestoka borba za posade u Tokiu sto je dobro!!!

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahaha bas sam krenuo da napisem sve ovo!!!:d Nikolina je izdominirala i ako ovako nastavi ja mislim da nece imati konkurenciju ni kod seniorki!! Jos kad bi uzela zlato i u c2 sa drugom Nikolinom to bi bila totalna dominacija!! Zdelar takodje a lepo je videti da imamo i jos jednog dobrog takmicara za kanu Damnjanovica:bowdown: Bice ovo zestoka borba za posade u Tokiu sto je dobro!!!

haha ovo je bilo prelako na c2. Neverovatne su njih dve :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...