hckošice 13,283 Posted July 2, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted July 2, 2023 Deň 11 NEDEĽA 02.07.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Trap Družstvá M - Kvalifikácia 2. Erik Varga/Marián Kovačócy/Adrián Drobný 218 Postup do Finále Vodný Slalom 09.04 C1 M - Semifinále 12. Matej Beňuš 100.77 18. Marko Mirgorodský 103.88 20. Alexander Slafkovský 104.89 10.10 C1 Ž - Semifinále 5. Zuzana Paňková 112.45 Postup do Finále 11. Soňa Stanovská 115.86 17. Emanuela Luknárová 117.67 12.10 C1 Ž - Finále 5. Zuzana Paňková 115.41 15.15 Kajak-Kros Ž - Štvrťfinále Štvrťfinále 2: 1. Eliška Mintálová Postup do Semifinále Štvrťfinále 4: 3. Zuzana Paňková 15.47 Kajak-Kros Ž - Semifinále Semifinále 1: 3. Eliška Mintálová Športová Streľba 16.15 Trap Družstvá M - Finále 2. Erik Varga/Marián Kovačócy/Adrián Drobný vs Anton Glasnovic/Francesco Ravalico/Giovanni Cernogoraz (CRO) 3:7 STRIEBORNÁ MEDAILA Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted July 1, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted July 1, 2023 · Deleted by hckošice on 07/02/2023 - will be permanently removed on 07/01/2025 Deleted by hckošice on 07/02/2023 - will be permanently removed on 07/01/2025 Deň 11 NEDEĽA 02.07.2023 PROGRAM VODNÝ SLALOM 09.04 C1 M - Semifinále (Matej Beňuš, Marko Mirgorodský, Alexander Slafkovský) 10.10 C1 Ž - Semifinále (Emanuela Luknárová, Soňa Stanovská, Zuzana Paňková) 11.40 C1 M - Finále (Matej Beňuš ?, Marko Mirgorodský ?, Alexander Slafkovský ?) 12.10 C1 Ž - Finále (Emanuela Luknárová ?, Soňa Stanovská ?, Zuzana Paňková ?) 15.15 Kajak-Kros Ž - Štvrťfinále (Eliška Mintálová, Zuzana Paňková) 15.47 Kajak-Kros Ž - Semifinále (Eliška Mintálová ?, Zuzana Paňková ?) 16.05 Kajak-Kros Ž - Finále (Eliška Mintálová ?, Zuzana Paňková ?) ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Trap Družstvá M - Kvalifikácia (Erik Varga/Marián Kovačócy/Adrián Drobný) 16.15 Trap Družstvá M - Finále (Erik Varga/Marián Kovačócy/Adrián Drobný)? Link to post
hckošice 13,283 Posted July 1, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted July 1, 2023 Deň 10 SOBOTA 01.07.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Miešaná súťaž dvojíc v Trape - Kvalifikácia 8. Jana Špotáková/Adrián Drobný 141 Vodný Slalom 09.35 K1 M - Semifinále 6. Martin Halčin 90.95 Postup do Finále 9. Jakub Grigar 92.01 Postup do Finále 26. Adam Gonšenica 96.60 Triatlon 10.00 Miešaná štafeta - Finále 10. Peter Rojtáš/Margareta Vrablová/Richard Varga/Zuzana Michaličková 1:09:19 Vodný Slalom 11.05 K1 Ž - Semifinále 19. Eliška Mintálová 108.21 29. Soňa Stanovská 158.69 12.40 K1 M - Finále 6. Jakub Grigar 91.74 9. Martin Halčin 97.95 15.05 Kajak-Cross M - Kvalifikácia 38. Martin Halčin 75.46 40. Ilja Buran 76.78 51. Jakub Grigar 67.67 (FLTS) 15.50 Kajak-Cross Ž - Kvalifikácia 4. Eliška Mintálová 68.01 Postup do Štvrťfinále 7. Zuzana Paňková 68.86 Postup do Štvrťfinále 27. Soňa Stanovská 72.79 Teqball 17.20 (Stôl č. 3) Štvorhra M - Základná skupina C Branislav Rodman/Marián Badár vs Gor Sargsyan/Rafayel Vardanyan (ARM) 0:2 (-10, -8) Skoky na Lyžiach 17.30 Veľký Mostík M - Finále 23. Hektor Kapustík 232.4 (125.0m+126.5m) Teqball 18.30 (Stôl č. 1) Štvorhra M - Základná skupina C Branislav Rodman/Marián Badár vs Ápor Gyorgydeák/Szabolcs Ilyes (ROU) 0:2 (-8, -8) Konečné poradie skupiny C: 1. Ápor Gyorgydeák/Szabolcs Ilyes ROU 2/0 2. Gor Sargsyan/Rafayel Vardanyan ARM 1/1 ---------------------------------------------------------------- 3. Branislav Rodman/Marián Badár SVK 0/2 Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 30, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 30, 2023 (edited) · Deleted by hckošice on 07/01/2023 - will be permanently removed on 06/30/2025 Deleted by hckošice on 07/01/2023 - will be permanently removed on 06/30/2025 Deň 10 SOBOTA 01.07.2023 PROGRAM VODNÝ SLALOM 09.35 K1 M - Semifinále (Adam Gonšenica, Martin Halčin, Jakub Grigar) 11.05 K1 Ž - Semifinále (Soňa Stanovská, Eliška Mintálová) 12.40 K1 M - Finále (Adam Gonšenica ?, Martin Halčin ?, Jakub Grigar ?) 13.10 K1 Ž - Finále (Soňa Stanovská ?, Eliška Mintálová ?) 15.05 Kajak-Cross M - Kvalifikácia (Ilja Buran, Jakub Grigar, Martin Halčin) 15.50 Kajak-Cross Ž - Kvalifikácia (Soňa Stanovská, Zuzana Paňková, Eliška Mintálová) ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Miešaná súťaž dvojíc v Trape - Kvalifikácia (Jana Špotáková/Adrián Drobný) 14.45 Miešaná súťaž dvojíc v Trape - Finále (Jana Špotáková/Adrián Drobný) ? LETNÉ SKOKY NA LYŽIACH 17.30 Veľký Mostík M - Finále (Hektor Kapustík) TEQBALL cca10.00 (Stôl č. 2) Štvorhra M - Základná skupina C (Branislav Rodman/Marián Badár) vs Gor Sargsyan/Rafayel Vardanyan (ARM) cca11.10 (Stôl č. 1) Štvorhra M - Základná skupina C (Branislav Rodman/Marián Badár) vs Ápor Gyorgydeák/Szabolcs Ilyes (ROU) 14.40 (Stôl TBD) Štvorhra M - Štvrťfinále (Branislav Rodman/Marián Badár) vs TBD/TBD (TBD) ? 15.30 (Stôl č. 1) Štvorhra M - Semifinále (Branislav Rodman/Marián Badár) vs TBD/TBD (TBD) ? 16.50 (Stôl č. 1) Štvorhra M - o bronz (Branislav Rodman/Marián Badár) vs TBD/TBD (TBD) ? 18.10 (Stôl č. 1) Štvorhra M - Finále (Branislav Rodman/Marián Badár) vs TBD/TBD (TBD) ? TRIATLON 10.00 Miešaná štafeta - Finále (Peter Rojtáš/Margareta Vrablová/Richard Varga/Zuzana Michaličková) Edited June 30, 2023 by hckošice Link to post
hckošice 13,283 Posted June 30, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 30, 2023 (edited) Deň 9 PIATOK 30.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Trap M - Kvalifikácia 2. časť 15. Adrián Drobný 120 20. Erik Varga 119 09.00 Trap Ž - Kvalifikácia 2. časť 5. Jana Špotáková 119 Postup do Finále 26. Emma Kortišová 107 Vodný Slalom 09.35 C1 M - Kvalifikácia 1. jazda 12. Alexander Slafkovský 93.66 Postup do Semifinále 15. Marko Mirgorodský 94.34 Postup do Semifinále 26. Matej Beňuš 97.69 10.25 C1 Ž - Kvalifikácia 1. jazda 6. Zuzana Paňková 105.58 Postup do Semifinále 10. Soňa Stanovská 107.12 Postup do Semifinále 19. Emanuela Luknárová 111.11 Postup do Semifinále Teqball cca10.35 (Stôl č. 3) Miešaná Štvorhra - Základná skupina D Karina Zušťáková/Branislav Rodman vs Katalin Dako/Szabolcs Ilyes (ROU) 2:0 (10, 11) Kickbox 10.45 (Ring) -63.5kg Full-Kontakt M - Štvrťfinále Filip Barák vs Farid Aghamoghlanov (AZE) 0:3 Vodný Slalom 11.05 C1 M - Kvalifikácia 2. jazda 3. Matej Beňuš 93.99 Postup do Semifinále Teqball cca11.45 (Stôl č. 4) Miešaná Štvorhra - Základná skupina D Karina Zušťáková/Branislav Rodman vs Elisa Lanche/Lionel Beyer (FRA) 2:0 (11, 5) cca12.55 (Stôl č. 4) Miešaná Štvorhra - Základná skupina D Karina Zušťáková/Branislav Rodman vs Alicja Bartnicka/Marek Pokwap (POL) 0:2 (-5, -9) Konečné poradie skupiny C: 1. Alicja Bartnicka/Marek Pokwap POL 3/0 2. Karina Zušťáková/Branislav Rodman SVK 2/1 ----------------------------------------------------- 3. Katalin Dako/Szabolcs Ilyes ROU 1/2 4. Elisa Lanche/Lionel Beyer