website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

4 sigurno, Cacic mislim da ima sansu ali mislim da samo u kombinaciji sa Novakom!

Nina i Aleksandra su negde oko 50. mesta na dubl listi, mislim da to nije dovoljno? Ne znam kako se rangiraju dublovi, plus verujem da ce u tenisu biti i dosta odustajanja kao i za Rio, gde je Krunic upala za singl a nije bila ni u 100 najboljih

nzm jel dovoljno ali imaju vrv neke sanse :d

Link to comment
Share on other sites

За дубл је мало компликованије, првих десет на листи који испуњавају критеријум учешћа у Дејвис и Фед купу се могу квалификовати без обзира на ренкинг партнера, докле год је у топ 300. Још 14 места на основу комбинованог ренкинга и остало су комбинације на основу већ квалификованих у синглу, ако се не варам.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Jos jedno finale i to u disciplini koja nam skripi dosta vazdusni pistolj juniorke

Pratio sam je do 45 u 4 seriji a onda sam odustao. Sad vidim 98 u 6oj. Svaka joj cast! 

Ovdje nam bas skripi. Imamo ogroman zjap po generacijama. Zorana 1986, Jasmina mislim 1987. Tako da je ovo sjajno.

I dalje sumrak u muskom pistolju.

Ni sada nema nikoga. Ne znam sta se desilo sa ovom disciplinom.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ChandlerMne said:

Pratio sam je do 45 u 4 seriji a onda sam odustao. Sad vidim 98 u 6oj. Svaka joj cast! 

Ovdje nam bas skripi. Imamo ogroman zjap po generacijama. Zorana 1986, Jasmina mislim 1987. Tako da je ovo sjajno.

I dalje sumrak u muskom pistolju.

Ni sada nema nikoga. Ne znam sta se desilo sa ovom disciplinom.

Ivanovic srebro, zlato izgubio u zadnjoj seriji kada je upucao 9.4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...