website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

 

Dočeci su izgubili smisao... Previše ih je bilo, ljudi su zasićeni.

Moguce da grijesim al mislim da je pcelica mislila da zbog svega sto se desilo nema smisla da se docek organizuje. Koliko vidim ljudi je bilo bas dosta. Nisu se zasitili,mislim da je ipak red da se narod makar ovako zahvali. A ja sam svakako zadovoljan,iako ostaje zal za zlatom. Sa ovakvim igracima se nije moglo vise. Dali su sve od sebe.

Link to comment
Share on other sites

sad nema Cvijic?

 

Селектор женске репрезентације Србије, Љубомир Обрадовић, објавио је скраћени списак играчица на које рачуна на старту квалификација за Европско првенство у Француској 2018.

За мечеве са Фарским Острвима (четвртак, 18 часова) у Петровцу на Млави и Македонијом (недеља) у Скопљу, селектор Љубомир Обрадовић рачуна на 19 девојака: голмани: Марија Чолић, Драгица Таталовић, Катарина (Стеванчевић) Томашевић, лева крила: Сања Радосављевић, Дијана Радојевић, Анастазија (Будаи) Ђоковић, десна крила: Катарина Крпеж Шлезак, Жељка Николић, пивоти: Јована Милојевић, Слађана Поп-Лазић, Марија Петровић, десни бекови:  Марина Дмитровић, Анђела Јањушевић,Јелена (Живковић) Лавко, леви бекови: Јована Стоиљковић, Марија Обрадовић, средњи бекови: Тамара (Георгијев) Радојевић, Андреа Лекић, Сандра Куриџа.

Са ширег списка од 28 имена на овој акцији нису: Катарина Косановић, Дијана Штевин, Јована Ковачевић, Невена Радојчић, Лидија Цвијић, Ана Лазић, Драгана Цвијић, Марија Лојпур, Милица Ранчић.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2017 at 19:22, Jesse_Pinkman) said:

Dudo, legendo, hvala na svemu:bowdown::beer::hatoff: 

 

Od naših buzdovana nisam ni očekivao da nešto kažu ili urade, jer je govorio šta je govorio... Verujem da ni on sam nije iznenađen, međutim FIBA je mogla obezbediti neki farewell momenat nakon finala EP, ipak je Duda uradio mnogo za evropsku košarku. Vrlo neprofisionalno s njihove strane.

 

Nažalost ni takav jedan događaj nije mogao proteći bez političara u publici... To im je u genima izgleda :d 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...