FRA 0/3 Kickbox 13.00 (Ring) -60kg Full-Kontakt Ž - Štvrťfinále Barbora Mayerová vs Mariell Gaassan Straume (NOR) 0:3 13.00 (Tatami) -60kg Bodovací boj Ž - Štvrťfinále Michaela Góralczyková vs Funda Gulec (TUR) 18:22 Vodný Slalom 13.35 C1 Hliadky M - Finále 2. Alexander Slafkovský/Marko Mirgorodský/Matej Beňuš 105.60 STRIEBORNÁ MEDAILA Teqball 14.00 (Stôl TBD) Miešaná Štvorhra - Štvrťfinále Karina Zušťáková/Branislav Rodman vs Lea Vasas/Balázs Katz (HUN) 0:2 (-3, -2) Vodný Slalom 14.12 C1 Hliadky Ž - Finále 6. Soňa Stanovská/Zuzana Paňková/Emanuela Luknárová 132.02 Športová Streľba 15.00 Trap Ž - Finále 3. Jana Špotáková 17 BRONZOVÁ MEDAILA Kickbox 15.30 (Ring) -86kg Full-Kontakt M - Štvrťfinále Sebastián Fapšo vs Zurab Ivaniadze (GEO) 0:3 16.15 (Ring) -70kg Full-Kontakt Ž - Štvrťfinále Alexandra Filipová vs Aline Sophia Sodjinou (GER) 1:2 Skoky na Lyžiach 17.30 Veľký Mostík Ž - Finále 30. Tamara Mesíková 107.6 (94.5m+93.5m) Teqball 19.00 (Stôl č. 2) Štvorhra Ž - Základná skupina C Adriana Kecerová/Karina Zušťáková vs Amelie Julian/Elisa Lanche (FRA) 0:2 (-6, -7) 20.00 (Stôl č. 2) Štvorhra Ž - Základná skupina C Adriana Kecerová/Karina Zušťáková vs Nanna Lind Kristensen/Mira Faenoe Dahlmann (DEN) 0:2 (-10, -7) 22.00 (Stôl č. 2) Štvorhra Ž - Základná skupina C Adriana Kecerová/Karina Zušťáková vs Dana Hillmann/Stela Gloeckner (GER) 1:2 (11, -10, -5) Konečné poradie skupiny C: 1. Amelie Julian/Elisa Lanche FRA 3/0 2. Nanna Lind Kristensen/Mira Faenoe Dahlmann DEN 2/1 ---------------------------------------------------------------- 3. Dana Hillmann/Stela Gloeckner GER 1/2 4. Adriana Kecerová/Karina Zušťáková SVK 0/3 Edited June 30, 2023 by hckošice Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 29, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 29, 2023 · Deleted by hckošice on 06/30/2023 - will be permanently removed on 06/29/2025 Deleted by hckošice on 06/30/2023 - will be permanently removed on 06/29/2025 Deň 9 PIATOK 30.06.2023 PROGRAM VODNÝ SLALOM 09.35 C1 M - Kvalifikácia 1. jazda (Marko Mirgorodský, Matej Beňuš, Alexander Slafkovský) 10.25 C1 Ž - Kvalifikácia 1. jazda (Soňa Stanovská, Emanuela Luknárová, Zuzana Paňková) 11.05 C1 M - Kvalifikácia 2. jazda (Marko Mirgorodský ?, Matej Beňuš ?, Alexander Slafkovský ?) 11.35 C1 Ž - Kvalifikácia 2. jazda (Soňa Stanovská ?, Emanuela Luknárová ?, Zuzana Paňková ?) 13.35 C1 Hliadky M - Finále (Alexander Slafkovský/Marko Mirgorodský/Matej Beňuš) 14.12 C1 Hliadky Ž - Finále (Soňa Stanovská/Zuzana Paňková/Emanuela Luknárová) KICKBOX 10.45 (Ring) -63.5kg Full-Kontakt M - Štvrťfinále (Filip Barák) vs Farid Aghamoghlanov (AZE) 13.00 (Ring) -60kg Full-Kontakt Ž - Štvrťfinále (Barbora Mayerová) vs Mariell Gaassan Straume (NOR) 13.00 (Tatami) -60kg Bodovací boj Ž - Štvrťfinále (Michaela Goralczyková) vs Funda Gulec (TUR) 15.30 (Ring) -86kg Full-Kontakt M - Štvrťfinále (Sebastián Fapšo) vs Zurab Ivaniadze (GEO) 16.15 (Ring) -70kg Full-Kontakt Ž - Štvrťfinále (Alexandra Filipová) vs Aline Sophia Sodjinou (GER) ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Trap M - Kvalifikácia 2. časť (Erik Varga, Adrián Drobný) 09.00 Trap Ž - Kvalifikácia 2. časť (Jana Špotáková, Emma Kortišová) 15.00 Trap Ž - Finále (Jana Špotáková ?, Emma Kortišová ?) 16.45 Trap M - Finále (Erik Varga ?, Adrián Drobný ?) LETNÉ SKOKY NA LYŽIACH 17.30 Veľký Mostík Ž - Finále (Tamara Mesíková) TEQBALL cca10.35 (Stôl č. 3) Miešaná Štvorhra - Základná skupina D (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs Katalin Dako/Szabolcs Ilyes (ROU) cca11.45 (Stôl č. 4) Miešaná Štvorhra - Základná skupina D (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs Elisa Lanche/Lionel Beyer (FRA) cca12.55 (Stôl č. 4) Miešaná Štvorhra - Základná skupina D (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs Alicja Bartnicka/Marek Pokwap (POL) 14.40 (Stôl TBD) Miešaná Štvorhra - Štvrťfinále (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs TBD/TBD (TBD) ? 16.00 (Stôl č. 1) Miešaná Štvorhra - Semifinále (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs TBD/TBD (TBD) ? 17.00 (Stôl č. 1) Miešaná Štvorhra - o bronz (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs TBD/TBD (TBD) ? 17.20 (Stôl č. 1) Miešaná Štvorhra - Finále (Karina Zušťáková/Branislav Rodman) vs TBD/TBD (TBD) ? Link to post
hckošice 13,283 Posted June 29, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 29, 2023 Deň 8 ŠTVRTOK 29.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Trap M - Kvalifikácia 1. časť (priebežné poradie po 3/5 sérii) 17. Adrián Drobný 72 19. Erik Varga 72 09.00 Trap Ž - Kvalifikácia 1. časť (priebežné poradie po 3/5 sérii) 8. Jana Špotáková 71 25. Ema Kortišová 64 Šerm 09.00 (Planš 7) Fleuret Družstvá M - 1. kolo Slovensko vs Chorvátsko Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 33:45 Arpád Fazekás - Petar Files 1:5 Ákos Pirk - Borna Spoljar 2:10 Cedrik Serri - Ivan Komsic 5:15 Ákos Pirk - Petar Files 6:20 Arpád Fazekás - Ivan Komsic 8:25 Cedrik Serri - Borna Spoljar 12:30 Ákos Pirk - Ivan Komsic 19:35 Cedrik Serri - Petar Files 24:40 Arpád Fazekás - Borna Spoljar 33:45 Letné Skoky na Lyžiach 09.30 Stredný mostík M - Finále 37. Hektor Kapustík 98.9 (91.5m) Vodný Slalom 09.35 K1 M - Kvalifikácia 1. jazda 9. Jakub Grigar 87.51 Postup do Semifinále 26. Martin Halčin 90.11 Postup do Semifinále 38. Adam Gonšenica 93.39 Lukostreľba 10.00 Kladkový luk M - Štvrťfinále Jozef Bošanský vs Robin Jaatma (EST) 149:145 Postup do Semifinále Teqball 10.00 Dvojhra M - Základná skupina A Marián Badár vs Joao Pinheiro (POR) 0:2 (-11, -6) cca10.35 Dvojhra M - Základná skupina A Marián Badár vs Apor Gyoergydeák (ROU) 0:2 (-4, -6) Konečné poradie skupiny A: 1. Apor Gyoergydeák ROU 2/0 ------------------------------------------- 2. Joao Pinheiro POR 1/1 3. Marián Badár SVK 0/2 Lukostreľba 10.40 Kladkový luk M - Semifinále Jozef Bošanský vs Emircan Haney (TUR) 147:145 Postup do Finále Vodný Slalom 10.50 K1 Ž - Kvalifikácia 1. jazda 15. Eliška Mintálová 99.55 Postup do Semifinále 23. Soňa Stanovská 102.71 36. Michaela Haššová 115.60 Lukostreľba 11.10 Olympijský luk M - 3. kolo Miroslav Duchoň vs Miguel Alvarino Garcia (ESP) 5:6 Vodný Slalom 11.40 K1 M - Kvalifikácia 2. jazda 10. Adam Gonšenica 93.14 Postup do Semifinále Športová Streľba 11.45 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m družstvá M - Kvalifikácia 1. kolo 6. Štefan Šulek/Ondrej Holko/Patrik Jány 1314 Postup do Kvalifikácie 2. kolo Bedminton 12.00 (Kurt 1) Miešaná Štvorhra - Základná skupina A (Milan Dratva/Katarína Vargová) vs Gianmarco Bailetti/Martina Corsini (ITA) 0:2 (bez boja) Konečné poradie skupiny A: 1. Thom Gicquel/Delphine Delrue FRA 3/0 2. Joshua Magee/Moya Ryan IRL 2/1 --------------------------------------- 3. Gianmarco Bailetti/Martina Corsini ITA 1/2 4. Milan Dratva/Katarína Vargová SVK 0/3 Vodný Slalom 12.20 K1 Ž - Kvalifikácia 2. jazda 10. Soňa Stanovská 108.09 