website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

hahaa Bobana je imala isto krugova kao Korakaki ali je Korakaki zbog vise pogodjenih centara usla usla u finale a Bobana ostala van. Pakao za nju i Grgica.

 

I da imala je finale pre poslednje serije u kojoj je imala samo 93 :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Ovaj novi u timu Vasic pojma nema, a ni Savic nista bolji nije. On se meni nikad nije dopadao, samo na snagu igra, ne moze ovo da prodje kad dodju ozbiljniji igraci. Ja bih njih dvojicu bih izbacio iz tima.

Vidljivo odskace od svih.

Ne moze Bulut sam. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Vidljivo odskace od svih.

Ne moze Bulut sam. 

 

I morace malo da smanje turnire, ja znam da oni jure mesto za OI preko renkinga i da im treba novac za putovanje i prepreme, ali nije bas potrebno da idu na svaki moguci turnir. Na ovom turniru se vidi d su preumorni i da to nije to. Nekako su bas bezlicni i lezerni.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

I morace malo da smanje turnire, ja znam da oni jure mesto za OI preko renkinga i da im treba novac za putovanje i prepreme, ali nije bas potrebno da idu na svaki moguci turnir. Na ovom turniru se vidi d su preumorni i da to nije to. Nekako su bas bezlicni i lezerni.

Uljuljkali su se u sopstvenoj moci. Zaista su naosvajali dosta toga i sad je stiglo i zasicenje i umor.  Kao sto kazes, trce, jure, a sve to kosta. Protiv Holandije se vidjelo da to nije to.

Svakako si u pravu. Moraju malo da prikoce i da naprave bolji tim. Ovaj je solidan ali SAD u najjacem sastavu su misaona imenica za nas. A kako cujem, za Tokio spremaju prejak tim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...