website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, ChandlerMne said:

Vjerovatno u hokeju ispadamo u 3A.

Ne ispadamo posto nam je u dve poslednje utakmice protiv Islanda i Kine dovoljna i jedna pobeda. A objektivno smo bolji i od njih i od Islanđana koji su poslednji. I na ovom prvenstvu bas nismo imali srece, protiv Hrvata izgubismo golom u poslednjoj minuti, a Holanðani i Španci nas dobise u produzecima

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, NikolaB said:

Ne ispadamo posto nam je u dve poslednje utakmice protiv Islanda i Kine dovoljna i jedna pobeda. A objektivno smo bolji i od njih i od Islanđana koji su poslednji. I na ovom prvenstvu bas nismo imali srece, protiv Hrvata izgubismo golom u poslednjoj minuti, a Holanðani i Španci nas dobise u produzecima

Ne znam baš ali nadam se da će biti tako. Umjesto da idemo u veći rang mi se godinama unazad borimo da ostanemo u 2b.

Link to comment
Share on other sites

Pa koliko se ulaze u nas hokej dobro je da nam taj sport uopste i postoji. Na srecu Zvezda je ove godine i sa juniorskim ekipama igrala Interligu, sto je super jer takmicenja u mladjim kategorijama do sada nismo ni imali.

 

I dobili smo Island ubedljivo sa 5:1

Edited by NikolaB
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ChandlerMne said:

Antelj obecao ostavku ako mladji seniori ne osvoje medalju. Pa hajde Tomo,cekamo.

ne treba sad previse ocekivati od njih posle visegodisnjeg rasula

 

sad smo krenuli kako tako pa sta bude

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, dareza said:

 

gde je plivao?

 

a za Saba ne verujem. Sam sebe unazadio.

http://www.zurnal.rs/miks/plivanje/61815/trka-karijere-cabe-siladjija-na-prvenstvu-madjarske

Ne znam sta da mislim za njega, samo on zna zasto je to uradio, mozda posle male pauze se vrati, steta bi bilo da ne ode na OI!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...