website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

7. Penjanje - zao mi je Stase. Zaista. Mislim da ima kvalitet za Igre ali nesto nedostaje. Povrede, psiha... Tehnicki zaostaje sve vise. Gledao sam ovu Garnbret, Krampl... Djeluju kao supersonicni avioni. Ne mogu da kazem nista lose za Stasu, trudi se ali je i sama svjesna da je limitirana, i uslovima i individualnim kvalitetom. Nadam se da ce nastaviti da se trudi i da radi jos vise i jos bolje..

Link to comment
Share on other sites

8. Sinhro plivanje - nema puno toga za reci. Kao i svi vodeni sportovi - losi uslovi diktiraju sve. Rijetko se ko odrzi u seniorima a i tada smo uglavnom na zacelju. Miks dubl bi mozda mogao da nesto napravi, ako ga uopste bude u programu.

Link to comment
Share on other sites

Na prvenstvu Srbije u Kraljevu Adriana Vilagoš pobedila sa 60.46, Marija Vučenović druga sa 59.48, Marijin rezultat 1068+80=1148, novi prosek 1122 i pozicija 34/32 (druga rezerva), tek će da upisuju sva državna prvenstva, pa je pitanje koja će biti konačna pozicija

 

 

Link to comment
Share on other sites

U bacanju kugle Armin Sinančević u prve 4 serije slabo, 2 prestupa i 2 ispod 20, onda u 5. seriji 20.57, pa u 6. 20.87, mnogo bolje nego na poslednjim nastupima, Asmir Kolašinac u očajnoj formi, 4 hica oko 18.80 i 2 prestupa, i dalje 32/32, ali je pitanje da li će ostati

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...