Postup do Semifinále 16. Michaela Haššová 118.15 Športová Streľba 13.00 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m družstvá M - Kvalifikácia 2. kolo 6. Štefan Šulek/Ondrej Holko/Patrik Jány 876-51x Stolný Tenis 13.00 (Stôl 1) Družstvá M - Štvrťfinále Slovensko vs Švédsko Wang Yang/Ľubomír Pištej/Alexander Valuch/Jakub Zelinka 0:3 Jakub Zelinka/Ľubomír Pištej - Kristian Karlsson/Truls Moregardh 0:3 (-6, -2, -2) Wang Yang - Anton Kallberg 0:3 (-5, -11, -6) Ľubomír Pištej - Truls Moregardh 0:3 (-9, 10, 11, -6, -7) Vodný Slalom 14.35 K1 Družstvá M - Finále 9. Adam Gonšenica/Martin Halčin/Jakub Grigar 108.96 Lukostreľba 15.10 Kladkový luk M - Finále Jozef Bošanský vs Marco Bruno (ITA) 146:144 ZLATÁ MEDAILA Vodný Slalom 15.30 K1 Družstvá Ž - Finále 7. Michaela Haššová/Soňa Stanovská/Eliška Mintálová 121.24 Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 28, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 28, 2023 (edited) · Deleted by hckošice on 06/29/2023 - will be permanently removed on 06/28/2025 Deleted by hckošice on 06/29/2023 - will be permanently removed on 06/28/2025 Deň 8 ŠTVRTOK 29.06.2023 PROGRAM LUKOSTREĽBA 10.00 Kladkový luk M - Štvrťfinále (Jozef Bošanský) vs Robin Jaatma (EST) 10.40 Kladkový luk M - Semifinále (Jozef Bošanský) vs TBD (TBD) ? 11.10 Olympijský luk M - 3. kolo (Miroslav Duchoň) vs Miguel Alvarino Garcia (ESP) 13.10 Olympijský luk M - Štvrťfinále (Miroslav Duchoň) vs TBD (TBD) ? 14.10 Olympijský luk M - Semifinále (Miroslav Duchoň) vs TBD (TBD) ? 14.50 Kladkový luk M - o bronz (Jozef Bošanský) vs TBD (TBD) ? 15.10 Kladkový luk M - Finále (Jozef Bošanský) vs TBD (TBD) ? 15.40 Olympijský luk M - o bronz (Miroslav Duchoň) vs TBD (TBD) ? 15.55 Olympijský luk M - Finále (Miroslav Duchoň) vs TBD (TBD) ? BEDMINTON 12.00 (Kurt 1) Miešaná Štvorhra - Základná skupina A (Milan Dratva/Katarína Vargová) vs Gianmarco Bailetti/Martina Corsini (ITA) 0:2 skreč pre zranenie Vargovej VODNÝ SLALOM 09.35 K1 M - Kvalifikácia 1. jazda (Adam Gonšenica, Martin Halčin, Jakub Grigar) 10.50 K1 Ž - Kvalifikácia 1. jazda (Michaela Haššová, Soňa Stanovská, Eliška Mintálová) 11.40 K1 M - Kvalifikácia 2. jazda (Adam Gonšenica ?, Martin Halčin ?, Jakub Grigar ?) 12.20 K1 Ž - Kvalifikácia 2. jazda (Michaela Haššová ?, Soňa Stanovská ?, Eliška Mintálová ?) 14.35 K1 Družstvá M - Finále (Adam Gonšenica/Martin Halčin/Jakub Grigar) 15.30 K1 Družstvá Ž - Finále (Michaela Haššová/Soňa Stanovská/Eliška Mintálová) ŠERM 09.00 (Planš 7) Fleuret Družstvá M - 1. kolo (Slovensko) vs Chorvátsko Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 11.15 (Planš 8) Fleuret Družstvá M - 2. kolo (Slovensko) vs Francúzsko ? Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 12.30 (Planš 8) Fleuret Družstvá M - Štvrťfinále (Slovensko) vs TBD ? Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 13.55 (Planš TBD) Fleuret Družstvá M - Semifinále/o umiestnenie 1. kolo (Slovensko) vs TBD ? Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 15.20 (Planš TBD) Fleuret Družstvá M - o umiestnenie 2. kolo (Slovensko) vs TBD ? Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 17.20 (Planš 1) Fleuret Družstvá M - o bronz (Slovensko) vs TBD ? Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta 19.30 (Planš 1) Fleuret Družstvá M - Finále (Slovensko) vs TBD ? Cedrik Serri/Arpád Fazekás/Ákos Pirk/Leopold Marc Kuchta ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Trap M - Kvalifikácia 1. časť (3/5 sérii) (Erik Varga, Adrián Drobný) 09.00 Trap Ž - Kvalifikácia 1. časť (3/5 sérii) (Jana Špotáková, Ema Kortišová) 11.45 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m družstvá M - Kvalifikácia 1. kolo (Štefan Šulek/Ondrej Holko/Patrik Jány) 13.00 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m družstvá M - Kvalifikácia 2. kolo (Štefan Šulek/Ondrej Holko/Patrik Jány) ? 14.45 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m družstvá M - Finále (Štefan Šulek/Ondrej Holko/Patrik Jány) ? LETNÉ SKOKY NA LYŽIACH 09.30 Stredný mostík M - Finále (Hektor Kapustík) TEQBALL cca10.35 Dvojhra M - Základná skupina A (Marián Badár) vs Joao Pinheiro (POR) cca11.45 Dvojhra M - Základná skupina A (Marián Badár) vs Apor Gyoergydeák (ROU) 14.00 Dvojhra M - Štvrťfinále (Marián Badár) vs TBD (TBD) ? 15.20 Dvojhra M - Semifinále (Marián Badár) vs TBD (TBD) ? 16.40 Dvojhra M - o bronz (Marián Badár) vs TBD (TBD) ? 18.00 Dvojhra M - Finále (Marián Badár) vs TBD (TBD) ? STOLNÝ TENIS 13.00 (Stôl 1) Družstvá M - Štvrťfinále (Slovensko) vs Švédsko Wang Yang/Ľubomír Pištej/Alexander Valuch/Jakub Zelinka Edited June 28, 2023 by hckošice Link to post
hckošice 13,283 Posted June 28, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 28, 2023 Deň 7 STREDA 28.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Triatlon 10.00 Jednotlivci M - Finále 51. Peter Rojtaš 1:55:41 -. Richard Varga DNF Stolný Tenis 10.00 Družstvá Ž - 1.kolo (Stôl č. 2) Slovensko vs Švédsko Barbora Balážová, Tatiana Kukuľková, Ema Labošová, Nikoleta Puchovanová 2:3 Ema Labošová/Barbora Balážová - Filippa Bergand/Christina Kallberg 3:1 (4, -4, 8, 10) Tatiana Kukuľková - Linda Bergstrom 1:3 (-4, -6, 5, -11) Barbora Balážová - Christina Kallberg 3:2 (-9, 9, -5, 7, 8) Tatiana Kukuľková - Filippa Bergand 2:3 (-4, 7, -6, 7, -7) Ema Labošová - Linda Bergstrom 0:3 (-7, -6, -6) Športová Streľba 10.30 Miešaná súťaž dvojíc ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m - Kvalifikácia 1. kolo 13. Patrik Jány/Daniela Demjén Pešková 871 23. Štefan Šulek/Kamila Novotná 864 Teqball 10.35 Dvojhra Ž - Základná skupina C (Kurt 4) Adriana Kecerová vs Kinga Barabasi (ROU) 0:2 (-5, -4) 11.45 Dvojhra Ž - Základná skupina C (Kurt 2) Adriana Kecerová vs Carla Couto (POR) 0:2 (-5, -6) Bedminton 12.30 (Kurt 1) Dvojhra Ž - Základná skupina A Katarína Vargová vs Jenjira Stadelmann (SUI) 0:2 (Walkover) Konečné poradie skupiny A: 1. Carolina Marin ESP 3/0 2. Jenjira Stadelmann SUI 2/1 ------------------------------------------- 3. Ksenia Polikarpova ISR 1/2 4. Katarína Vargová SVK 0/3 Teqball 12.55 Dvojhra Ž - Základná skupina C (Kurt 2) Adriana Kecerová vs Iva Burvalová (CZE) 0:2 (-8, -7) Konečné poradie skupiny C: 1. Kinga Barabasi ROU 3/0 2. Iva Burvalová CZE 2/1 ------------------------------------------- 3. Carla Couto POR 1/2 4. Adriana Kecerová SVK 0/2 Bedminton 15.00 (Kurt 3) Dvojhra M - Základná skupina D Milan Dratva vs Johnnie Torjussen (GBR) 0:2 (-20, -17) Priebežné poradie skupiny D: 1. Mark Caljouw NED 3/0 2. Nhat Nguyen IRL 2/1 -------------------------------- 3. Johnnie Torjussen GBR 1/2 4. Milan Dratva SVK 0/3 Stolný Tenis 16.00 Družstvá M - 1.kolo (Stôl č. 2) Slovensko vs Slovinsko Wang Yang, Ľubomír Pištej, Alexander Valuch, Jakub Zelinka 3:0 Postup do štvrťfinále Jakub Zelinka/Ľubomír Pištej - Peter Hribar/Deni Kozul 3:2 (-8, -8, 7, 9, 9) Wang Yang - Darko Jorgic 3:0 (9, 8, 10) Ľubomír Pištej - Deni Kozul 3:0 (2, 1, 6) Letné Skoky na Lyžiach 17.30 Stredný mostík M - Finále Hektor Kapustík Súťaž preložená na štvrtok 29.06.2023 (Deň 8) pre silný vietor Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 27, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 27, 2023 (edited) · Deleted by hckošice on 06/28/2023 - will be permanently removed on 06/27/2025 Deleted by hckošice on 06/28/2023 - will be permanently removed on 06/27/2025 Deň 7 STREDA 28.06.2023 PROGRAM BEDMINTON 12.30 (Kurt 1) Dvojhra Ž - Základná skupina A (Katarína Vargová) vs Jenjira Stadelmann (SUI) 15.00 (Kurt 3) Dvojhra M - Základná skupina D (Milan Dratva) vs Johnnie Torjussen (GBR) ŠPORTOVÁ STREĽBA 10.30 Miešaná súťaž dvojíc ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m - Kvalifikácia 1. kolo (Patrik Jány/Daniela Demjén Pešková, Štefan Šulek/Kamila Novotná) 12.00 Miešaná súťaž dvojíc ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m - Kvalifikácia 2. kolo (Patrik Jány/Daniela Demjén Pešková ?, Štefan Šulek/Kamila Novotná ?) 