website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

Hahahah tacno znam ko ce prvi da objavi, samo mi je cudno sto nisu napali OKS:lol:http://sport.blic.rs/kosarka/svetska-kosarka/paspalj-rio-ce-nas-radovati-vise-nego-london/j2hxg3f

a citaj ovaj text gde prvo kazu 103 a zatim Paspalj 104 sportista u Riu:rofl:

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahahah tacno znam ko ce prvi da objavi, samo mi je cudno sto nisu napali OKS:lol:http://sport.blic.rs/kosarka/svetska-kosarka/paspalj-rio-ce-nas-radovati-vise-nego-london/j2hxg3f

a citaj ovaj text gde prvo kazu 103 a zatim Paspalj 104 sportista u Riu:rofl:

 

Nisu ga obavestili da Ana ne ide... :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

Женска одбојкашка репрезентација Србије поражена је од Бразила са 4:1 (26:24, 25:16, 25:22, 24:26, 15:13) у мечу који је послужио као провера пред Олимпијске игре у Рију. Меч је одигран у пет сетова у граду Сакуареми, где се српске одбојкашице припремају за Олимпијске игре. Фернанда Родригез са 22 поена била је најефикаснија, док је у српском тиму Тијана Бошковић имала 21, а Бранкица Михајловић 19.

 

Link to comment
Share on other sites

Немања Недовић је, седећи на клупи, у једном тренутку осетио бол у пределу скочног зглоба, изненадио се, видно забринуо . 

Када је до Немање Недовића дошао лекарски тим и притиснуо тачку која му је сметала, сјајни бек је одскочио.

Шепајући је отишао на крај клупе и одатле посматрао први меч против Француске. Дан касније није могао да се ослања на ногу. Пропустио је и дуел са Аргентином.

Када смо питали селектора Александра Ђорђевића за Недовића, селектор је подигао обрве као знак да је у тој ситуацији беспомоћан.

- Ишао је на магнетну резонанцу. Доскочио је јако лоше и осетио велики бол у тетиви и није могао да хода. Не може ни сада. Чекамо резултате да видимо шта је. Не знам. Није добро када се тако нешто деси само од себе – рекао је селектор Србије.

Link to comment
Share on other sites

http://www.zurnal.rs/olimpijske-igre/srbija-u-riju/37443/posle-suspenzije-rusa-srbija-dobila-pravo-na-jos-jednog-sportistu-u-riju

 

Tekst u zurnalu o Tamasu:

 

Овим потезом се отоврило осам нових места за спортисте на Олимпијским играма, три у женској и пет у мушкој конкуренцији, колико је Русија била пријавила за Игре.

Татјана Каширина и Анастасија Романова су одбијене због ранијих допинг случајева, још четворо је одбијено јер се није појавило на допинг тестирањима.

Тако је "кашика упала у мед" за осморо спортиста. Квоте код дама додељене су Албанији, Грузији, Молдавији, а код мушкараца Белгији, Монголији, Хрватској, Србији и Eл Салвадору.

Многи су хитро реаговали, док се још чека одлука Федерације за дизање тегова Србије и Олимпијског комитета Србије ко ће бити 104. српски спортиста у Рију.

По успесима из претходног периода то би највероватније требал да буде млади Тамаш Кајдочи (19).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...