website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023.


 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Майкл said:

Игра је два нивоа испод оне који су успоставили Ковач и Грбић.

Tako je. Od same selekcije igraca pa do konkretnog vodjenja ekipe, vidi se da on nema potreban kvalitet. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ChandlerMne said:

Tako je. Od same selekcije igraca pa do konkretnog vodjenja ekipe, vidi se da on nema potreban kvalitet. 

Имам осећај да би се уз бољег тренера могао направити много компактнија екипа него што је сада.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Майкл said:

Имам осећај да би се уз бољег тренера могао направити много компактнија екипа него што је сада.

Jeste... Tuzno na sta smo spali. Ovim tempom mi ni do kvalifikacija za LA necemo doci, tj necemo imati bodove za to...

Pokusali su i Kovac i Nikola. Izgleda da nije u njima problem, mislim na trenere, iako je Igor daleko od njih.

Mi nemamo dobre igrace. Osim korektora, mi nemamo igrace ekstra klase. Nemamo ni juniore. Bilo je jasno jos prije 10ak godina, cim se ona generacija gradjena 90ih i ranih 2000ijlh potpuno povuce, vise necemo biti u vrhu. I to se desilo. Mi odavno nemamo dobre tehnicare, primace... Blokeri su tako-tako. Dzaba nam tu i Rezende iz najboljih dana... Bez lige, juniora, nema cemu da se nadamo.

Nesto slicno za kosarku je govorila juce i Marina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...