15.45 Miešaná súťaž dvojíc ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m - Finále (Patrik Jány/Daniela Demjén Pešková ?, Štefan Šulek/Kamila Novotná ?) LETNÉ SKOKY NA LYŽIACH 17.30 Stredný mostík M - Finále (Hektor Kapustík) TEQBALL 10.35 Dvojhra Ž - Základná skupina C (Adriana Kecerová) vs Kinga Barabasi (ROU) 11.45 Dvojhra Ž - Základná skupina C (Adriana Kecerová) vs Carla Couto (POR) 12.55 Dvojhra Ž - Základná skupina C (Adriana Kecerová) vs Iva Burvalová (CZE) 14.00 Dvojhra Ž - Štvrťfinále (Adriana Kecerová ?) vs TBD (TBD) ? 15.20 Dvojhra Ž - Semifinále (Adriana Kecerová ?) vs TBD (TBD) ? 16.40 Dvojhra Ž - o bronz (Adriana Kecerová ?) vs TBD (TBD) ? 17.20 Dvojhra Ž - Finále (Adriana Kecerová ?) vs TBD (TBD) ? TRIATLON 10.00 Jednotlivci M - Finále (Richard Varga, Peter Rojtaš) STOLNÝ TENIS 10.00 Družstvá Ž - 1. kolo (Slovensko) vs Švédsko Barbora Balážová, Tatiana Kukuľková, Ema Labošová, Nikoleta Puchovanová 16.00 Družstvá M - 1. kolo (Slovensko) vs Slovinsko Wang Yang, Ľubomír Pištej, Alexander Valuch, Jakub Zelinka Edited June 28, 2023 by hckošice Link to post
hckošice 13,283 Posted June 27, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 27, 2023 (edited) Deň 6 UTOROK 27.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Škeet Družstvá Ž - Kvalifikácia 1. Monika Štibravá/Vanesa Hocková/Danka Barteková 216 Postup do Finále Šerm 09.00 Kord M - Základná skupina 5 Alex Duduc vs Frederik Von Der Osten (DEN) Alex Duduc vs Igor Reizlin (UKR) Alex Duduc vs Marin Atanasov (BUL) Alex Duduc vs Mateusz Antkiewicz (POL) Alex Duduc vs Petar Srbinovski (MKD) Alex Duduc vs Ruslan Eskov (EST) Konečné poradie skupiny 5: 1. Frederik Von Der Osten DEN 5 2. Mateusz Antkiewicz POL 5 3. Igor Reizlin UKR 4 4. Alex Duduc SVK 3 Postup do 2. kola 5. Ruslan Eskov EST 3 --------------------------------------- 6. Marin Atanasov BUL 1 7. Petar Srbinovski MKD 0 09.00 Fleuret M - Základná skupina 8 Lukas Jakub Johanides vs Volodymyr Stankevich (UKR) Lukas Jakub Johanides vs Alex Oroian (MDA) Lukas Jakub Johanides vs Savvas Kavvadias (GRE) Lukas Jakub Johanides vs Samuel Unterhauser (GER) Lukas Jakub Johanides vs August Lindstroem Jensen (DEN) Lukas Jakub Johanides vs Massimo Mari (ALB) Konečné poradie skupiny 8: 1. Samuel Unterhauser GER 6 2. Volodymyr Stankevich UKR 5 3. Alex Oroian MDA 4 4. August Lindstroem Jensen DEN 3 5. Lukas Jakub Johanides SVK 2 Postup do 1. kola --------------------------------------- 5. Savvas Kavvadias GRE 1 6. Massimo Mari ALB 0 Triatlon 10.00 Jednotlivkyne Ž - Finále 12. Zuzana Michaličková 1:58:16 30. Ivana Kuriačková 2:03:50 36. Romana Gajdošová 2:04:55 Šerm 11.20 Kord M - 1. kolo Lukas Jakub Johanides vs Francois Ferot (BEL) 10:15 11.50 Kord M - 2. kolo Alex Duduc vs Ian Hauri (SUI) 15:12 Postup do 3. kola Bedminton 12.30 (Kurt 3) Miešaná Štvorhra - Základná Skupina A Milan Dratva/Katarína Vargová vs Joshua Magee/Moya Ryan (IRL) 0:2 (-5, -15,) Priebežné poradie skupiny A: 1. Joshua Magee/Moya Ryan IRL 2/0 2. Thom Gicquel/Delphine Delrue FRA 2/0 --------------------------------------- 3. Gianmarco Bailetti/Martina Corsini ITA 0/2 4. Milan Dratva/Katarína Vargová SVK 0/2 Šerm 13.30 Kord M - 3. kolo Alex Duduc vs Jan Golobic (SLO) 15:13 Postup do 4. kola Box 14.15 (Ring A) -75kg Ž - 2. kolo Jessica Triebeľová vs Melissa Gemini (ITA) 1:4 Šerm 14.20 Kord M - 4. kolo Alex Duduc vs Manuel Bargues (ESP) 11:15 Športová Streľba 15.45 Skeet Družstvá Ž - Finále Monika Štibravá/Vanesa Hocková/Danka Barteková (SVK) vs Martina Bartolomei/Simona Scocchetti/Chiara Di Marziantonio (ITA) 1:7 STRIEBORNÁ MEDAILA Lukostreľba 16.30 Olympijský luk Ž - 2. kolo Denisa Baránková vs Bryony Pitman (GBR) 4:6 Letné Skoky na Lyžiach 17.30 Stredný Mostík Ž - Finále 32. Tamara Mesíková 61.5 (67.5m) Bedminton 17.30 (Kurt 2) Dvojhra Ž - Základná Skupina A Katarína Vargová vs Carolina Marin (ESP) 0:1 Skreč (-2 Skreč) Priebežné poradie skupiny A: 1. Carolina Marin ESP 2/0 2. Jenjira Stadelmann SUI 1/1 ------------------------------------------- 3. Ksenia Polikarpova ISR 1/1 4. Katarína Vargová SVK 0/2 Box 18.00 (Ring B) -50kg Ž - 2. kolo Nicole Ďuríková vs Wassila Lkhadiri (FRA) 0:5 Bedminton 18.00 (Kurt 2) Dvojhra M - Základná Skupina D Milan Dratva vs Mark Caljouw (NED) 0:2 (-19, -13) Priebežné poradie skupiny D: 1. Nhat Nguyen IRL 2/0 2. Mark Caljouw NED 2/0 -------------------------------- 3. Johnnie Torjussen GBR 0/2 4. Milan Dratva SVK 0/2 Edited June 27, 2023 by hckošice Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 26, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 26, 2023 · Deleted by hckošice on 06/27/2023 - will be permanently removed on 06/26/2025 Deleted by hckošice on 06/27/2023 - will be permanently removed on 06/26/2025 Deň 6 UTOROK 27.06.2023 PROGRAM LUKOSTREĽBA 16.30 Olympijský luk Ž - 2. kolo (Denisa Baránková) vs Bryony Pitman (GBR) BEDMINTON 12.30 (Kurt 3) Miešaná Štvorhra - Základná Skupina A (Milan Dratva/Katarína Vargová) vs Joshua Magee/Moya Ryan (IRL) 17.30 (Kurt 2) Dvojhra Ž - Základná Skupina A (Katarína Vargová) vs Carolina Marin (ESP) 18.00 (Kurt 2) Dvojhra M - Základná Skupina D (Milan Dratva) vs Mark Caljouw (NED) BOX 14.15 (Ring A) -75kg Ž - 2. kolo (Jessica Triebeľová) vs Melissa Gemini (ITA) 18.00 (Ring B) -50kg Ž - 2. kolo (Nicole Ďuríková) vs Wassila Lkhadiri (FRA) ŠERM 09.00 Kord M - Základná skupina 5 (Alex Duduc) vs Frederik Von Der Osten (DEN) vs Igor Reizlin (UKR) vs Marin Atanasov (BUL) vs Mateusz Antkiewicz (POL) vs Petar Srbinovski (MKD) vs Ruslan Eskov (EST) 09.00 Fleuret M - Základná skupina 8 (Lukas Jakub Johanides) vs Volodymyr Stankevich (UKR) vs Alex Oroian (MDA) vs Savvas Kavvadias (GRE) vs Samuel Unterhauser (GER) vs August Lindstroem Jensen (DEN) vs Massimo Mari (ALB) 11.20 Kord M - 1. kolo (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 11.20 Kord M - 1. kolo (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? 