website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, dareza said:

Yes. He is now in national team. He was very good in Serbian championship. Actually he was I think best gk in league.

 

Do you know anything about his strengths and weaknesses? :)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dareza said:

Novak ozbiljno treba da razmisli da li vredi igrati dubl na OI. Ja mislim da ne. Samo ce da potrosi snagu i zivce, a sa Nenadom koji ovako igra nema sta da trazi tamo.

Koliko god da je Zimonjic trenutno los, Novak je jos gori u dublu:d Ja bih vise voleo da Zimonjic igra sa Jankom ako moze ali oni odlucuju;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Koliko god da je Zimonjic trenutno los, Novak je jos gori u dublu:d Ja bih vise voleo da Zimonjic igra sa Jankom ako moze ali oni odlucuju;)

To ne moze da se desi, posto Zimonjic nije u top 10 i on ne moze sebi da bira partnera.

Link to comment
Share on other sites

Meni sve deluje da ce sestre Moldovan biti u k2 500:cry: Vidim da se svuda vrte vesti da je ovo  bilo izborno takmicenje za OI i EP, mislim da je neposteno prema Milici i Dalmi.:( Moldovanke ne mogu ni do finala da stignu, nadam se da ce biti jos jedno izborno takmicenje:fingers:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni sve deluje da ce sestre Moldovan biti u k2 500:cry: Vidim da se svuda vrte vesti da je ovo  bilo izborno takmicenje za OI i EP, mislim da je neposteno prema Milici i Dalmi.:( Moldovanke ne mogu ni do finala da stignu, nadam se da ce biti jos jedno izborno takmicenje:fingers:

Ti ga pretera sad da ne mogu da stignu fo finala. :d

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Meni sve deluje da ce sestre Moldovan biti u k2 500:cry: Vidim da se svuda vrte vesti da je ovo  bilo izborno takmicenje za OI i EP, mislim da je neposteno prema Milici i Dalmi.:( Moldovanke ne mogu ni do finala da stignu, nadam se da ce biti jos jedno izborno takmicenje:fingers:

Ista nam je nada. Neka Moldovanke idu na EP i onda da se održi izborna trka, do koje se nadam da će Milica i Dalma podići formu i pokazati ko je bolji..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...