website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, nenad said:

Ma za rvanje nam je i ovo puna kapa. Realno. Što se streljaštva tiče meni je strepnja i dalje veća od nade, mislim da će progurati Jasnu zbog tog njenog broja olimpijskih igara ispred nekog ko bude najlošiji od svih ostalih. Za džudo mislim da su dve kvote i dalje najrealnije.

 

Da smo u svim sportovima prošli kao u rvanju gde bi nam kraj bio.

 

Dakle, bez obzira na suspenziju i dalje očekujem plus 12 u košarci. Zatim 2 u džudou, tenis Novak, Jelena, Ana, Viktor, Nenad i Dušan, to je 6. Veslanje se nadam da će neko uspeti da dođe do 2 kvote ili dubl skul ili ženski dvojac, za četverac se ne nadam mada mi je i ovo tanka nada, znači plus 1. Kajak bi bilo mnogo da očekujem još nešto, tu ću da stavim 0. Jovana u mtb plus 1. Stoni tenis stavljam 0. Atletika Dudaš i Bekrić i Ristić, Jelača/Mirković znači 4. Optimistično. Plivanje Lenđer plus 1, kontam da će ga povesti i sa OST. Ako sam dobro izračunao to je 26. Znači ukupno oko 93, 94.

Zasto niko ne veruje da mozemo u kajaku jos jednu eventualno 2 sa Strahinjom, to nam je kada pogledas pored rvanja, streljastva i kosarke sport koji je najvise napredovao od Londona!!;) A za veslanje mislim da najvece sanse imamo za muski dubl skul ali bih voleo da i zenski dvojac uspe da se kval..:fingers:

Link to comment
Share on other sites

Za dzudo je skoro pa sve izgubljeno iako ima jos jedan GS i jedan GP. Nazalost opet jedna kvota,ali ovog puta veca sansa za bolji rezultat nego 2012. Za rvanje bi to biilo to. Ne moze niko vise da osvoji kvotu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...