11.50 Kord M - 2. kolo (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 11.50 Kord M - 2. kolo (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? 13.30 Kord M - 3. kolo (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 13.30 Kord M - 3. kolo (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? 14.20 Kord M - 4. kolo (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 14.20 Kord M - 4. kolo (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? 15.10 Kord M - Štvrťfinále (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 15.10 Kord M - Štvrťfinále (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? 18.00 Kord M - Semifinále (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 18.00 Kord M - Semifinále (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? 19.10 Fleuret M - Finále (Alex Duduc) vs TBD (TBD) ? 19.10 Fleuret M - Finále (Lukas Jakub Johanides) vs TBD (TBD) ? ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Škeet Družstvá Ž - Kvalifikácia (Monika Štibravá, Vanesa Hocková, Danka Barteková) 15.45 Skeet Družstvá Ž - Finále (Monika Štibravá, Vanesa Hocková, Danka Barteková) ? LETNÉ SKOKY NA LYŽIACH 17.30 Stredný Mostík Ž - Finále (Tamara Mesíková) TRIATLON 10.00 Jednotlivkyne Ž - Finále (Ivana Kuriačková, Zuzana Michaličková, Romana Gajdošová) Link to post
hckošice 13,283 Posted June 26, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 26, 2023 Deň 5 PONDELOK 26.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Športová pištoľ 25m Ž - Kvalifikácia 2. časť (Rýchlosť) 24. Lenka Gajanová 570 Šerm 10.00 Fleuret M - Základná skupina 1 Leopold Marc Kuchta vs Stef De Greef (BEL) Leopold Marc Kuchta vs Nikita Cecet (MDA) Leopold Marc Kuchta vs Roey Rosenfeld (ISR) Leopold Marc Kuchta vs Alexander Choupenitch (CZE) Leopold Marc Kuchta vs Alex Tofalides (CYP) Konečné poradie skupiny 2: 1. Stef De Greef BEL 5 2. Alexander Choupenitch CZE 4 3. Leopold Marc Kuchta SVK 2 Postup do 1. kola 4. Alex Tofalides CYP 2 5. Roey Rosenfeld ISR 2 --------------------------------------- 6. Nikita Cecett MDA 0 10.00 Fleuret M - Základná skupina 4 Ákos Pirk vs Mathieu Nijs (BEL) Ákos Pirk vs Alex Postovan (MDA) Ákos Pirk vs Roger Garcia-Alzorriz (ESP) Ákos Pirk vs Moritz Lechner (AUT) Ákos Pirk vs Gergo Szemes (HUN) Ákos Pirk vs Marek Totusek (CZE) Konečné poradie skupiny 4: 1. Marek Totusek CZE 6 2. Gergo Szemes HUN 4 3. Moritz Lechner AUT 4 4. Roger Garcia-Alzorriz ESP 3 5. Mathieu Nijs BEL 3 --------------------------------------- 6. Ákos Pirk SVK 1 7. Alex Postovan MDA 0 10.00 Fleuret M - Základná skupina 7 Arpád Fazekas vs Davide Filippi (ITA) Arpád Fazekas vs Artemios Tzovanis (GRE) Arpád Fazekas vs Maximilian Ettelt (AUT) Arpád Fazekas vs Luka Gaganidze (GEO) Arpád Fazekas vs Jaimie Cook (GBR) Arpád Fazekas vs Oscar Geudvert (BEL) Konečné poradie skupiny 7: 1. Davide Filippi ITA 5 2. Jaimie Cook GBR 5 3. Maximilian Ettelt AUT 3 4. Oscar Geudvert BEL 3 5. Artemios Tzovanis GRE 2 6. Luka Gaganidze GEO 2 --------------------------------------- 7. Arpád Fazekas SVK 1 10.00 Fleuret M - Základná skupina 8 Cedrik Serri vs Alp Eyupoglu (TUR) Cedrik Serri vs Ignacio Breteau (ESP) Cedrik Serri vs Adrian Wojtkowiak (POL) Cedrik Serri vs Georgios Manolikas (GRE) Cedrik Serri vs Boris Dadayan (ARM) Cedrik Serri vs James-Andrew Davis (GBR) Konečné poradie skupiny 8: 1. James-Andrew Davis GBR 4 2. Ignacio Breteau ESP 4 3. Cedrik Serri SVK 4 Postup do 1. kola 4. Adrian Wojtkowiak POL 4 5. Georgios Manolikas GRE 2 --------------------------------------- 6. Alp Eyupoglu TUR 2 7. Boris Dadayan ARM 1 Športová Streľba 10.45 Športová Malokalibrovka 3 Polohy 50m Ž - Kvalifikácia 10. Kamila Novotná 586 31. Daniela Demjén Pešková 577 Šerm 12.30 Fleuret M - 1. kolo Leopold Marc Kuchta vs Gergo Szemes (HUN) 7:15 12.30 Fleuret M - 1. kolo Cedrik Serri vs Marcus Mepstead (GBR) 12:15 Bedminton 13.00 (Kurt 3) Miešaná Štvorhra - Základná Skupina A Milan Dratva/Katarína Vargová vs Thom Gicquel/Delphine Delrue (FRA) 0:2 (-14, -11,) Priebežné poradie skupiny A: 1. Thom Gicquel/Delphine Delrue FRA 1/0 2. Joshua Magee/Moya Ryan IRL 1/0 --------------------------------------- 3. Gianmarco Bailetti/Martina Corsini ITA 0/1 4. Milan Dratva/Katarína Vargová SVK 0/1 Lukostreľba 15.15 Olympijský luk M - 1. kolo Miroslav Duchoň vs Lovro Cerny (CRO) 6:2 Postup do 2. kola 15.45 Olympijský luk M - 2. kolo Miroslav Duchoň vs Ivan Kozhokar (UKR) 6:0 Postup do 3. kola Box 15.45 (Ring B) -92kg M - 1. kolo David Michálek vs Alexander Okafor (GER) 0:5 Bedminton 18.00 (Kurt 3) Dvojhra M - Základná Skupina D Milan Dratva vs Nhat Nguyen (IRL) 0:2 (-21, -19) Priebežné poradie skupiny D: 1. Nhat Nguyen IRL 1/0 2. Mark Caljouw NED 1/0 -------------------------------- 3. Johnnie Torjussen GBR 0/1 4. Milan Dratva SVK 0/1 18.30 (Kurt 2) Dvojhra Ž - Základná Skupina A Katarína Vargová vs Ksenia Polikarpova (ISR) 0:2 (-17, -17) Priebežné poradie skupiny A: 1. Ksenia Polikarpova ISR 1/0 2. Carolina Marin ESP 1/0 ------------------------------------------- 3. Jenjira Stadelmann SUI 0/1 4. Katarína Vargová SVK 0/1 Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 25, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 25, 2023 (edited) · Deleted by hckošice on 06/26/2023 - will be permanently removed on 06/25/2025 Deleted by hckošice on 06/26/2023 - will be permanently removed on 06/25/2025 Deň 5 PONDELOK 26.06.2023 PROGRAM LUKOSTREĽBA 15.15 Olympijský luk M - 1. kolo (Miroslav Duchoň) vs Lovro Cerny (CRO) 15.45 Olympijský luk M - 2. kolo (Miroslav Duchoň) vs Lovro Cerny (CRO) ? BEDMINTON 13.00 (Kurt 3) Miešaná Štvorhra - Základná Skupina A (Milan Dratva/Katarína Vargová) vs Thom Gicquel/Delphine Delrue (FRA) 18.00 (Kurt 3) Dvojhra M - Základná Skupina D (Milan Dratva) vs Nhat Nguyen (IRL) 18.30 (Kurt 2) Dvojhra Ž - Základná Skupina A (Katarína Vargová) vs Ksenia Polikarpova (ISR) BOX 15.45 (Ring B) -92kg M - 1. kolo (David Michálek) vs Alexander Okafor (GER) ŠERM 10.00 Fleuret M - Základná skupina 1 (Leopold Marc Kuchta) vs Stef De Greef (BEL) vs Nikita Cecet (MDA) vs Roey Rosenfeld (ISR) vs Alexander Choupenitch (CZE) vs Alex Tofalides (CYP) 10.00 Fleuret M - Základná skupina 4 (Ákos Pirk) vs Mathieu Nijs (BEL) vs Alex Postovan (MDA) vs Roger Garcia-Alzorriz (ESP) vs Moritz Lechner (AUT) vs Gergo Szemes (HUN) vs Marek Totusek (CZE) 10.00 Fleuret M - Základná skupina 7 (Arpád Fazekas) vs Davide Filippi (ITA) vs Artemios Tzovanis (GRE) vs Maximilian Ettelt (AUT) vs Luka Gaganidze (GEO) vs Jaimie Cook (GBR) vs Oscar Geudvert (BEL) 10.00 Fleuret M - Základná skupina 8 (Cedrik Serri) vs Alp Eyupoglu (TUR) vs Ignacio Breteau (ESP) vs Adrian Wojtkowiak (POL) vs Georgios Manolikas (GRE) vs Boris Dadayan (ARM) vs James-Andrew Davis (GBR) 12.30 Fleuret M - 1. kolo (Leopold Marc Kuchta) vs TBD (TBD) ? 12.30 Fleuret M - 1. kolo (Ákos Pirk) vs TBD (TBD) ? 12.30 Fleuret M - 1. kolo (Arpád Fazekas) vs TBD (TBD) ? 12.30 Fleuret M - 1. kolo (Cedrik Serri) vs TBD (TBD) ? 14.25 Fleuret M - 2. kolo (Leopold Marc Kuchta) vs TBD (TBD) ? 14.25 Fleuret M - 2. kolo (Ákos Pirk) vs TBD (TBD) ? 14.25 Fleuret M - 2. kolo (Arpád Fazekas) vs TBD (TBD) ? 14.25 Fleuret M - 2. kolo (Cedrik Serri) vs TBD (TBD) ? 16.00 Fleuret M - 3. kolo (Leopold Marc Kuchta) vs TBD (TBD) ? 16.00 Fleuret M - 3. kolo (Ákos Pirk) vs TBD (TBD) ? 16.00 Fleuret M - 3. kolo (Arpád Fazekas) vs TBD (TBD) ? 16.00 Fleuret M - 3. kolo (Cedrik Serri) vs TBD (TBD) ? 16.55 Fleuret M - Štvrťfinále (Leopold Marc Kuchta) vs TBD (TBD) ? 16.55 Fleuret M - Štvrťfinále (Ákos Pirk) vs TBD (TBD) ? 16.55 Fleuret M - Štvrťfinále (Arpád Fazekas) vs TBD (TBD) ? 16.55 Fleuret M - Štvrťfinále (Cedrik Serri) vs TBD (TBD) ? 18.40 Fleuret M - Semifinále (Leopold Marc Kuchta) vs TBD (TBD) ? 18.40 Fleuret M - Semifinále (Ákos Pirk) vs TBD (TBD) ? 18.40 Fleuret M - Semifinále (Arpád Fazekas) vs TBD (TBD) ? 18.40 Fleuret M - Semifinále (Cedrik Serri) vs TBD (TBD) ? 19.50 Fleuret M - Finále (Leopold Marc Kuchta) vs TBD (TBD) ? 19.50 Fleuret M - Finále (Ákos Pirk) vs TBD (TBD) ? 19.50 Fleuret M - Finále (Arpád Fazekas) vs TBD (TBD) ? 19.50 Fleuret M - Finále (Cedrik Serri) vs TBD (TBD) ? ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Športová pištoľ 25m Ž - Kvalifikácia 2. časť (Rýchlosť) (Lenka Gajanová) 10.45 Športová Malokalibrovka 3 Polohy 50m Ž - Kvalifikácia (Daniela Demjén Pešková, Kamila Novotná) 12.00 Športová Pištoľ 25m Ž - Finále (Lenka Gajanová ?) 14.30 Športová Malokalibrovka 3 Polohy 50m Ž - Finále (Daniela Demjén Pešková ?, Kamila Novotná ?) Edited June 25, 2023 by hckošice Link to post
hckošice 13,283 Posted June 25, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 25, 2023 (edited) Deň 4 NEDEĽA 25.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 09.00 Skeet Ž - Kvalifikácia - Deň 2 9. Danka Barteková 119 10. Vanesa Hocková 118 Šerm 09.00 Fleuret Ž - Základná skupina 2 Gaia Cantucci vs Erica Cipressa (ITA) Gaia Cantucci vs Kristina Petrova (UKR) Gaia Cantucci vs Malina Calugareanu (ROU) Gaia Cantucci vs Ester Schreiber (SWE) Gaia Cantucci vs Maria Kraenkl (AUT) Gaia Cantucci vs Ecaterina Gorobet (MDA) Konečné poradie skupiny 2: 1. Erica Cipressa ITA 5 2. Malina Calugareanu ROU 4 3. Kristina Petrova UKR 4 4. Ester Schreiber SWE 3 5. Maria Kraenkl AUT 2 --------------------------------------- 6. Gaia Cantucci SVK 2 7. Ecaterina Gorobet MDA 1 Športová Streľba 09.15 Športová pištoľ 25m Ž - Kvalifikácia 1. časť (presnosť) 31. Lenka Gajanová 280 09.15 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m M - Kvalifikácia 22. Patrik Jány 585 29. Ondrej Holko 582 Horská Cyklistika 11.30 Cross-Country Ž - Finále -. Martina Krahulcová 1LAP -. Janka Keseg Števková 2LAP 14.15 Cross-Country M - Finále 54. Matej Ulík +9:54 Box 14.15 (Ring A) -71kg M - 1. kolo Michal Takács vs Sarkhan Aliyev (AZE) 0:5 Thajský Box cca15.25 (Ring A) -51kg Ž - Štvrťfinále Monika Chochlíková vs Gulistan Turan (TUR) 27:30 Lukostreľba 17.50 Kladkový luk M - 1. kolo Jozef Bošanský vs Ramon Lopez (ESP) 146:144 Box 18.45 (Ring A) -63.5kg M - 2. kolo Viliam Tankó vs Lasha Guruli (GEO) 0:5 Edited June 25, 2023 by hckošice Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 24, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 24, 2023 · Deleted by hckošice on 06/25/2023 - will be permanently removed on 06/24/2025 Deleted by hckošice on 06/25/2023 - will be permanently removed on 06/24/2025 Deň 4 NEDEĽA 25.06.2023 PROGRAM LUKOSTREĽBA 17.50 Kladkový luk M - 1. kolo (Jozef Bošanský) vs Ramon Lopez (ESP) BOX 14.15 (Ring A) -71kg M - 1. kolo (Michal Takács) vs Ramon Lopez (ESP) 18.45 (Ring A) -63.5kg M - 2. kolo (Viliam Tankó) vs Lasha Guruli (GEO) ŠERM 09.00 Fleuret Ž - Základná skupina 2 (Gaia Cantucci) vs Erica Cipressa (ITA) vs Kristina Petrova (UKR) vs Malina Calugareanu (ROU) vs Ester Schreiber (SWE) vs Maria Kraenkl (AUT) vs Ecaterina Gorobet (MDA) 11.20 Fleuret Ž - 1. kolo (Gaia Cantucci ?) vs TBD (TBD) ? 12.20 Fleuret Ž - 2. kolo (Gaia Cantucci ?) vs TBD (TBD) ? 13.10 Fleuret Ž - 3. kolo (Gaia Cantucci ?) vs TBD (TBD) ? 14.00 Fleuret Ž - Štvrťfinále (Gaia Cantucci ?) vs TBD (TBD) ? 18.00 Fleuret Ž - Semifinále (Gaia Cantucci ?) vs TBD (TBD) ? 19.10 Fleuret Ž - Finále (Gaia Cantucci ?) vs TBD (TBD) ? HORSKÁ CYKLISTIKA 11.30 Cross-Country Ž - Finále (Janka Keseg Števková, Martina Krahulcová) 14.15 Cross-Country M - Finále (Matej Ulík) THAJSKÝ BOX cca15.25 (Ring A) -51kg Ž - Štvrťfinále (Monika Chochlíková) vs Gulistan Turan (TUR) ŠPORTOVÁ STREĽBA 09.00 Skeet Ž - Kvalifikácia - Deň 2 (Danka Barteková, Vanesa Hocková) 09.15 Športová pištoľ 25m Ž - Kvalifikácia (presnosť) (Lenka Gajanová) 09.15 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m M - Kvalifikácia (Patrik Jány, Ondrej Holko) 12.00 Ľubovoľná malokalibrovka 3 polohy 50m M - Finále (Patrik Jány ?, Ondrej Holko ?) 15.45 Skeet Ž - Finále (Danka Barteková ?, Vanesa Hocková ?) Link to post
hckošice 13,283 Posted June 24, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 24, 2023 (edited) Deň 3 SOBOTA 24.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Dodatočný Výsledok ATLETIKA 800m Ž 3. Gabriela Gajanová 1:59.92 BRONZOVÁ MEDAILA ______________________________________________________ Športová Streľba 09.00 Skeet Ž - Kvalifikácia - Deň 1 Stav po 1. dni 5. Danka Barteková 72 11. Vanesa Hocková 70 Stolný Tenis 10.00 (stôl č. 4) Dvojhra Ž - 3. kolo Tatiana Kukuľková vs Solomiya Brateyko (UKR) 1:4 (-7, -6, -10, 7, -7) Taekwondo 11.24 (Tatami č. 1) -53kg Ž - 1. kolo Gabriela Briškárová vs Dominika Hronová (CZE) 0:2 (5:7, 3:14) Rýchlostná Kanoistika 12.14 K1-500m M -Finále-B 8. Milan Dorner 1:43.003 (celkovo 17. miesto) 14.35 Miešaná K2-200m - Finále-B 3. Denis Myšák/Bianka Sidová 35.536 (celkovo 12. miesto) Stolný Tenis 15.10 (stôl č. 1) Miešaná štvorhra - Štvrťfinále Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Nandor Ecseki/Dora Madarasz (HUN) 0:3 (-7, -5, -8) 20.30 (stôl č. 2) Dvojhra M - 3. kolo Ľubomír Pištej vs Truls Moregardh (SWE) 0:4 (-5, -9, -8, -9) 20.30 (stôl č. 3) Dvojhra Ž - 3. kolo Barbora Balážová vs Ivana Malobabic (CRO) 1:4 (-7, -11, 9, -5, -8) 20.30 (stôl č. 4) Dvojhra M - 3. kolo Wang Yang vs Niagol Stoyanov (ITA) 0:4 (-11, -8, -11, -7) Edited June 24, 2023 by hckošice Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 23, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 23, 2023 Deň 2 PIATOK 23.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Lukostreľba 08.45 Olympijský luk M - Nasadzovacie kolo 41. Miroslav Duchoň 634 Karate Kumite -61kg Ž Ingrida Bakos Suchánková Základná skupina B (začiatok ranného programu od 09:00) 3. zápas na tatami A Ingrida Bakos Suchánková vs Alessandra Mangiacapra (ITA) 1:2 8. zápas na tatami A Ingrida Bakos Suchánková vs Anita Serogina (UKR) 2:3 11. zápas na tatami A Ingrida Bakos Suchánková vs Anna-Johanna Nilsson (SWE) 4:O Konečné poradie skupiny B: 1. Anita Serogina UKR 9 2. Alessandra Manguiacapra ITA 6 --------------------------------------- 3. Ingrida Bakos Suchánková SVK 3 4. Anna-Johanna Nilsson SWE 0 Rýchlostná Kanoistika 10.05 K1-500m M - Rozjazdy - Rozjazda 2 5. Milan Dorner 1:46.073 Postup do Semifinále Športová Streľba 11.30 Vzduchová puška 10m M - Kvalifikácia 17. Patrik Jány 627.8 27. Štefan Šulek 625.8 Športové Lezenie 11.30 Lead M - Semifinále 18. Martin Matúšek 27+ 11.30 Lead Ž - Semifinále 15. Sára Šimeková 23+ Stolný Tenis 11.30 Stôl 2 Miešaná štvorhra - 1. kolo Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Liam Pitchford/Ho Tin-Tin (GBR) 3:1 (6, -5, 5, 8) Postup do Štvrťfinále Lukostreľba 13.00 Kladkový luk M - Nasadzovacie kolo 7. Jozef Bošanský 709 13.00 Olympijský luk M - Nasadzovacie kolo 17. Denisa Baránková 652 Box 13.00 Rink A -60kg Ž - 1. kolo Miroslava Jedináková vs Kellie Harrington (IRL) 1:4 Športová Streľba 13.30 Vzduchová puška 10m Ž - Kvalifikácia 6. Kamila Novotná 629.8 Postup do Finále 25. Daniela Demjén Pešková 624.9 Rýchlostná Kanoistika 14.16 K2-500m Ž - Finále 9. Katarína Pecsuková/Bianka Sidová 1:45.806 Lukostreľba 16.15 Miešaná súťaž dvojíc v olympijskom luku - 1. kolo Miroslav Duchoň/Denisa Baránková - Jarno De Smedt/Charlotte Destrooper (BEL) 4:5 Športová Streľba 16.30 Vzduchová puška 10m Ž - Finále 2. Kamila Novotná 13:17 (260.8) STRIEBORNÁ MEDAILA Rýchlostná Kanoistika 17.05 K1-500m M - Semifinále - Semifinále 2 6. Milan Dorner 1:44.373 postup do Finále-B 17.54 Miešaná K2-200m - Semifinále - Semifinále 1 6. Denis Myšák/Bianka Sidová 35.158 postup do Finále-B Box 19.30 Rink A -63.5kg M - 1. kolo Viliam Tankó vs Semjon Kamanin (EST) 4:1 Postup do 2. kola Stolný Tenis 20.45 Stôl 4 Dvojhra M - 2. kolo Ľubomír Pištej vs Alex Naumi (FIN) 4:0 (11, 7, 7, 4) Postup do 3. kola Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 22, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 22, 2023 · Deleted by hckošice on 06/23/2023 - will be permanently removed on 06/22/2025 Deleted by hckošice on 06/23/2023 - will be permanently removed on 06/22/2025 Deň 2 PIATOK 23.06.2023 PROGRAM LUKOSTREĽBA 08.45 Olympijský luk M - Nasadzovacie kolo (Miroslav Duchoň) 13.00 Kladkový luk M - Nasadzovacie kolo (Jozef Bošanský) 13.00 Olympijský luk M - Nasadzovacie kolo (Denisa Baránková) 16.15 Miešaná súťaž dvojíc v olympijskom luku - 1. kolo (Miroslav Duchoň/Denisa Baránková ?) 16.40 Miešaná súťaž dvojíc v olympijskom luku - 2. kolo (Miroslav Duchoň/Denisa Baránková ?) BOX 8. zápas v Ringu A (začiatok popoludňajšieho programu od 13:00) -60kg Ž - 1. kolo (Miroslava Jedináková) vs Kellie Harrington (IRL) 7. zápas v Ringu A (začiatok večerného programu od 18:00) -63.5kg M - 1. kolo (Viliam Tankó) vs Semjon Kamanin (EST) ŠPORTOVÉ LEZENIE 11.30 Lead M - Semifinále (Martin Matúšek) 11.30 Lead Ž - Semifinále (Sára Šimeková) RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA 09.35 K1-500m M - rozjazdy - rozjazda 2 (Milan Dorner) 14.16 K2-500m Ž - Finále (Katarína Pecsuková/Bianka Sidová) 16.58 K1-500m M - Semifinále (Milan Dorner ?) 17.54 Miešaná K2-200m - Semifinále - Semifinále 1 (Denis Myšák/Bianka Sidová) KARATE Kumite -61kg Ž - Základná skupina B (Ingrida Bakos Suchánková) (začiatok ranného programu od 09:00) 3. zápas na tatami A Ingrida Bakos Suchánková vs Alessandra Mangiacapra (ITA) 8. zápas na tatami A Ingrida Bakos Suchánková vs Anita Serogina (UKR) 11. zápas na tatami A Ingrida Bakos Suchánková vs Anna-Johanna Nilsson (SWE) (začiatok finálového programu od 15:30) 15.30 Semifinále Ingrida Bakos Suchánková ? 17.30 Finále Ingrida Bakos Suchánková ? ŠPORTOVÁ STREĽBA 11.30 Vzduchová puška 10m M - Kvalifikácia (Patrik Jány, Štefan Šulek) 13.30 Vzduchová puška 10m Ž - Kvalifikácia (Daniela Demjén Pešková, Kamila Novotná) 14.45 Vzduchová puška 10m M - Finále (Patrik Jány ?, Štefan Šulek ?) 16.30 Vzduchová puška 10m Ž - Finále (Daniela Demjén Pešková ?, Kamila Novotná ?) STOLNÝ TENIS 11.30 (1. zápas na stole č. 2) Miešaná štvorhra - 1. kolo (Ľubomír Pištej/Barbora Balážová) vs Liam Pitchford/Ho Tin-Tin (GBR) večerný program od 18.30 (4. zápas na stole č. 4 - cca. 20.45) Dvojhra M - 2. kolo (Ľubomír Pištej) vs Alex Naumi (FIN) Link to post
hckošice 13,283 Posted June 22, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 22, 2023 Deň 1 ŠTVRTOK 22.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Športová Streľba 08.45 Vzduchová puška 10m MIX - Kvalifikácia 22. Kamila Novotná/Patrik Jány 624.9 29. Daniela Demjén Pešková/Štefan Šulek 621.5 11.15 Vzduchová pištoľ 10m - Kvalifikácia 32. Juraj Tužinský 568 Rýchlostná Kanoistika 14.34 K2-500m M - Finále 8. Erik Vlček, Ákos Gacsal 1:31.503 BMX CYKLISTIKA 15.00 BMX Freestyle Ž Finále 9. Naomi Vojtechovská 44.66 ATLETIKA 16.30 Hod oštepom Ž 10. Petra Hanuliaková 46.92 16.35 Skok do výšky M 14. Lukáš Beer 1.97 17.05 200m Ž 15. Lenka Kovačovicová 24.28 17.28 Vrh guľou M 10. Adrián Baran 18.02 17.32 200m M 1. Ján Volko 20.53 Rýchlostná Kanoistika 17.38 Miešaná K2-200m - rozjazdy (Rozjazda 2) 3. Denis Myšák, Bianka Sidová 36.332 Postup do Semifinále ATLETIKA 17.55 Skok do diaľky Ž 8. Monika Lehenová 6.10 Umelecké Plávanie 18.00 Duetá Ž - Technické zostavy 12. Chiara Diky/Lee Anna Krajčovičová 193.8233 ATLETIKA 18.05 3000m cez prek. Ž 9. Lucia Keszeghová 10:48.83 18.25 Skok do výšky Ž 14. Terézia Vaneková 1.73 18.33 Hod oštepom M 7. Maximilián Slezák 73.78 18.40 5000m 4. Peter Ďurec 13:58.22 19.20 1500m Ž 9. Žofia Naňová 4:20.95 19.42 Miešaná štafeta 4x400m 7. Patrik Domotor, Gabriela Gajanová, Šimon Bujna, Alexandra Bezeková 3:19.84 Konečné poradie družstvá: 8. miesto 302 bodov udržanie v divízii II Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 21, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 21, 2023 · Deleted by hckošice on 06/22/2023 - will be permanently removed on 06/21/2025 Deleted by hckošice on 06/22/2023 - will be permanently removed on 06/21/2025 Deň 1 ŠTVRTOK 22.06.2023 PROGRAM ATLETIKA (Chorzów): 16.30 Hod oštepom Ž (Petra Hanuliaková) 16.35 Skok do výšky M (Lukáš Beer) 17.05 200m Ž (Lenka Kovačovicová) 17.28 Vrh guľou M (Adrián Baran) 17.32 200m M (Ján Volko) 17.55 Skok do diaľky Ž (Monika Lehenová) 18.05 3000m cez prek. Ž (Lucia Keszeghová) 18.25 Skok do výšky Ž (Terézia Vaneková) 18.33 Hod oštepom M (Maximilián Slezák) 18.40 5000m (Peter Ďurec) 19.20 1500m Ž (Žofia Naňová) 19.42 Miešaná štafeta 4x400m (TBD, TBD, TBD, TBD) CYKLISTIKA – BMX FREESTYLE (Krzeszowice): 15.00 BMX Freestyle Ž Finále (Naomi Vojtechovská) RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (Krakov-Kryspinów): 14.34 K2-500m M - Finále (Erik Vlček, Ákos Gacsal) 17.38 Miešaná K2-200m - rozjazdy (Denis Myšák, Bianka Sidová) ŠPORTOVÁ STREĽBA (Wroclaw): 08.45 Vzduchová puška 10m MIX - Kvalifikácia (Patrik Jány/Kamila Novotná, Štefan Šulek/Daniela Demjén Pešková) 11.15 Vzduchová pištoľ 10m - Kvalifikácia (Juraj Tužinský) 11.30 Vzduchová puška 10m MIX - Finále (Patrik Jány/Kamila Novotná ?, Štefan Šulek/Daniela Demjén Pešková ?) 13.30 Vzduchová pištoľ 10m - Finále (Juraj Tužinský ?) UMELECKÉ PLÁVANIE (Oswienčim): 18.00 Duetá Ž - Technické zostavy (Chiara Diky/Lee Anna Krajčovičová) Link to post
hckošice 13,283 Posted June 21, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 21, 2023 Deň O STREDA 21.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS Rýchlostná Kanoistika 09.08 K4-500m Ž – rozjazdy (Rozjazda 1) 6. Katarína Pecsuková, Réka Bugár, Bianka Sidová, Mariana Petrušová 1.36.142 Postup do Semifinále 09.32 K4-500m M – rozjazdy (Rozjazda 2) 6. Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek 1.22.510 Postup do Semifinále 10.01 C2-500m M – rozjazdy (Rozjazda 2) 7. Eduard Strýček, Peter Kizek 1.46.741 Postup do Semifinále 10.46 K2-500m Ž – rozjazdy (Rozjazda 2) 4. Katarína Pecsuková, Bianka Sidová 1.44.254 Postup do Semifinále 10.53 K2-500m M – rozjazdy 3. Erik Vlček, Ákos Gacsal 1.30.654 Postup do Semifinále BMX CYKLISTIKA 11.30 BMX Freestyle Ž kvalifikácia 1. a 2. Jazdy 9. Naomi Vojtechovská 44.16 Postup do Finále 13. Lucia Čajková 25.99 13.45 BMX Freestyle M kvalifikácia 1. a 2. Jazdy 15. Tomáš Tohol 71.08 29. Adrián Miko 11.33 Rýchlostná Kanoistika 15.38 K4-500m Ž - semifinále 6. Katarína Pecsuková, Réka Bugár, Bianka Sidová, Mariana Petrušová 1:37.022 15.46 K4-500m M - semifinále 6. Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka, Adam Botek 1:23.285 16.00 C2-500m M - semifinále 5. Eduard Strýček, Peter Kizek 1:46.667 ATLETIKA 16.10 Hod kladivom M 6. Marcel Lomnický 71.69 16.20 Skok do diaľky M -. Michal Bačík NM Rýchlostná Kanoistika 16.39 K2-500m Ž - semifinále 2. Katarína Pecsuková, Bianka Sidová 1:45.102 Postup do Finále 16.46 K2-500m M - semifinále 3. Erik Vlček, Ákos Gacsal 1:33.132 Postup do Finále ATLETIKA 16.55 Skok o žrdi Ž 11. Júlia Havjerová 3.05 17.05 110m cez prek. M 15. Dominik Labuda 15.21 17.32 100m cez prek. Ž 4. Stanislava Škvarková 13.13 17.57 800m Ž 3. Gabriela Gajanová 1:59.92 18.08 1500m M 10. Peter Kováč 3:48.16 18.15 Hod diskom M 12. Samuel Kováč 51.89 18.26 Trojskok Ž 11. Zuzana Ďurkechová 12.62 18.47 400 m cez prek. Ž 4. Daniela Ledecká 57.83 19.12 400 m cez prek. M 3. Matej Baluch 49.56 19.30 4x100 m Ž 5. Viktória Forster, Agáta Cellerová, Stanislava Škvarková, Monika Weigertová 44.69 19.50 4x100 m M 12. Michal Bačík, Filip Federič, Samuel Beladič, Jakub Nemec 40.71 OTVÁRACÍ CEREMONIÁL 20.30 OPENING CEREMONY Flagbearer (Miroslav Duchoň/Barbora Balážová) Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 20, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 20, 2023 (edited) · Deleted by hckošice on 06/21/2023 - will be permanently removed on 06/20/2025 Deleted by hckošice on 06/21/2023 - will be permanently removed on 06/20/2025 Deň O STREDA 21.06.2023 PROGRAM OTVÁRACÍ CEREMONIÁL (Krakow): 20.30 OPENING CEREMONY Flagbearer (Miroslav Duchoň/Barbora Balážová) ATLETIKA (Chorzów): 16.10 Hod kladivom M (Marcel Lomnický) 16.20 Skok do diaľky M (Michal Bačík) 16.55 Skok o žrdi Ž (Júlia Havjerová) 17.05 110m cez prek. M (Dominik Labuda) 17.32 100m cez prek. Ž (Stanislava Škvarková) 17.57 800m Ž (Gabriela Gajanová) 18.08 1500m M (Peter Kováč) 18.15 Hod diskom M (Samuel Kováč) 18.26 Trojskok Ž (Zuzana Ďurkechová) 18.47 400 m cez prek. Ž (Daniela Ledecká) 19.12 400 m cez prek. M (Matej Baluch) 19.30 4x100 m Ž (TBD, TBD, TBD, TBD) 19.50 4x100 m M (TBD, TBD, TBD, TBD) CYKLISTIKA – BMX FREESTYLE (Krzeszowice): 11.30 BMX Freestyle Ž kvalifikácia 1. a 2. Jazdy (Naomi Vojtechovská, Lucia Čajková) 13.45 BMX Freestyle M kvalifikácia 1. a 2. Jazdy (Adrián Miko, Tomáš Tohol) RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (Krakov-Kryspinów): 09.08 K4-500m Ž – rozjazdy (Bianka Sidová, Katarína Pecsuková, Réka Bugár, Mariana Petrušová) 09.32 K4-500m M – rozjazdy (Denis Myšák, Samuel Baláž, Csaba Zalka, Adam Botek) 10.01 C2-500m M – rozjazdy (Eduard Strýček, Peter Kizek) 10.46 K2-500m Ž – rozjazdy (Katarína Pecsuková, Bianka Sidová) 10.53 K2-500m M – rozjazdy (Erik Vlček, Ákos Gacsal) 15.38 K4-500m Ž - semifinále (Bianka Sidová? Katarína Pecsuková?, Réka Bugár?, Mariana Petrušová?) 15.46 K4-500m M - semifinále (Denis Myšák?, Samuel Baláž?, Csaba Zalka?, Adam Botek?) 16.00 C2-500m M - semifinále (Eduard Strýček?, Peter Kizek?) 16.39 K2-500m Ž – semifinále (Katarína Pecsuková ?, Bianka Sidová ?) 16.46 K2-500m M - semifinále (Erik Vlček?, Ákos Gacsal?) Edited June 20, 2023 by hckošice Link to post
hckošice 13,283 Posted June 20, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 20, 2023 Deň -1 UTOROK 20.06.2023 VÝSLEDKOVÝ SERVIS ATLETIKA ME Družstiev Divízia II. 16.15 Vrh guľou Ž 14. Monika Marjová 13.19 16.20 Hod kladivom Ž 5. Veronika Kaňuchová 65.54 17.05 400 m Ž 10. Alexandra Bezeková 53.85 17.22 trojskok M 12. Matúš Blšták 14.75 17.45 400 m M 9. Šimon Bujna 46.89 17.53 5000 m Ž 8. Žofia Naňová 16:31.19 18.15 Hod diskom Ž 13. Barbora Jakubcová 44.71 18.20 Skok o žrdi M 8. Alan Černý 4.90 18.28 800 m M 11. Filip Bielek 1:50.18 18.55 3000 m prek. M 9. Dávid Mazúch 9:01.75 19.40 100 m Ž 5. Monika Weigertová 11.51 20.50 100 m M 1. Ján Volko 10.24 Link to post Share on other sites More sharing options...
hckošice 13,283 Posted June 18, 2023 Author Europske Hry 2023 - SVK Program & Results Deň po dni Posted June 18, 2023 (edited) · Deleted by hckošice on 06/21/2023 - will be permanently removed on 06/20/2025 Deleted by hckošice on 06/21/2023 - will be permanently removed on 06/20/2025 Deň -1 UTOROK 20.06.2023 PROGRAM ATLETIKA (Chorzów): 16.15 Vrh guľou Ž (Monika Marjová) 16.20 Hod kladivom Ž (Veronika Kaňuchová) 17.05 400 m Ž (Alexandra Bezeková) 17.22 trojskok M (Matúš Blšták) 17.45 400 m M (Šimon Bujna) 17.53 5000 m Ž (Žofia Naňová) 18.15 Hod diskom Ž (Barbora Jakubcová) 18.20 Skok o žrdi M (Alan Černý) 18.28 800 m M (Filip Bielek) 18.55 3000 m prek. M (Dávid Mazúch) 19.40 100 m Ž (Monika Weigertová) 20.00 100 m M (Ján Volko) Edited June 19, 2023 by hckošice Link to post
Posted
Deň 11
NEDEĽA 02.07.2023
VÝSLEDKOVÝ SERVIS
Športová Streľba
09.00 Trap Družstvá M - Kvalifikácia
2. Erik Varga/Marián Kovačócy/Adrián Drobný 218 Postup do Finále
Vodný Slalom
09.04 C1 M - Semifinále
12. Matej Beňuš 100.77
18. Marko Mirgorodský 103.88
20. Alexander Slafkovský 104.89
10.10 C1 Ž - Semifinále
5. Zuzana Paňková 112.45 Postup do Finále
11. Soňa Stanovská 115.86
17. Emanuela Luknárová 117.67
12.10 C1 Ž - Finále
5. Zuzana Paňková 115.41
15.15 Kajak-Kros Ž - Štvrťfinále
Štvrťfinále 2:
1. Eliška Mintálová Postup do Semifinále
Štvrťfinále 4:
3. Zuzana Paňková
15.47 Kajak-Kros Ž - Semifinále
Semifinále 1:
3. Eliška Mintálová
Športová Streľba
16.15 Trap Družstvá M - Finále
2. Erik Varga/Marián Kovačócy/Adrián Drobný
vs
Anton Glasnovic/Francesco Ravalico/Giovanni Cernogoraz (CRO)
3:7
STRIEBORNÁ MEDAILA
Link to post
Share on other sites